Jump to content
Reborn fórum

Vareni


TheERay

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Proste treba kdyz snis jidlo co dava +10 DEX a pak jidlo ktery da +10VIT, tak ti to prida jak DEX tak VIT, ale kdyby si snedl vic jidel ktery pridavaj stejnej atribut(napr. 3x +1 k DEX) tak se nescitaj(da ti to jen +1 k DEX a ne +3 k DEX).

Link to comment
Share on other sites

Skladani jidel funguje. Ale ne u stejnych statu -> to co pises nefunguje.

15388[/snapback]

Proste treba kdyz snis jidlo co dava +10 DEX a pak jidlo ktery da +10VIT, tak ti to prida jak DEX tak VIT, ale kdyby si snedl vic jidel ktery pridavaj stejnej atribut(napr. 3x +1 k DEX) tak se nescitaj(da ti to jen +1 k DEX a ne +3 k DEX).

moc diky za odpoved

:(

Link to comment
Share on other sites

Hm, keÄ tak pozerám tie jedlá z vyÄÄí­ch lvlov...na LUK +10 je treba 2 four leaf clover, a to je tam eÄte 50% Äanca že sa to nepodarí­... :):)

V tých silnejÄí­ch jedlách síş už niektoré ingrediencie fakt moc prehnané :)

Link to comment
Share on other sites

Hm, keÄ tak pozerám tie jedlá z vyÄÄí­ch lvlov...na LUK +10 je treba 2 four leaf clover, a to je tam eÄte 50% Äanca že sa to nepodarí­... :)  :)

V tých silnejÄí­ch jedlách síş už niektoré ingrediencie fakt moc prehnané :)

15575[/snapback]

No ale vem si ze treba takovej WS si veme +10 k STR, AGI, VIT, DEX a LUK a de rozbijet empo. Kdyby bylo jednoduchy varit +10 jidla, tak by to bylo pekne nevyvazeny...

Link to comment
Share on other sites

No ale vem si ze treba takovej WS si veme +10 k STR, AGI, VIT, DEX a LUK a de rozbijet empo. Kdyby bylo jednoduchy varit +10 jidla, tak by to bylo pekne nevyvazeny...

15579[/snapback]

 

No, len mi Älo o to, že také jedlo +10 budíş variÂť iba fakt veÂľkí­ maní­ci, ktorým nevadí­ vyhodiÂť 1-2 milióny za ingrediencie kví´li 20 miníştovému boostu...

Link to comment
Share on other sites

No, len mi Älo o to, že také jedlo +10 budíş variÂť iba fakt veÂľkí­ maní­ci, ktorým nevadí­ vyhodiÂť 1-2 milióny za ingrediencie kví´li 20 miníştovému boostu...

15581[/snapback]

Penize se shanej vzdycky lip, nez predmety :)

Link to comment
Share on other sites

Mno me vareni neprijde v pohode vubec.... vezmu napriklad dex...

 

Kdyz si vezmu, ze rozdil mezi glove[1] a nimble glove je hunteni zeroma jak vocasek a dex+3, nebo pripadne clever glove (kdy uhuntit wormtaila je vcelku pohoda) a dex +2 (cimz staci uvarit smesne jidlo dex+1 aby se tomu vyrovnal)

a srovnam to s varenim, tak veci na dex +2 (oproti wormtailovi) nebo +3(oproti zeromovi) jsou srandovni zalezitost.... ano sice nekdo rekne, ze tim stravi nejakej cas, ale kolik casu se stravi treba huntenim zeroma.... a prave u takovejhle veci je pak rozdil mezi tim kdo ma a kdo nema. Nekdo ma se svoji PvP postavou treba nimbly a na hlave poopoo a presto ma dex 150 a nekdo aby mel dex 150 ma na hlave treba AoA, tak ted si za par minut huntne veci na dex+ a je vyzivanej...

 

Vareni v dost znacne mire stira finalni kvalitu eq.....

Link to comment
Share on other sites

Mno me vareni neprijde v pohode vubec.... vezmu napriklad dex...

 

Kdyz si vezmu, ze rozdil mezi glove[1] a nimble glove je hunteni zeroma jak vocasek a dex+3, nebo pripadne clever glove (kdy uhuntit wormtaila je vcelku pohoda) a dex +2  (cimz staci uvarit smesne jidlo dex+1 aby se tomu vyrovnal)

a srovnam to s varenim, tak veci na dex +2 (oproti wormtailovi) nebo +3(oproti zeromovi) jsou srandovni zalezitost.... ano sice nekdo rekne, ze tim stravi nejakej cas, ale kolik casu se stravi treba huntenim zeroma....  a prave u takovejhle veci je pak rozdil mezi tim kdo ma a kdo nema. Nekdo ma se svoji PvP postavou treba nimbly a na hlave poopoo a presto ma dex 150 a nekdo aby mel dex 150 ma na hlave treba AoA, tak ted si za par minut huntne veci na dex+ a je vyzivanej...

 

Vareni v dost znacne mire stira finalni kvalitu eq.....

15585[/snapback]

Takovýho zeroma zase jednou vyhuntí­Ä a máÄ klid, jí­dlo musí­Ä vařit stále :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Co je lepsi pouzivat na vareni? Outdoor Cooker nebo Home Cooking Set. HCS je drazsi, ale mam pocit, ze s nim mam mensi sanci na vyrobu /hmm (coz by melo byt logicky naopak, kdyz stoji vic)

Link to comment
Share on other sites

s tema cooking setama je to divny.. zkousela sem ruzny varianty, ale nakonec pouzivam jen ten nejlevnejsi socka outdoor set... vsechno mi to prijde stejny :-)

na zacatku sem delala, ze home je ve mestech.. outdoor, kdyz varim na mapach, zkousela sem i ten luxusni, ale je to proste vsechno o nahode :-) - takze nechapu vyznam tolika cooking setu

 

jinak ke kucharkam.. 8 nam mrcha nechce dropnout... ale mame asi 2 lvl 7 a 3 lvl 9 :-) maya mala lakoma... ale ja se jednou nastvu a budu jen behat v prontera dungu O_o

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...