Jump to content
Reborn fórum

Assassin Cross-buildy


medved

Recommended Posts

17268[/snapback]

str musi byt delitelna 10

u agi se to neda rict, mrkni na tenhle calc, a tam si tu aspd nastav aby ti to vyslo )

vit delitelna 5 kvuli hp regenu, ale neni to zas az tak nutny )

int delitelna 6 kvuli sp regenu, matk te za sina nemusi zajimat (za kazdych 5 se zveda max matk a za kazdych 7 min matk)

dex by mela byt delitelna 5, pridava to 1 dmg :)

luk delitelny 10, 1+luk*0,3 je crit tve postavy

 

jinak ty statsy vypadaj celkem fajn, udelej jen par uprav vzhledem k tem bonusum ) a ty body do dex vem z luk imo

Projdi si tuhle cast fora a jeste assasin buildy, neco o equipu tam urcite vyctes )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Tak jsem přemýÄlel, jak zkombinovat SDr a Crit sina a vyÄlo mi tohle:

 

Staty:

STR 77+13 = 90

AGI 82+18 = 100

VIT 54+6 = 60

INT 27+3 = 30

DEX 30+10 = 40

LUK 31+9 = 40

 

HP = 13k

SP = 659

Crit = 92

Flee = 264

ASPD = základ 172, 182 s Awakem a PB

 

Equip:

Hlava: Angel Helm, Sunglasses s Incubus c.

Ruce: Double Critical Jur (2x SS a Assaulter)

TÄlo: Thief Clothes se Sucubus c., Mocking Manteau (Whisper c.)

Nohy: Green Boots (Verit c.)

Acc: 2x Ring of Counter (Kobold c.)

 

SDr dává něco kolem 6k dmg, což není­ tak Äpatný :)

Link to comment
Share on other sites

osobne bych nikdy nekrizil SD sina s crit sinem, protoze si to castecne odporuje(crit vs. hit, nizsi str...) ... a kdyz uz, tak 1 INT SD (tedy ciste zavisle na ATK... takovy pomocny prvni utok/zakerny vypad z dalky z cloaku)

SD s katarem sice pouzitelne je, ale oproti dual wieldingu to neni ono.

DEX 40 na vetsinu potvor stacit nebude stacit a missy s 30 int ... naprd.

 

Napad to neni spatny, ale kdyz uz hybrida, tak DD/SD, vyuzije lepe ice picku apod.

Link to comment
Share on other sites

Po x-té přepracováno :-) MÄl by být na huntÄní­ (equip připsán) i na gw.

 

katary +7

coif +4 (willow)

thief clothes (peco)

manteau (whisper)

boots +6 (matyr)

2x ring (kobold)

 

str 87+13

agi 68+17

vit 60+3

int 3+0

dex 30+10

luk 42+8

 

hp 14616

sp 702

hit 140

flee 244

crit 48%

aspd 169 základní­

Link to comment
Share on other sites

ProÄ by to mÄl být vtip? Nerad se tahám s kupou wingů a nerad si je hlí­dám jestli jich mám dost. Ten coif s willow je na manu, od tý doby co ho mám se mi expí­ mnohem lí­p, def je mi nanic, když mám flee.

 

Na ty staty jeÄtÄ kouknu, možná se mi to v kalkulaÄce samo přepoÄí­talo a já si toho nevšiml.

Link to comment
Share on other sites

ProÄ by to mÄl být vtip? Nerad se tahám s kupou wingů a nerad si je hlí­dám jestli jich mám dost. Ten coif s willow je na manu, od tý doby co ho mám se mi expí­ mnohem lí­p, def je mi nanic, když mám flee.

 

Na ty staty jeÄtÄ kouknu, možná se mi to v kalkulaÄce samo přepoÄí­talo a já si toho nevšiml.

17746[/snapback]

 

vzdyt v ty tvy kalkulaci mas 800 many, tech 80 te nezabije na lepsi kartu.

a navic muzes mit dalsi brooch s koboldem, nebo necim jimym, a si to prepipnat s tim tvym teleport clipem.

