Jump to content
Reborn fórum

Chyby ve hře - renewal


Guest Lordikin

Recommended Posts

Guest Lordikin

Ahoj,

měl bych pár věcí, kterých jsem si ve hře všiml a buď bych je potřeboval vysvětlit nebo by se měly opravit:

1) Sacred scroll (12928 nebo 12645) nejde tradovat - když vyrobím sacred scroll (scroll na aspersio), nejde prodat jiné postavě ani hodit na zem. - hotovo

2) Heroic Judgement Shawl (15095) (armor na 3rd acolyte class z biosu) v popisku itemu je napsáno, že háže Lexu když se mlátí do potvory a Kyrie, když se mlátí magickým útokem. Ve scriptu je však napsáno, že oboje se děje při mlácení fyzicky a oboje se sesílá na nositele (tedy i Lexa) navíc je KE pouze lvl 1 místo 10. - hotovo

3) U itemu Ordinary Black Magician Hat[1] (18794) není v DB napsaný script a při jejím používání jsem si nevšiml změny v útoku, má nastaveny všechny funkce? - hotovo

4) Control Panel - na CP toho nefunguje již poměrně hodně od Žebříčku Guildovních huntů,Okradačů, Úspěchů, Kuchařů, Rybářů, Hledačů pokladů, Pisatelů svitků, Výběru data u statistik, přes Jaké moby jsem zabil, Moje questy až po některé funkce u Výpisu otevřených obchodů a nemluvě o Statistice obchodů, která již několik let neukládá. Většina toho nejsou důležité věci, ale postupně by se to opravit mohlo.

5) Tohle vlastně ani není chyba, ale měl bych dotaz na Class Mechanik / Medogear - v podstatě cokoliv ten char udělá, tak mu způsobí Overheat, aniž by člověk věděl, jak se to počítá. Dal by se k tomu přidat nějaký bar nebo info ikonka? Případně zvětšit to rozmezí? Nebo mu aspoň zvětšit atk, protože mi připadá, že je ten char vážně úplně na... nic, kromě snižování a zvyšování def a mdef.

Další věci budu doplňovat, hned jak na ně narazím. Klidně bych s opravou pomohl. :)

Díky Natar

Link to comment
Share on other sites

zdravicko. prosímvas z Kiela pořád OCA nepadá, ještě tam bude něco špatně. zkoušena už asi 30x..dal pendant of harmony zere blue gemy pritom kdyz zadne nemate tak je nepotrebuje.. asi bug.. a nevim jestli uz funguje jako kombo s tim pendant chaos (pocitam ze ne).. na zaver jsem se chtel zeptat, pry je nejaka cepka pro supportery, dostanu ji kdyz jsem supporter? Diky :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Lordikin

6) nefunguje skill Heaven's drive :) - hotovo

7) V db2.reborn.cz nejsou moby v eclage tower (ecl_tdun01-04) a na eclage fieldu (ecl_fild01)

8) Chybí NPC ve Splendide Merchant of Splendide (splendide 198, 238), které prodává jídla potřebné pro quest Encounter in a Strange Land.

9) Při psaní svitku LV10 Agil Scroll se script pravděpodobně ptá, jestli mám v inventáři jiný Crest Piece než ID 7359 (ptá se na 7357). Bez toho druhého není možné svitek vyrobit.

10) Čepice na wandererku je bez scriptu 18795 - Night Sparrow Hat[1]

11) Čepice na minstrela je bez scriptu 5905 - Lyrica Hat[1]

12) Čepice na arch bishopa je bez scriptu 18791 - Shrine Maiden Hat[1]

13) Čepice na rangera je bez scriptu 5898 - Autumn Headband[1]

14) Čepice na suru je bez scriptu 5901 - Focus Beret[1]

Edited by Lordikin
Link to comment
Share on other sites

Pri prestupu champion na sura je v lokaci kdy ma champ slozit zkousku v kilovani mobu moznost teleportace. Tato moznost verim ze nema fungovat. Omylem sem se port do ukolu wariorovy ktrery ji zrovna plnil :)

 

Predem diky za reakci.

