Jump to content
Reborn fórum

Mirri 25.05.2011


ixidor

Recommended Posts

4,3M/sec je moc hezká rychlost downloadu... Když jsem slyÄel toho Johnnyho Cashe na íşvod, tak jsem si ří­kal, jestli ti fakt hráblo. Jinak celkem hezká ukázka toho, že není­ potřeba nějakej zvláÄtní­ skill, ale když funguje gilda tak, jak má, efekt se dostaví­. A koukám, že jsi vystřihl vÄechny (resp. jediné) 3 fighty, kde jste vymřeli.

Link to comment
Share on other sites

Nevystrihol.

 

Tam to vyzralo takto:

SG > nolink > Kaite > Mesto

 

That's the point, preco ste tie 3 fighty vyhrali.

+ jediny dispel prof snapoval do enemaku a Rodix se Serpentem ve meste = vyhrany fight pro RNR :)

Link to comment
Share on other sites

Nějak jsem z videa úplně nechápal, proč jsou ti linkeři u Xeno tak neschopní. Pokud na tom konci neměl rodix linku ani poté, co jste šli 2x z města, tak je tato otázka opravdu dostatečně zodpovězena...

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

Guest betr

Nevystrihol.

 

Tam to vyzralo takto:

SG > nolink > Kaite > Mesto

 

That's the point, preco ste tie 3 fighty vyhrali.

Neni mozny .. vetsi cast gw jsem byl jedinej linker kterej dle hodnoceni nejmenovaneho spoluhrace pulku gw proafkoval a druhou jen sockoval o sp .. :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Neni mozny .. vetsi cast gw jsem byl jedinej linker kterej dle hodnoceni nejmenovaneho spoluhrace pulku gw proafkoval a druhou jen sockoval o sp .. :teehee:

 

nedela mi problem tomu uverit

Link to comment
Share on other sites

Neni mozny .. vetsi cast gw jsem byl jedinej linker kterej dle hodnoceni nejmenovaneho spoluhrace pulku gw proafkoval a druhou jen sockoval o sp .. :teehee:

ti lidi hrali s lagama prvne v zivote linku s blbe udelanejma partama, ty ji hrajes nevim jak staasne dlouho a furt na hovno, thats a difference.

Link to comment
Share on other sites

s blbe udelanejma partama

 

party byly udělaný dobře, jen jsem nevěděl, že tu prej nejdou použít skilly přes friend list..(nebo to aspoň někdo tvrdil na vt během gw).. nicméně teď jsem to zkoušel a jde to, tak nvm kde byl problém :)

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

party byly udÄlaný dobře, jen jsem nevěděl, že tu prej nejdou použí­t skilly přes friend list..(nebo to aspoř nÄkdo tvrdil na vt bÄhem gw).. nicménÄ teÄ jsem to zkouÄel a jde to, tak nvm kde byl problém :)

Tam, kde týden z5 u recallu - mezi židlí­ a klávesnicí­...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...