Link to comment
Share on other sites

boots +7 (verit)

 

 

int 10+0

 

17739[/snapback]

 

Není­ tÄch 10 int trochu zbytecnost? teda nevim jestli to ma byt kombinace se SBr..To by se mi zas zdalo ze je te int trochu malo..Ale jestli to ma byt nejaky crit build tak ty body se nechaj dat urcite do neceho jinyho nez int :clap:

 

A k tomu veritovi..matyr je pro sina mnohem lepsi,jelikoz sin potrebuju spis hp a jeste +1 agi.. :)

Link to comment
Share on other sites

 

Do int jsem dal co zbylo a ta jedna agi z matyra by mÄ zase zručila zaokrouhlení­. OsobnÄ si myslí­m, že je výhodnÄjÄí­ 8% do hp i sp než jen 10% do hp + 1 agi.

 

Nehraju moc dlouho a naví­c je to můj první­ sin, a tak stále nechápu, jak mÄ spasí­ o trochu ví­c hp a jeden bod agi, když spotřebu sp mám mnohem vÄtÄí­ a ten agi bod mi akorát zruÄí­ zaokrouhlení­..

 

NehledÄ na to, že spoléhám na flee a hodnÄ sp potřebuju na použí­vání­ skillů.

Link to comment
Share on other sites

......

str 85+10

agi 73+17

vit 57+3

int 2+0

dex 30+10

luk 42+8

.....

17739[/snapback]

 

Teda nechci kritizovat ale sila zaokrouhlena na 95? :blink::whistling::wacko:

 

Jo jeste jinak trochu logiky -> str mas 85 coz je vic nez agi 73, takze blbost pouzivat neco jako brooch na zvedani agi, kdyz muzes pouzit ring ktery ti zvedne str a ten bod agi dat normalne cimz usetris par stat pointu ;)

 

Jinak ke clipu s creamy se radej ani nevyjadruju :whistling::wacko:

 

Edit: No tak me napada ze ta sila by se dala dotahnout jidlem coz uz je teda dost promakany :thumbup: ale taky dost svazujici :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

 

Jen kritizuj, proto to sem pí­Äu a jsem za každou kritiku rád.

 

Což o to, já bych str zaokrouhlil lí­p, ale body doÄly. To s tí­m bodem v str a agi je fakt, skuteÄnÄ jsem takhle neuvažoval.

 

Jinak nechápu co každýho dráždí­ na tom teleport clipu ;-) ProstÄ ho mám, často použí­vám a použí­vat budu (až bude dalÄí­ kobold tak to budu podle potřeby prohazovat).

 

On nemusí­ být ten build dokonalý, jestli budu mí­t do íştoku (nebo jinam) o pár bodí­ků ví­c nebo mí­ř to mÄ tolik ží­ly netrhá, ale zase nechci logicky udÄlat nepodarek.

Link to comment
Share on other sites

.....

17822[/snapback]

 

No str by rozhodne mela byt zaokrouhlena aby sla delit 10, pac se za to dostava bonus

(str/10)^2, tzn. 85+10=95 -> 95/10=9 (desetina se nepocita), 9^2 = 81

kdyz do toho das tech 5 bodu navic

90+10=100 -> 100/10=10, 10^2=100

rozdil z tohohle bonusu je 19 + 5 (za str co je navic) mas o 24 dmg navic (za 5 bodu str) coz je teda uz poznat, rozhodne je lepsi stahnout body z agi a mit o 1 mensi ASPD nez davat nezaokrouhlenou str :thumbdown:

 

A k tomu teleport klipu -> ten snad pri vlackovani/zabijeni potvor na sobe mit nemusis, ne? :whistling: Staci ho nasadit kdyz bude port potreba, rozhodne radej zapocitej do buildu nejakej bonus z lepsiho accesory

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
tohle je hodne odvazny build a chtel bych vedet vas nazor neni zamereny na agi ani luk spis gw build se sonicem

 

str 99+20 nejaky bodik plus by to chtelo :P

agi 44+16

vit 67+13

int 10+0

dex 50+10

luk 2+8

 

par statu este zbylo ale nvm jak se to deli tak hodnotte a radte

/hmm

20725[/snapback]

 

...mne tam chyba ta agi aby si mal aj niaky slusny aspd ktory tiez na gw treba, int by som nechal na 1, skoda do toho davat len aby si mal o trosku vyssiu obnovu sp, hmmm...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...