Jump to content
Reborn fórum

Super Novice - Buildy


jump

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

stejne jako u wizarda si nejdriv dej int na 70 a pak namaxuj dex( pokud ji chces maxovat :P ), s tim vydrzis asi do 8x lvlu takze budes mit dost casu rozmyslet si kam dat zbyle staty ... ja osobne jedu pure int/dex tzn. 99/99

 

skilly samozrejme nejdrive bojove ... tzn nejaky z boltu FB, CB, LB, FW ... podle toho na co se budes chtit zamerit, ja mam FB 7, FW 10 a CB 7 a budu na GW nejcasteji pouzivat kombinaci Stone Curse a FB. Cold bolt mam z duvodu, protoze si nekteri SN pred [ /omg ]em sehnali pasany a ti lepsi jeste medusu ;) takze jsem jim nic nedelal.

Dalsi cim bych pokracoval je bud Sp Recovery aspon na 2 a heal na 2(heal 3 je potreba na Increase Agi, ktere ja planuji jen na 1), dal zalezi na tom jak moc budes spechat na GW nebo zatim jenom expit ;)

Kdyz by si chtel na GW(PVP) okolo Jobu 30-40 tak bych doporucil dat FD nebo SC.

Pokud by jsi chtel zatim jenom expit tak asi Bless nebo IC

Edit: na vyssim Jobu uz se rozdil mezi skillama na expeni a GW snizuje

 

Pri expeni v parte se da vyuzit fire ball na rozmrazovani pod SG( jine uziti jsem mu nenasel :hypocrite:, ale je potreba pro FW)

Link to comment
Share on other sites

stejne jako u wizarda si nejdriv dej int na 70 a pak namaxuj dex( pokud ji chces maxovat  :) ), s tim vydrzis asi do 8x lvlu takze budes mit dost casu rozmyslet si kam dat zbyle staty ... ja osobne jedu pure int/dex tzn. 99/99

 

skilly samozrejme nejdrive bojove ... tzn nejaky z boltu FB, CB, LB, FW ... podle toho na co se budes chtit zamerit, ja mam FB 7, FW 10 a CB 7 a budu na GW nejcasteji pouzivat kombinaci Stone Curse a FB. Cold bolt mam z duvodu, protoze si nekteri SN pred [ /omg ]em sehnali pasany a ti lepsi jeste medusu :) takze jsem jim nic nedelal.

Dalsi cim bych pokracoval je bud Sp Recovery aspon na 2 a heal na 2(heal 3 je potreba na Increase Agi, ktere ja planuji jen na 1), dal zalezi na tom jak moc budes spechat na GW nebo zatim jenom expit :)

Kdyz by si chtel na GW(PVP) okolo Jobu 30-40 tak bych doporucil dat FD nebo SC.

Pokud by jsi chtel zatim jenom expit tak asi Bless nebo IC

Edit: na vyssim Jobu uz se rozdil mezi skillama na expeni a GW snizuje

 

Pri expeni v parte se da vyuzit fire ball na rozmrazovani pod SG( jine uziti jsem mu nenasel  :(, ale je potreba pro FW)

15952[/snapback]

 

No já jedu FD/LB kombo, ale problém je v tom, že když jsem si rozdÄloval body, tak jsem do íştoÄných kouzel dal jen tak, abych mÄl FD/LB na 10. No není­ to tak Äpatný, protože zatí­m Älo expit na metalingách, kde jsem dával LB. No teÄ jeÄtÄ celkem jde expit na HO, když je FD zmrazim, tak je to v poho :) KaždopádnÄ se ale na to hodí­ pak bless a ten jeÄtÄ nemám, protože když jdu na HO bez priesta, tak prostě potřebuju Agi up aspoř na jedniÄÄce a jeÄtÄ jsem dal pár bodů do SP regen a Owl's eye (což byla asi chyba). No co se dá dÄlat, jeÄtÄ se to expit dá (okolo 60 lvlu), ale neví­m jak potom :( ale co už :)

Link to comment
Share on other sites

nakoenc to dopadlo ze ja sam mam dex/int SN  :wub:

16129[/snapback]

Njn s Ralokem jsme jeli Str/Agi build, ale ten nás přestal bavit, tak jsme si oba udÄlali Int/Dex SN. Je to celkem jednoduchý, staÄí­ se jenom poexpit pomocí­ archa/pozdÄji Huntera a dá se tak dosáhnout celkem sluÄných levelů velmi rychle.

Link to comment
Share on other sites

Njn s Ralokem jsme jeli Str/Agi build, ale ten nás přestal bavit, tak jsme si oba udÄlali Int/Dex SN. Je to celkem jednoduchý, staÄí­ se jenom poexpit pomocí­ archa/pozdÄji Huntera a dá se tak dosáhnout celkem sluÄných levelů velmi rychle.

16332[/snapback]

 

:wub::wub::wub::wub::wub::wub:

 

ma smysl davat si za SN warp portal??

