Jump to content
Reborn fórum

Maly minisrazicek v Praze


Iscar

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No heled klidne staci kdyz se stavis .... das kofolu a pak uvidis ..... opravdu te radi uvidime a nechcem aby jsi mela nejake problemy ... i kdyz znate ten vyrok ...... sobota vecer? v sobotu vecer se nepracuje ... parba a flink ...:)

si žádá celýho člověka
Link to comment
Share on other sites

Jak tak ctu, bude to zajimava slezina. Uvazoval sem ze bych se stavil, ale pak me doslo co bych tam delal. Stejne vsichni opijou a budou jako vzdy tvrdit ze jejich guilda je ta "NEJ". A ja sem vlastne abstinent, takze bych nezapadl ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak tak ctu, bude to zajimava slezina. Uvazoval sem ze bych se stavil, ale pak me doslo co bych tam delal. Stejne vsichni opijou a budou jako vzdy tvrdit ze jejich guilda je ta "NEJ". A ja sem vlastne abstinent, takze bych nezapadl :P

 

já taky nebudu moct pí­t ;) a naÄe guilda neni nej :P

 

Um, tak ja nakonec nedorazim.. Po dalsi hadce s nasima nemam vazne naladu nikam chodit a mimo to mam stejne zaracha ;) tak si to uzijte, snad jindy ;)

 

uteÄ :P dokavaÄ se s rodiÄema dokážeÄ jeÄtÄ pohádat tak je to dobrý páÄ je vidÄt že aspoř máÄ svůj názor ;)

 

Kdybych mÄl kde spát, taky bych klidnÄ přijel.;) Rád bych vás koneÄnÄ vÄechny poznal ;)

 

no u nás by se teoreticky naÄlo mí­sto dvÄ když si vemeÄ něco aby ta zem nebyla tak tvrdá

Link to comment
Share on other sites

Guest Fisch

Presne jak jsem predpokladal.. pulka lidi se ani nepredstavila a jen si ukazovala z dalky na gmko ;)

 

uz si porozdaval ty bany co si sliboval? :P

Link to comment
Share on other sites

Presne jak jsem predpokladal.. pulka lidi se ani nepredstavila a jen si ukazovala z dalky na gmko :)

 

To si moc fandis...pulka lidi tam prisla okukovat holky...musel jsem Crowleyiny napadniky odhanet zidli.hruza...

 

chci vedet vyhodnoceni eventu co poradal Iscar.....takze matte, kdo nakonec dobyl ten pol? :teehee:

 

Podle toho jak to puvodne matt s tim dobytim polu myslel nejspis Higuro s pomoci maxe a gella, pac nas zavedli do te hospody...ale ja osobne si myslim, ze po dobyvani polu musi byt clovek uplne znaveny, zniceny a zkrvaveny (omrzliny), takze bych zvolil maxe jako viteze a mel by dostat nejakou vyhru...doporucuju +6 int jidlo...(pivo s absinthem to sice neni, ale flaska vina se da taky v pohode exovat...)

Link to comment
Share on other sites

Srazek byl dle meho vydareny :-) poznala sem nekolik novych fajnovych lidi, sesla se se starymi znamymi fajnovymi lidmi :-))... prohrala nekolikrat fotbalek s friendama O_o... potvrdila si, ze max a alkohol jsou dobri kamaradi, ale nemaji na sebe dobry vliv... neuspela pri lobovani o zanechani statusovych karet a pozdravnem restartu serveru :-)... a dostala darem vytecny zeleny caj - stacil cukr (diky silv;-) )

Link to comment
Share on other sites

Srazik byl super :) az na toho pakose majitele .... a kdo ma fotku co jsem si poridil se servirkou sup sem s ni :D

 

17032007(002).jpg

 

:mml:

 

uz si porozdaval ty bany co si sliboval? :)

 

...pamatuju si jen Frostuv ale uz nevim za co, takze jen cernej puntik :)

 

Ja taky ne, ja delat pruvodce :D

 

ja delal ze jdu svama :teehee:

 

'Prijemna' dvouhodinova prochazka nocni Prahou :) Jako bonus jsem sel jeste 8km pesky domu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...