Jump to content
Reborn fórum

7/03/2006 Kro Patch


ZeroX

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply
Ninja amatsu, gunslinger einbroch. A je to neco jako 1. class :)

21807[/snapback]

tak to 2. class bude davat rany za 99k...

 

imho moc uber class...a RO straca tymto zmysel lebo RO nema byt "novodobe sci-fi"...najblizsie bude vazne Terminator, este Super Man a X-men... :bye:

Link to comment
Share on other sites

Názor, že gunslinger do svÄta Ragnaroku nepatří­ je IMHO trochu zcestný (mimochodem kulomet zn. gattling (když je tu i cowboy hat, z období­ do kterého patří­ celá výzbroj GS(vyjma granátometu)) je starÄí­ než žárovka a motorová vzducholoÄ ) a RO se odehrává po konci svÄta.

Za můj názor mÄ klidnÄ pranýřujte /heh

 

EDIT: sry za OT

 

EDITÄ2: Kdo si Äetl na ragnainfu o gunslingerech? To by mÄ zají­malo /hmm (tam se asi ostatní­ bÄžní­ hráči obvykle nedí­vají­)

Link to comment
Share on other sites

http://ragnagate.gamehankook.com/zboard/da...184/screen2.jpg

me tenhle obrazek dost desi abych pravdu rekl

21757[/snapback]

 

...neviem ci Ta desi z toho isteho dovodu z akeho mna ale desi ma tiez...za chvilku pride Terminator,Chuck N ako tu bolo spomenute vyssie a knighti zacnu jazdit (lietat) na vznasadlach... :bye: len nech sa to dobre skonci... /heh

 

EDIT : predstavte si takeho typka na GW...

Link to comment
Share on other sites

...neviem ci Ta desi z toho isteho dovodu z akeho mna ale desi ma tiez...za chvilku pride Terminator,Chuck N ako tu bolo spomenute vyssie a knighti zacnu jazdit (lietat) na vznasadlach a magovia budu volat bombardovanie a a ..... :bye: nech sa to dobre skonci...  /heh

21858[/snapback]

litat maji nastesti jen star gladiatori :)

Link to comment
Share on other sites

:bye: tak to je uber :) cetl sem si ty popisky skillu.. zda se mi, ze.. jako je fajn, ze je neco novyho, ale... dalsi classy maj vic a vic skillu a ja v tom mam vetsi a vetsi bordel ^_- prijde mi to takovy nevyvazeny, kdyz se podivate na TK rankera, potom uvidite ten screen s dmg gunsligera, tak sem zvedavej, co prijde priste ;)
Link to comment
Share on other sites

Cenda Noric nebude, toho korejci neznaj :)

Terminator mozna, to je holt evoluce, vasi praprapra....pradedove taky zacinali v jeskyni a kde bydlite ted ;)

Jinak se na toho typka s macetou celkem tesim :bye:

Link to comment
Share on other sites

Cenda Noric nebude, toho korejci neznaj ;)

Terminator mozna, to je holt evoluce, vasi praprapra....pradedove taky zacinali v jeskyni a kde bydlite ted ;)

Jinak se na toho typka s macetou celkem tesim :bye:

21866[/snapback]

 

...to vies vtedy vsetci byvali v jaskyniach a teraz uz nikto v podstate...ale teraz tam bude pobehovat hunt s lukom, knight na peco s mecom a gunslinger s rotacnym ;) ...to len mne to niak nejde dokopy ? :)

Link to comment
Share on other sites

Názor, že gunslinger do svÄta Ragnaroku nepatří­ je IMHO trochu zcestný (mimochodem kulomet zn. gattling (když je tu i cowboy hat, z období­ do kterého patří­ celá výzbroj GS(vyjma granátometu)) je starÄí­ než žárovka a motorová vzducholoÄ ) a RO se odehrává po konci svÄta.

Za můj názor mÄ klidnÄ pranýřujte  /heh

 

EDITÄ2: Kdo si Äetl na ragnainfu o gunslingerech? To by mÄ zají­malo  /hmm  (tam se asi ostatní­ bÄžní­ hráči obvykle nedí­vají­)

21857[/snapback]

 

V tomto s tebou síşhlasí­m, svet RO má s fantasy spoloÄných pár vecí­, no omnoho viac sa mi k RO hodí­ slovo "Steampunk", skíşste si zahraÂť naprí­klad Arcanum, kde behajíş trpaslí­ci so sekerami a plameřometmi, a mestské stráže si namiesto halapartní­ nosia elektronické tesla-rody :bye: Gunslinger vedÂľa Knighta vám potom nebude pripadaÂť až tak absurdne...

 

K tomu tvojmu druhému editu, jasné, ja to mám preÄí­tané komplet, je tam kopa zaují­mavých informácií­/dohadov...plus tie screenshoty...

Link to comment
Share on other sites

(trochu OT)

Som zvedavý, ako to bude s reloadovaní­m zbraní­, pochybujem že budíş maÂť nekoneÄné zásobní­ky...a zdá sa mi že zrovna ten GS Äo si dal Ralok do signatíşry si reloaduje :bye:

21881[/snapback]

podle me tak jako doted :) a to co ma ralok na signature je spis natahovani takze treba se gs pripravuje strilet

Link to comment
Share on other sites

podle me tak jako doted :bye: a to co ma ralok na signature je spis natahovani takze treba se gs pripravuje strilet

21884[/snapback]

 

no, pochybujem že bude GS musieÂť po každom výstrele naÂťahovaÂť...skí´r mi to pripomí­na nabí­janie Lary Croft, vyhodí­ zásobní­ky, zasunie nové, a potom si obe zbrane natiahne (podobne ako na ralokovom obrázku) :)

Link to comment
Share on other sites

no, pochybujem že bude GS musieÂť po každom výstrele naÂťahovaÂť...skí´r mi to pripomí­na nabí­janie Lary Croft, vyhodí­ zásobní­ky, zasunie nové, a potom si obe zbrane natiahne (podobne ako na ralokovom obrázku)  :bye:

21885[/snapback]

sem tam zapomel napsat strilet skillem :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...