Jump to content
Reborn fórum

WoE 23.03.2011


ixidor

Recommended Posts

jen me opravdu mrzi, ze to byla spise jednorazova akce :/

Vcera ste nas chceli banovat za God knows what a dnes vas to mrzi? Kuci vy v tom mate zmatek vcelku.

A ciste jednorazova akce to nebyla, ale chodit pravidelne na to nemame ani cas ani motivaci.

Link to comment
Share on other sites

kdyz se naucis poznavat cas a juknes se opet do gw topicu, tak si vsimnes..ze ja a elleshar jsme psali neco v tom smyslu, ze by se to mohlo opakovat...pokud to bude bez macra, tak jenom lepe..ale to bych chtel asi moc :)

 

kazdopadne..kazda akce je lepsi nez zadna..to ze jsme prohrali mi nijak zvlast zily netrha, ale konecne se neco delo :)

Link to comment
Share on other sites

kdyz se naucis poznavat cas a juknes se opet do gw topicu, tak si vsimnes..ze ja a elleshar jsme psali neco v tom smyslu, ze by se to mohlo opakovat...pokud to bude bez macra, tak jenom lepe..ale to bych chtel asi moc :)

 

kazdopadne..kazda akce je lepsi nez zadna..to ze jsme prohrali mi nijak zvlast zily netrha, ale konecne se neco delo :)

 

Ale my žádná makra nemÄli .) Tady totiz skoro vÄechna makra hazi disconnect a server bere macro jako spam.. tudí­ž neví­m co to tu poví­dáÄ :)

Link to comment
Share on other sites

pokud to bude bez macra, tak jenom lepe..ale to bych chtel asi moc :)

Kedy si naposledny skusal macra na reborne? Asi nikdy.

Klobuk dole, ale macro ochrana je na reborne spravena chtiac ci nechtiac luxusne. Macro spravi 2-3 cyklusy a dostanes insta DC.

Link to comment
Share on other sites

Ale my žádná makra nemÄli .) Tady totiz skoro vÄechna makra hazi disconnect a server bere macro jako spam.. tudí­ž neví­m co to tu poví­dáÄ :)

 

Tak on to vlastne je spam :D

 

CaOn: nechapu to btw.. jako ze mas jen sede textury? Nebo ze ste nasli kyticku a dostali ste se do guild dungu? Gz :D

Link to comment
Share on other sites

(5800/3600=1,6 skillu za sec) ;)

Ano, skilu 2x vic nez "nonstop" spamujici gypsy a k tomu dopito 1530090 HP a 288012 SP ... to se pozna skill (programatora). :)

 

Ten screen taky nechapu .. nevidim nic neobvykleho.

Link to comment
Share on other sites

dopito 1530090 HP a 288012 SP .. to se pozna skill

 

Ten screen taky nechapu .. nevidim nic neobvykleho.

Ze skill.. no na teba stejnak nemam ;)

Pocet skillov -> grf je povolene menit

Na tom hp/sp je neco zvlastneho snad ? Takych je tam viac..

A ten screen je jak pobehujeme zmatene v guild dungu po gw :D

Kazdopadne good gw.. aspon mne sa pacili i ked po tom co ste predvedli 18v25 ste si ten invest nejak neobhajili

Link to comment
Share on other sites

Ano, skilu 2x vic nez "nonstop" spamujici gypsy a k tomu dopito 1530090 HP a 288012 SP ... to se pozna skill (programatora). :)

Caon to tu uz vcera vysvetloval, ale tak skusime este raz.

Vzhladom na to, ze tie statistiky pocitaju aj neefektivne dopotovane HP/SP a on na SP pouzival Berry, tak mu to automaticky pretekalo do HP. 288k SP je cca 150berry na HP cca.

 

A to, ze ma 5k skillov bude tym, ze ma rozum a dokaze ho pouzivat. Permablessuje 1st line a so 180+ aspd to su 3 blessy za sekundu. A keby ta vasa gypsa bola "nonstop" spamujuca, tak vytiahne np 7-8k. Takze tolko k nonstop.