Edited by GoodmanSIG
Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

 

Ahoj,
měl bych pár věcí, kterých jsem si ve hře všiml a buď bych je potřeboval vysvětlit nebo by se měly opravit:
1) Sacred scroll (12928 nebo 12645) nejde tradovat - když vyrobím sacred scroll (scroll na aspersio), nejde prodat jiné postavě ani hodit na zem. Šlo by to opravit?

done

2) Heroic Judgement Shawl (15095) (armor na 3rd acolyte class z biosu) v popisku itemu je napsáno, že háže Lexu když se mlátí do potvory a Kyrie, když se mlátí magickým útokem. Ve scriptu je však napsáno, že oboje se děje při mlácení fyzicky a oboje se sesílá na nositele (tedy i Lexa) navíc je KE pouze lvl 1 místo 10.
3) U itemu Ordinary Black Magician Hat[1] (18794) není v DB napsaný script a při jejím používání jsem si nevšiml změny v útoku, má nastaveny všechny funkce?
4) Control Panel - na CP toho nefunguje již poměrně hodně od Žebříčku Guildovních huntů,Okradačů, Úspěchů, Kuchařů, Rybářů, Hledačů pokladů, Pisatelů svitků, Výběru data u statistik, přes Jaké moby jsem zabil, Moje questy až po některé funkce u Výpisu otevřených obchodů a nemluvě o Statistice obchodů, která již několik let neukládá. Většina toho nejsou důležité věci, ale postupně by se to opravit mohlo.
5) Tohle vlastně ani není chyba, ale měl bych dotaz na Class Mechanik / Medogear - v podstatě cokoliv ten char udělá, tak mu způsobí Overheat, aniž by člověk věděl, jak se to počítá. Dal by se k tomu přidat nějaký bar nebo info ikonka? Případně zvětšit to rozmezí? Nebo mu aspoň zvětšit atk, protože mi připadá, že je ten char vážně úplně na... nic, kromě snižování a zvyšování def a mdef.
Další věci budu doplňovat, hned jak na ně narazím. Klidně bych s opravou pomohl. :)
Díky Natar

 

budu to postupne editovat...

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, jedu AB build Adoramus a potřeboval bych vyřešit par problemu:D

 

1. Vcera se mi povedla Empowered Mace of Judgemenet a zjistil jsem, ze nepřidává Matk jak slibuje popisek. V databázi je uvedeno, že se zvyšuje pouze Atk a ne Matk, což je podle mě nesprávně a dokládá to i IRO, normální Matk 140 http://db.irowiki.org/db/item-info/16013/ empowered Matk 180 http://db.irowiki.org/db/item-info/16018/ , jelikož jsem na mace of judgement absolutně závislej (200% atk při setu) potřeboval bych toto řešit.

 

2. Další důležitá věc je bonus 30% na Judex, dle popisku toto dáva armor, dle scriptu boty a ověřením skutečné dmg to dělají boty. Opět dle IRO tento bonus dává armor http://db.irowiki.org/db/item-info/15030/ Bylo by super mít zárověň bonus z Robe of Judgement a snížený cast time z DEX Temporalek.

 

Děkuji a přeji pěkný den, bubák :D

Edited by aloisbubak
Link to comment
Share on other sites

Guest Lordikin

Ahoj, jedu AB build Adoramus a potřeboval bych vyřešit par problemu:D

 

1. Vcera se mi povedla Empowered Mace of Judgemenet a zjistil jsem, ze nepřidává Matk jak slibuje popisek. V databázi je uvedeno, že se zvyšuje pouze Atk a ne Matk, což je podle mě nesprávně a dokládá to i IRO, normální Matk 140 http://db.irowiki.org/db/item-info/16013/ empowered Matk 180 http://db.irowiki.org/db/item-info/16018/ , jelikož jsem na mace of judgement absolutně závislej (200% atk při setu) potřeboval bych toto řešit.