Link to comment
Share on other sites

No warp portal za nÄho asi nemá cenu dávat, ikdyž to je otázka, jeslti máÄ nějakýho kámoÄe s Priestem, nebo aco, kterej ti může dát warpy, když jdeÄ nÄkam expit. Je nanic tam chodit vždycky po svých. KaždopádnÄ ale SN nemá moc job bodů na zbyt. No jestli chceš, tak si to projeÄ kalkulátorem skillů a uvidí­Ä, jestli ti to vyjde, každopádnÄ mÄ to nevyÄlo ani omylem :wub:

Link to comment
Share on other sites

No warp portal za nÄho asi nemá cenu dávat, ikdyž to je otázka, jeslti máÄ nějakýho kámoÄe s Priestem, nebo aco, kterej ti může dát warpy, když jdeÄ nÄkam expit. Je nanic tam chodit vždycky po svých. KaždopádnÄ ale SN nemá moc job bodů na zbyt. No jestli chceš, tak si to projeÄ kalkulátorem skillů a uvidí­Ä, jestli ti to vyjde, každopádnÄ mÄ to nevyÄlo ani omylem :wub:

16362[/snapback]

 

 

hele pamatujes si me este???? :wub:

jo a posli mi link na ten calculator

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ahoj hraju SN na finalu a chtel bych vas poprosit o vypocitani statu. Wim ze je to ta nejdebilnejsi mozna prozba ale ja to fakt neumim :) . Jedu agi/dex build (nezvykla kombinace) a potrebuju vedet kolik mi vyde str a int jestlize budu mit agi 99 a dex asi 60? Jinak pridavat to budu asi po 10 nejdriv 10 str pak 10 int pak dalsich 10 str a dalsich 10 int... zkratka stridave. Prosim vypocitejte mi to nekdo prosí­í­í­í­m /hp /hp :)

 

jinak moje soucasne staty (ty co nepisu jsou 1)

agi:60

dex:33

int:20

str:20

 

lvl: 53

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Jak nÄkteří­ ví­, dÄlám novýho battla a zají­malo by mÄ co ří­káte na takovejhle build:

 

Job:

 

Sword Mastery 10

Provoke 1

Ruwash 1 -- Teleport 2 -- Warp 4 -- Pneu 1

Divine prot. 5 -- Bless 10

Heal 3 -- Agi up 10 -- Dec. Agi 1

Mamon 10

Double Att. 10

Steal 5 Hid 1

Improve Dodge 10

Owls Eye 3 --Vultur. eye 1 -- Improve c. 10

 

Stats:

Str: 97+13

Agi 71+20

Vit 55+1

Dex 30+18

 

Flee okolo 224

Dmg: sluÄný :D

Atk spd: 177+-

Hit 150

HP: 5193

Je to braný s awakem, a s kartam (wormtail, kobolt a taky s pupou, alarmem)

 

Možná jsou tam malý odchylky, ale +- by to mÄlo tak nějak sedÄt

Link to comment
Share on other sites

podle me je pneuma zbytecna, ale jestli pocitas, ze ji vyuzijes pri expeni, tak ok.

 

vit bych urcite ubral, tech par zivotu te nezachrani, radsi si sezen poradnej equip :D

 

aspd budes mit nejspis mensi, protoze novic ma aspd snizeny. ja mam agi 102 s boostama a s awakem mam aspd 172...

Link to comment
Share on other sites

podle me je pneuma zbytecna, ale jestli pocitas, ze ji vyuzijes pri expeni, tak ok.

 

vit bych urcite ubral, tech par zivotu te nezachrani, radsi si sezen poradnej equip :)

 

aspd budes mit nejspis mensi, protoze novic ma aspd snizeny. ja mam agi 102 s boostama a s awakem mam aspd 172...

No asi jo, ono těch 50 vit dá asi 1500 HP a 50 def. Hlavně ta def by se hodila. Ale když to nedám, tak můžu dát agi asi na 97, což bude možná lepší­ :D

Poradnej equip mam (uz jsem si sehnal Jakk, Dustiness, 2xWormtail, Pupa, Thara, Poopoo, Alarm, jeste zbran mi chyby, to mam jen +5 Stilleto se skeletonem :) a taky chci jeste angel earsy ) No kazdopadne to jeste není­ takovej equip jakej bych chtěl, ale už to jde, ne? :D

 

Jo pneu je na expení­, myslí­m že bych ji i využil :) Ale taky si ří­kám, že HP regen by taky ušel, přece jenom byc pak ušetřil za poty na GW :D

 

A k té attk. speed ... jo to bylo bez knifu, s knifem to dodáhnu tak na 173 :) (agi dám asi na 95+-)

Link to comment
Share on other sites

No asi jo, ono tÄch 50 vit dá asi 1500 HP a 50 def. HlavnÄ ta def by se hodila.

50 vit ti nedá 50 def ale 50 vitdef a ta je úplně nepodstatná. Je totéž když dostaneÄ ránu za 1000 nebo za 950

Link to comment
Share on other sites

50 vit ti nedá 50 def ale 50 vitdef a ta je íşplně nepodstatná. Je totéž když dostaneš ránu za 1000 nebo za 950

To právě neví­m, jestli se vitdef odečí­tá před nebo po thaře a poopoo :) Ale je fakt, že těch 50 moc nepomůže :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...