Najskor si dobre zvaz, s kym sa pokusas bavit o GW, nez tu zase vyplodis nejaky blud. Hras to RO neviem kolko rokov, ale v Ekirei su skillovo pred tebou vsetci...odo mna, cez ludi co to hraju 3 roky az po tych, co to hraju ani nie rok.

Link to comment
Share on other sites

Mi to vyslo na 98 berryn ale ked uz idem na jedne gw po pol roku tak si ich chcem zahrat na maximum a vetsina z nich bola minuta na SP.

K tomu skillu.. nemyslim si ze RO je o skille ved tam hadzes akorat +-5 skillov dokola a klikas na zem ale jak pise rodix chce to rozum urcite nebudem hrat betr style typu hodim jeden buff za minutu pretoze este by mi nahodou doslo sp a musel by som potnut blue pot ktory neco stoji ze yo.. a myslim si ze je o dost uzitocnejsie spamovat boosty na 1st line chary ktore dostavaju dispell (prof, crea hlavne) aby mohli dalej castit nez hadzat status na tie vase 1 vit chary alebo penumovat na magnete. Cele gw som hadzal iba bless a agi a myslim ze som to hp zahral vcera najlepsie ako som mohol. (4092x bless, 1198x agi, 111x status[sleep,frozen], 175x lexa)

Na toz jaky mate invest a ze vas bolo o dost viac som necakal ze budete az tak marni..

 

a pre betra..

Lajna - SL od RNR - skills : 1086

Nicotera - SL od GaR - skills : 2174

 

Nonostop spamujuca gypsy co ma 1482 skillov tj joke ne ? 8 ludi od nas ma viac

Edited by vado
Link to comment
Share on other sites

Kdybyste si nejdrive precetli, co jsem psal v gw topicu, tak tu nepisete takovyhle bludy.

K poctu skillu - nonstop bylo v uvozovkach a nerikam ze na techto gw nekdo z nas nonstop skilloval, kdyz jsme pulku gw stravili pred hradem ... ale pokud Caon spamoval bless tak ty skilly chapu. Kdyz jde clovek na gw jednou za pul roku, tak za tu dobu nasetri urcite vic nez ten kdo chodi pravidelne. Kdybych zral berry jakmile se s hp nebo sp dostanu pod pulku, tak by to vypadalo uplne jinak.

 

pro vado:

lajna dopite sp: 324

Nicotera dopite sp: 58082

Link to comment
Share on other sites

Kdyz jde clovek na gw jednou za pul roku, tak za tu dobu nasetri urcite vic nez ten kdo chodi pravidelne. Kdybych zral berry jakmile se s hp nebo sp dostanu pod pulku, tak by to vypadalo uplne jinak.

Zaujimave, ako si dokaze v dvoch po sebe iducich vetach odporovat. V prvej sa tvaris, ako keby si mal neskutocnu spotrebu za poslednu dobu (neviem proti komu). A v druhej napises, ze berry nepouzivas. A nechapem preco si tam pisal, "jakmile se dostanu pod pulku" ked caonov aj moj vypocet bol pocitany na to, ked je skoro uplne bez SP.

 

pro vado:

lajna dopite sp: 324

Nicotera dopite sp: 58082

Ak si sa snazil ukazat, ze si dobry, tak si zlyhal.

Ak si sa snazil ukazat, ze si setril, tak si vzhladom na vcerajsi vysledok tiez zlyhal...alebo ako RNR brania 100 invest a poucuju na fore.

Ak si sa snazil ukazat, ze si nula, tak skorujes.