 

2. Další důležitá věc je bonus 30% na Judex, dle popisku toto dáva armor, dle scriptu boty a ověřením skutečné dmg to dělají boty. Opět dle IRO tento bonus dává armor http://db.irowiki.org/db/item-info/15030/ Bylo by super mít zárověň bonus z Robe of Judgement a snížený cast time z DEX Temporalek.

 

Děkuji a přeji pěkný den, bubák :D

 

1) Nevím, jak tobě, ale mě přidává matk normálně. V db je napsáno ATK:MATK 170:180, a dále donus do matk při boji proti demon: autobonus "{ bonus2 bMagicAddRace,RC_Demon,40; }",60,7000,BF_MAGIC

Podle mě je vše v pořádku. Osobně jsem ho používal taky připadá mi v pohodě.

 

2) Ano, popisky jsou otočené, ale i podle ratemyserver jsou scripty správně. Tohle je asi na uvážení GM

Link to comment
Share on other sites

Tak on asi bude problém v tom, že empowered dává Matk správně a normal dává moc :D Je absolutně nelogický, aby zbraň získaná s celkem velkou námahou, určená pro magický útok, zvyšovala normální Atk a ne MAtk oproti normální mace, ne? Kdybych místo enchů dal prostředky do plusování, tak mám teď možná normální +9 (Matk +40) a oželel těch pár procent bonusů. Kdybych nejel adoramus, tak to vůbec neřeším, na judex jsou lepší staffky. Rozhodně jsem nechtěl, aby se snížil Matk normální mace, jen jsem se zamotal mezi naší databází, IRO a popiskama ve hře, Hoka hey....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest Buks

Endless Cellar:

eta minulý čtvrtek

- Stále nedává leaderu party Costume Vicious Mind Aura

- Stále summoní 2* mvp WhiteSmitha (místo Whitesmitha, Lord Knighta)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Čaute, všiml jsem si, že když jsem společně expil staré i nově vytvořené postavy na sdílené expy, tak staré mají daleko pomalejší růst.

Třeba v tento okamžik Bard má level 96,5 a crus a sage mají level 98,5. A to bard před lvl 90 měl několika levelový náskok. Takže nepoměr je tam skutečně znatelný.

Netuší někdo čím to může být? Expím na Renewal serveru.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lordikin

Čaute, všiml jsem si, že když jsem společně expil staré i nově vytvořené postavy na sdílené expy, tak staré mají daleko pomalejší růst.

Třeba v tento okamžik Bard má level 96,5 a crus a sage mají level 98,5. A to bard před lvl 90 měl několika levelový náskok. Takže nepoměr je tam skutečně znatelný.

Netuší někdo čím to může být? Expím na Renewal serveru.

 

Pokud založíš novou postavu (tedy nový účet) tak dostaneš VIP status, který ti dává bonus do expu i na drop.

Link to comment
Share on other sites

 

Pokud založíš novou postavu (tedy nový účet) tak dostaneš VIP status, který ti dává bonus do expu i na drop.

Aha a dá se někde něco zjistit více o tom VIP statusu? Na webu ani fóru jsem nenašel žádné informace k tomu a v databázi taky nic, ale v DB ani nevím, co bych vlastně měl hledat. Třeba by mě zajímali informace jako, zdali i starší postavy můžou dostat VIP, zdali to ovlivňuje expení i na 3rd povoláních (všiml jsem si, že lvl 99 byl daleko těžší než 100, nehledě na čísla v DB) a co to vlastně ještě ovlivňuje.

Edited by Zurik
Link to comment
Share on other sites

  • k3dT featured and unfeatured this topic
  • 1 year later...

Ahojte, chtěl bych upozornit na menší bug v funkčnosti luku Devil penetrating Bow (18120).

Při jeho nasazení se mi zvedne Def na misto atk o daných 115 bodů co má mít v atk.

 

#Ps. Zkoušel jsem i ostatní zbraně z instance Devil´s Tower a problém zůstává stejný i u nich.

Edited by Mardothiel
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...