Jump to content
Reborn fórum

Ebachan
 Share

Recommended Posts

Zdravím,

 

začala jsem používat Reb-AI v1.4.0 a našla jsem několik problémů. Celkové testování zatím trvalo cirka 1,5 hodiny. Pokusím se tu oba dny (hodina + půl) popsat co nejvěrněji, podle toho, kdy se která chyba objevila.

 

Den 1.

a) V Tactic listu mám nastaveno "útočit první" na Evil Druida a Wraitha (měli dobré ID dle map výskytu) s podporou pasiv skillů. Má na ně útočit jako první, jenže se zdá, že pokud si monstrum vyhlídne nejdříve mě, tak neútočí, dokud mě nepraští.

Také na něj útočili a trefovali se a přesto na ně nereagoval, dokud jsem se nepohnula. Homun by měl útočit, i kdyby měli na začátku samý miss, ne?

 

b) Pasivní skilly používal i mimo boj, což se se starou AI nestávalo.

 

c) Nastavení dohledu a dosahu se neukládá, i když dám Uložit nastavení. Vždy se vymaže, když zavřu program.

 

 

 

Den 2.

a) Tactic list se nezměnil, přesto přestal používat veškeré skilly, ať už na definovaná nebo nedefinovaná monstra.

 

b) Mimic mi vesele ubíral HP, ale Filir si ho nevšímal, třebaže má nastaveno, aby mi pomohl v případě útoku a útočení na nedefinovaná monstra. Musela jsem se pohnout, aby zareagoval.

 

c) Také mi ignoroval Alt+2xpravé myšítko, když se zafixoval na "nepřístupnou potvoru", která byla ve vyšším patře, ale plně na okraji a nechtěl ke mně přijít. Musela jsem k němu jít blíž, aby se vrátil. Přitom je tento příkaz v nastavení aktivován.

 

 

Hledala jsem na foru, ale nikdo podobný problém s Reb-Ai nehlásil. Stává se vám to také? AI mám nainstalováno ve správné složce. Po každé uložené změně používám @refresh a ještě projdu warpem. Zkusila jsem i základní AI, která mi předtím fungovala, ale dostavují se prakticky stejné výsledky. Může pomoci starší verze?

 

 

Za každou odpověď vám děkuji,

 

Eba-chan

 

PS. Vím, že se jedná o beta verzi, takže ne vše funguje, ale chci spíše vědět, jestli někdo narazil na podobné problémy.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...