Link to comment
Share on other sites

Ty pocty skillu co vetsina lidi od nas mela jsou naopak velmi male(napr ja nemel ani 900 magnetu, protoze to proti vam nebylo treba(jestli byla vase ganba wizna opruzenina co ma 400 skillu tak se ani nedivim). Kdyby ty GW vypadaly tak jak maji tak nemam ani cas hazet dispel a magnetu mam za tu hodinu tak 2500. Byt tu GW material z BGcek/hradu, tak maji i creatori mnohem vic vyhazenych dem nebo CWP pres SPP, sacri diky absenci dex jidel dostavaji stuck v prubehu castu sacri kdyz jejich chapadlo dostane dmg, takze nejde dostatecne spamovat(za hodku neni problem mit 2k+ nahazenych sacri)a mit namisto barda clowna s poradnym GW buildem, tak je tech skillu taky vic(120+ int powa). A jen takova mala poznamka na konec, gypsy ma vetsinou v dnesni dobe na GW nejmene skillu, protoze stun je sux(je pravda, ze tu wizny nemaji BG stun proof, ale namisto toho ma Rodix hera a vetsina charu mela dost vit aby je to tak moc netrapilo)

=>Slow grace>>>>all.

 

Miltank :)

 

EDIT pro betra: Nesnaz se prosim hadat s Caonem ohledne hrani HPcka(ale nejlepe hrani cehokoli), on hraje HP na mistrovske urovni, ty ho hrajes/hral si jako nekdo z horni dolni nekde na vesnici.

Edited by Gracy
Link to comment
Share on other sites

Kdyz jde clovek na gw jednou za pul roku, tak za tu dobu nasetri urcite vic nez ten kdo chodi pravidelne. Kdybych zral berry jakmile se s hp nebo sp dostanu pod pulku, tak by to vypadalo uplne jinak.

 

pro vado:

lajna dopite sp: 324

Nicotera dopite sp: 58082

To ze som potoval berry je jedna vec ale ze branis hrad (este ste aj vedeli ze prideme) s investom 100 bez potovania BP za SL tak to uz je epic.. sa ani nedivim ze tie gw tak dopadli.

Link to comment
Share on other sites

To ze som potoval berry je jedna vec ale ze branis hrad (este ste aj vedeli ze prideme) s investom 100 bez potovania BP za SL tak to uz je epic.. sa ani nedivim ze tie gw tak dopadli.

Konecne jsi to pochopil. :no1: Jeste to vysvetli iximu, dik. :)

 

Pro Miltanka: ja se s nim nehadam a sam dobre vis ze srovnavat prehistoricky oldschool universal build na tehdejsich gw s novejsim gw buildem a soucasnou situaci je nesmysl...

 

edit: co je to za modu delat cely videa zrychleny :confused1:

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

pche :D Pano the BEAST rox :D

 

btw. onanisticke video pro kuzmu :) TRUHLY + Team Speak

 

Ou je na to TS jsem Äekal :D.. jeÄtÄ ÄtÄstí­ že jsem si musel kvuli tÄm lagum vypnout mikrak.. jinak by tam byl slyset jen záchvat smichu ..

Link to comment
Share on other sites

pche :D Pano the BEAST rox :D

 

btw. onanisticke video pro kuzmu :) TRUHLY + Team Speak

wtf ?

Cekal jsem ze ukazes invenar kolik ceho padlo a hlavne jaky lepsi veci a ne jen jak sbiras loot kterej vetsina lidi od nas uz ani bezne nesbira.

Jak znam rodixe a spol. tak jsi z toho TS musel vybirat snad ty nejnudnejsi pasaze ..

Link to comment
Share on other sites

wtf ?Cekal jsem ze ukazes invenar kolik ceho padlo a hlavne jaky lepsi veci a ne jen jak sbiras loot kterej vetsina lidi od nas uz ani bezne nesbira.Jak znam rodixe a spol. tak jsi z toho TS musel vybirat snad ty nejnudnejsi pasaze .

 

sem chudej :) .. nj co se da delat, dal jsem tam jen momenty urcene pro sirokou verejnost :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...