Jump to content
Reborn fórum

Pozvánka do Pardubic


Qewa

Recommended Posts

Dne 26.8.2006 v sobotu se bude pořádat menÄí­ seÄlost v Pardubicí­ch, v mÄstÄ perní­ku a kořských dostihů.

 

Včichni jste srdeÄnÄ zváni. :cool:

 

Akce probÄhne v hospůdce jménem Fantasie, kde se můžete scházet od 18hodin(i dří­v mají­ otevřeno :D ).

 

Na tomto mí­stÄ toÄí­ Plzeř, Gambrinus a Äerného kozla :)

 

Do 1:00 je provoz zajiÄtÄn, a když prý nebudem na suchu, tak se to dá prodloužit. :)

Popří­padÄ je tam "DiscoTrisco".....ty co byli minule už vÄdí­ :D

Link to comment
Share on other sites

V Pardubicich by to slo, to nemam z Hradce Kralove tak daleko, takze jestli se ukaze nekdo znamej ... no znami tu sou skoro vsichni, tak nekdo hodne znamej, tak se taky ukazu.

Link to comment
Share on other sites

kua...zrovna když člověk skonÄí­ s aktivnim hranim a smaže si postavu (pro neznaly Dijakon - Champion - LW guild :) ) tak je sraz kousek od myho bydliÄtÄ...sice jeÄtÄ nevim co 28 bude ale snad nikoho neurazim když se tam taky ukážu a trochu zavzpomí­nám :flirt:

Link to comment
Share on other sites

kua...zrovna když člověk skončí­ s aktivnim hranim a smaže si postavu (pro neznaly Dijakon - Champion - LW guild :) ) tak je sraz kousek od myho bydliště...sice ještě nevim co 28 bude ale snad nikoho neurazim když se tam taky ukážu a trochu zavzpomí­nám :flirt:

Tak to už si ze mě děláte legraci ne? Jak je možné, že na rebornu hraje tolik východočechů a já se to doví­m až po 2letech hraní­ :)

 

 

od kolikati zaciname?

No já tam budu mezi 18-19hodinou

 

 

Jo jinak, došli mi lepí­tka, takže jmenovky sebou

Link to comment
Share on other sites

Tak fajnes konecne sraz v Pardubkach :) .... z Karloviny to mam daleko :P ale presto dorazim :P

 

Btw to je sraz jenom Rebornu nebo aj Czechra ?

Sraz Rebornu i CzechRa.

 

Rekl bych ze to bude klasicky CzechRO sraz + par fanatiku z Rebornu :)

Ano, akorát těch fanatiků neni až tak málo v poměru ke klasickým hráčům :P

 

(docela by mě zají­malo do které skupiny patří­m já)

Link to comment
Share on other sites

:P Tak jsem tu s pomůckou na cestu pro nalezení­ hospůdky.

Půjdeteli od nádraží­ rovnÄ-smÄr centrum, tak na 4.křižovatce (je to dost velka křižovatka-určitě ji neminete) se dáte také rovnÄ a zde můžete spatřit McDonalda. V této ulici musí­te zahnou doleva před poÄtou(naproti poÄtÄ je ÄSOB). Po odboÄení­ hledejte po pravé stranÄ venkovní­ zahrádku a jste zde. GRATULUJU :)

 

Přeju mnoho íşspÄchů a ÄÂťastnou cestu. Na brzké shledání­ a malé hledání­ :)

Link to comment
Share on other sites

hele quewo....máÄ udÄlanej nějakej seznam lidí­ reborn/czro kdo se už nahlásil? nechci tam jet a zjistit že je x lidí­ z czra a 1 člověk z rebornu kterýho zrovna neznam :P

...ehm, tak jsem si myslela, že se tentokrát seznamu vyhnu, ale asi ho budu muset udÄlat :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...