Jump to content
Reborn fórum

21.02.2007 GW


Koca

Recommended Posts

Hello kluci usati a devcata usata :clap:

 

Po delsi dovolene se vracim zpet s trochou inovace. Lidi chteji vysokou kvalitu, tak dostanou vysokou kvalitu. Naopak pro ty, kteri nemuzou tahat moc, tu mam i video v nizke kvalite. Pokud se neco nepodela, tak by to tak mohlo zustat naporad.

 

Video je dlouhe 15 minut a 15 sekund...

Vysoka kvalita - XviD; 1152x758; 24.00fps; 4078Kbps - 460 MB

ftp://ragnarokvideo:downloadvideo@jahy.sh...070221.High.avi

 

Nizka kvalita - XviD; 640x420; 24.00fps; 728Kbps - 95 MB

ftp://ragnarokvideo:downloadvideo@jahy.sh...0070221.Low.avi

 

Pozn: S hudbou se vratime nekolik let zpatky, nekolik lidi urcite radi uslysi hity, ktere uz 10 let neslyseli :) Vyhrady si prosim nechte pro sebe :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Hello kluci usati a devcata usata :clap:

 

Po delsi dovolene se vracim zpet s trochou inovace. Lidi chteji vysokou kvalitu, tak dostanou vysokou kvalitu. Naopak pro ty, kteri nemuzou tahat moc, tu mam i video v nizke kvalite. Pokud se neco nepodela, tak by to tak mohlo zustat naporad.

 

Video je dlouhe 15 minut a 15 sekund...

Vysoka kvalita - XviD; 1152x758; 24.00fps; 4078Kbps - 460 MB

ftp://ragnarokvideo:downloadvideo@jahy.sh...070221.High.avi

 

Nizka kvalita - XviD; 640x420; 24.00fps; 728Kbps - 95 MB

ftp://ragnarokvideo:downloadvideo@jahy.sh...0070221.Low.avi

 

Pozn: S hudbou se vratime nekolik let zpatky, nekolik lidi urcite radi uslysi hity, ktere uz 10 let neslyseli :) Vyhrady si prosim nechte pro sebe :)

hmm

Edited by Baalberith
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

hmm

 

ja nevim, zkus preinstalovat kodeky nebo neco, ja nemam problemy. Co ostatni?

mno vychadzal som samozrejme z toho ze ostatne xvid videa idu a samozrejme aj minule tvoje videa...

po preinstalacii nic:D niekto to uz skusal?:clap:

Edited by Baalberith
Link to comment
Share on other sites

mno vychadzal som samozrejme z toho ze ostatne xvid videa idu a samozrejme aj minule tvoje videa...

po preinstalacii nic:D niekto to uz skusal?:clap:

Rozdil mezi timhle a temi minulymi je jen v rozliseni a bitrate pokud vim :)...teda kdyz koukam na ty ctverecky..tak je misto H.263 pouzita jina matice quantizeru (MPEG konkretne), ktera je lepsi pro videa s vysokym bitrate...ale v tom by nemel bejt jedinej problem.

 

Teda pokud nebude problem v XviDu, ja to prehravam pres ffdshow, nemam rad ty codec packy, ktery maj 40 MB a je tam tuna nepotrebnych veci...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Rozdil mezi timhle a temi minulymi je jen v rozliseni a bitrate pokud vim :clap:...teda kdyz koukam na ty ctverecky..tak je misto H.263 pouzita jina matice quantizeru (MPEG konkretne), ktera je lepsi pro videa s vysokym bitrate...ale v tom by nemel bejt jedinej problem.

 

Teda pokud nebude problem v XviDu, ja to prehravam pres ffdshow, nemam rad ty codec packy, ktery maj 40 MB a je tam tuna nepotrebnych veci...

 

j, ffdshow to spravil a je mi to divne, bo nepouzivam ziaden codec pack

Link to comment
Share on other sites

j, ffdshow to spravil a je mi to divne, bo nepouzivam ziaden codec pack

Ted jsem to zkusil prehrat pres XviD a taky zadnej problem :clap: Codec pack taky nemam, jen ffsdhow + media player classic + XviD 1.1.2 na enkodovani. nevim cim to muze bejt a doufam ze to nebude delat vsem :)
Link to comment
Share on other sites

Ted jsem to zkusil prehrat pres XviD a taky zadnej problem :clap: Codec pack taky nemam, jen ffsdhow + media player classic + XviD 1.1.2 na enkodovani. nevim cim to muze bejt a doufam ze to nebude delat vsem :)

 

Mplayer to prehrava bez problemu, akorat mi nejak pocukava obraz, zvuk je ale v poradku

Link to comment
Share on other sites

Mplayer to prehrava bez problemu, akorat mi nejak pocukava obraz, zvuk je ale v poradku

Video v takovym rozliseni muze docela zatizit procesor, zvlaste pokud nedisponuje sadou instrukci SSE a SSE2 :clap: Ale to zatizeni by nemelo bejt tak velky, aby se kvuli tomu sekal obraz :)
Link to comment
Share on other sites

Po tom íşvodní­m dobytí­ Payonu tak nějak nuda. To jste pomáhali Xenogears a FreeRangers, že se po zbytek videa jen tak plácáte po hradech a nic nedÄláte?

