Jump to content
Reborn fórum

Zraz na Slovensku (?)


Adones

Recommended Posts

Spis kdy bude sraz v brne? a ete lepci kdo ho udela, pac organizator vetsiny srazu (desta) mi rekl ze uz zadne srazy organizovat nebude  :) ...

20985[/snapback]

 

No vies ono skor o to islo ze na Slovensku :) V Cechach byva v Prahe, Brne ale o Slovensku sa nic nevie, tak preto :) ono aj my na Slovensku by sme sa radi videli :) (snad hovorim aj za ostatnych :) )

Link to comment
Share on other sites

Mno to samo ze se najde hodne lidi co budou chtit aj v SR, tak necht si to zaridi  :)

20989[/snapback]

 

Ak sa najde dost ludi tak to zariadi niekto z toho mesta kde sa to bude konat, ak to bude v Bratislave tak to mozem zariadit ja, ziaden problem nevidim :)

Link to comment
Share on other sites

Ehm možná se pletu, ale podle toho, co jsem slyÄel, tak se na Slovensku různé menÄí­ srazy konají­ celkem často, jenom o tom možná neví­te  :)  (nebo mám Äpatný informace, v tom pří­padÄ mÄ neposlouchejte).

20991[/snapback]

 

Skor by som vsadil na to ze o tom nevieme :) a snad tomu pomoze tento topic /gg

Link to comment
Share on other sites

mno malvin je dobre informovan (je videt ze ty me blaboly na VT i nekdo posloucha :) ) kazdej patek v Bratislave je sraz RO maniaku...povetsine sou to ale hraci z CzRO a SlovakRO .... rebornak sem tam sam

 

timhle sci tedy vsecky rebornaky (samozrejme uvitame kazdeho) z Bratislavy a blizkeho okoli vyzvat aby na sraz dosli je to kazdej patek o 19:00 pre Tescem Na Kamennem nam. (je tam takovej velkej kamen)

Link to comment
Share on other sites

mno malvin je dobre informovan (je videt ze ty me blaboly na VT i nekdo posloucha :) ) kazdej patek v Bratislave je sraz RO maniaku...povetsine sou to ale  hraci z CzRO a SlovakRO .... rebornak sem tam sam

 

timhle sci tedy vsecky rebornaky (samozrejme uvitame kazdeho) z Bratislavy a blizkeho okoli vyzvat aby na sraz dosli je to kazdej patek o 19:00 pre Tescem Na Kamennem nam. (je tam takovej velkej kamen)

20998[/snapback]

 

...to sa mi nechce verit...byvam odtial 5 min peso :) super, tak rovnako aj ja vyzyvam kazdeho z Rebornu kto by niaky ten piatok mohol a mozme dat dokopy daku Reborn partu :) a stretnut sa s ostatnymi...co vy na to ? /no1

Link to comment
Share on other sites

...to sa mi nechce verit...byvam odtial 5 min peso :) super, tak rovnako aj ja vyzyvam kazdeho z Rebornu kto by niaky ten piatok mohol a mozme dat dokopy daku Reborn partu :P a stretnut sa s ostatnymi...co vy na to ? /no1

20999[/snapback]

na ten kamenak by som sa moc nespoliehala :)

minule sme tam cakali na ostatnych skoro hodku :) radsej si pm vymente telefony napr s t8mim z czra a s nim sa dohodni kam pojdu :)

 

blavacke zraziky su super :):)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...