 

Až na ten obsah to má brutus kvalitu :)

Nerekl bych ze to bylo placani po hradech a nic nedelani, ale vsude se neco delo. V podstate cely valky byly pronasledovani PF a Templars, coz je na tom videu zachyceno. Ne placani po hradech. Ja vim ze chces jen rejpat a provokovat, doufam ze to uz ale nemas za potrebi, kdyz jsme si to vyrikali. A pokud precijen to video shledavas nudnym, tak ti nepomuzu. Ja si myslim ze na videu je akce dost a mam zabrany proti triminutovymu chaotickymu sestrihu nejakcnejsich pasazi. Precejen to je video z GW a chci aby lidi videli co se tam delo, ne aby to byla prehlidka prezitych asur, AD do Ghostringa, sem tam mrtvej hunt (sry Iscare, na tortora uz budu hodnej :clap: ). Chci aby lidi vedeli jaky byly GW. A jestli se u toho nudi, tak to asi byly nudny GW :)

 

Jinak diky za pochvaleni kvality, snazil jsem se vyhovet tem nejnarocnejsim :o

Link to comment
Share on other sites

Pekny, bylo to hodne zabavny :) Nejdriv hidovaci party, pak tankovani v payonu a smajdovo jednickovy SG (pokud nebylo jednickovy tak :D ), pak ten souboj s elricem a nakonec zabijaci priesti s linkou :) Ten profa je teda osina v pr**** :)

Link to comment
Share on other sites

Koca: Kdyz uz si ten odbornik pres kodeky:) Co potrebuju za stroj na prehrati toho videa v lepsi kvalite? Vsechny videa do ted mi schramstly maximalne 40% vykonu procesoru a tohle rovnou 100% a strasne se trhalo. Mam Bartona 2600+. Nebo mam blbe nastavenej kodek ci mplayer?

 

k ADcku: Sem ti chtel mimoverbalne sdelit ze mlatte se tam s PFkama jak chcete ale ty se nam k empu nepriblizuj:)

Edited by Kurtz
Link to comment
Share on other sites

Koca: Kdyz uz si ten odbornik pres kodeky:) Co potrebuju za stroj na prehrati toho videa v lepsi kvalite? Vsechny videa do ted mi schramstly maximalne 40% vykonu procesoru a tohle rovnou 100% a strasne se trhalo. Mam Bartona 2600+. Nebo mam blbe nastavenej kodek ci mplayer?

 

k ADcku: Sem ti chtel mimoverbalne sdelit ze mlatte se tam s PFkama jak chcete ale ty se nam k empu nepriblizuj:)

Zas takovej odbornik nejsem, vim jen to co jsem si precet ohledne nastaveni XviD :D Ohledne trhani videa muzu rict jen, ze video v 1152*758 zabira o 166% vic plochy nez video v 640*512, to znamena ze je mnohem narocnejsi na vypocet - prehrani. Muze to bejt zpusobeny nastavenim kodeku i prehravace, ale nejvetsi vliv ma takt procesoru a jeho instrukcni sada, zejmena SSE a SSE2. Ja mam P4 3.0 GHz (Prescott) a prehravani toho videa stoji 35 - 45% () vykonu procesoru s kodekem ffdshow a s XviD 1.1.2 je to jen nepatrne min. To by pak na Bartonovi s 1.9 GHz nemel bejt takovej problem, kdyby slo o frekvenci. Barton ale nema SSE2, coz muze byt ono. Ale s jistotou to netvrdim :) Nevidim do taju kodeku a nevim jaky vsechny instrukce pouziva :)
Link to comment
Share on other sites

Imho je to sekání­ způsobeno instalací­ nadmÄrného množství­ vÄelijakých kodeků a nejlépe nÄkolika kodek-packů souÄasnÄ :)

Jediné co staÄí­ mí­t nainstalované na přehrání­ 99% vÄech videí­ je CCCP (Obsahuje pouze dekodéry, tzn, že funguje pouze na přehrávání­, nelze s tí­m žádné video vyrenderovat)

Instalovat kterýkoliv jiný kodek-pack je hrozná prasárna :)

 

A teÄ zaÄne flame :D

 

Btw na mý na dneÄní­ dobu Äunce (P4 2,6GHz) mi to žere cca 35-40% výkonu

Link to comment
Share on other sites

Taky si myslim, ze codec packy jsou docela zverstvo, zejmena pak K-Lite Mega Codec Pack :D Ja pouzivam jen ffdshow (SSE verzi) + Media Player Classic + XviD 1.1.2 na enkodovani. Ani CCCP nemam, ale musim rict ze ze vsech kodek packu je CCCP urcite to nejlepsi co v soucasnosti muzete sehnat :)

Link to comment
Share on other sites

no já použí­vám codeck pack a když něco nemám tak stáhnu dodateÄnÄ ale přemejÄlim o zmÄnÄ... ten pack co ste řikali .. obsahuje vÄechno nebo něco chybí­ .. jinak docela dobrý videa... Äkoda že nemám video ze sobotní­ch "GW" a z nedÄlní­ afterparty :angel_not:

Link to comment
Share on other sites

no já použí­vám codeck pack a když něco nemám tak stáhnu dodateÄnÄ ale přemejÄlim o zmÄnÄ... ten pack co ste řikali .. obsahuje vÄechno nebo něco chybí­ .. jinak docela dobrý videa... Äkoda že nemám video ze sobotní­ch "GW" a z nedÄlní­ afterparty :angel_not:

maxi napis si to uz do denicku a nepostuj do kazdeho topicu jak to bylo uber my jsme fotky videli ^^

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...