Jump to content
Reborn fórum

Maly minisrazicek v Praze


Iscar

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a pokud zrovna nemáÄ s kym chlastat a ani RO nehrajeÄ tak tim pádem se zastav :D

 

což o to, RO hraju (pravda, v poslední­ dobÄ jej zanedbávám a spí­Ä hraju FF na GBA emulátoru XD...), ale já nechlastám :wub:

 

Upresnim drivejsi poznamly ... pokud jsi zenskeho rodu ... musis prijit ... pokud jsi muzskeho rodu ...... stav se urcite .... nezalezi mi na tom jak kdo dlouho hraje RO ..... :D

 

ženského rodu jsem, to mohu potvrdit XD... ale pochybuju, že byste se chtÄli vidÄt s nÄkym jako sem já XD

Link to comment
Share on other sites

což o to, RO hraju (pravda, v poslední­ dobÄ jej zanedbávám a spí­Ä hraju FF na GBA emulátoru XD...), ale já nechlastám :wub:

ženského rodu jsem, to mohu potvrdit XD... ale pochybuju, že byste se chtÄli vidÄt s nÄkym jako sem já XD

Nehledej duvody proc neprijit. Hledej duvody, proc se ukazat. Nepijes alkohol? Nevadi. To ze bychom te nechteli videt uz vubec neni pravda, ba naopak. Moc radi uvidime kazdeho, kdo ma byt i malo spolecneho s RO. To znamena, ze moc radi uvidime i tebe :D Pokud budes mit volnou sobotu, ani nepremyslej o tom, ze bys byla doma a ne s nama U Kaprala :D
Link to comment
Share on other sites

Nehledej duvody proc neprijit. Hledej duvody, proc se ukazat. Nepijes alkohol? Nevadi. To ze bychom te nechteli videt uz vubec neni pravda, ba naopak. Moc radi uvidime kazdeho, kdo ma byt i malo spolecneho s RO. To znamena, ze moc radi uvidime i tebe :wub: Pokud budes mit volnou sobotu, ani nepremyslej o tom, ze bys byla doma a ne s nama U Kaprala :D

 

chápu chápu XDD... ale nejspí­Ä se teda nestavim XD... páÄ už teda mám plány, ale když padnou, ví­m kam ject XD... btw btw: jede z vás nÄkdo třeba na Animefest? Festival Fantazie? anybody? XDDDD

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

co je anime ?:wub: koÄa asi chtÄl ří­ct že stokrát radči uvidí­ novou tvář než ty starý okoukaný xichty co už zná sto let:D a já nejspí­Ä taky nebudu pí­t ... nebo né moc :D

Tomu sam neveris

Link to comment
Share on other sites

ach jo, asi budu muset co? :wub:

Podí­vej... Když tam přijdeÄ, tak tÄ budou včichni obskakovat jako na ircÄku. A že bys nikoho neznala... Důležité je, že oní­ znají­ tebe :D

 

4TehRay: Si ji neber na rozjezd, ale na dojezd jak pí­ÄeÄ :D

Edited by Jammore
Link to comment
Share on other sites

no a? my zaÄí­náme až veÄer :) hele staÄí­ ří­ct a já tÄ z toho vyvlýknu :P:):P

 

znám svoji matku XD... jeÄtÄ si najednou uvÄdomí­, že v centru něco chtÄla a skonÄí­ to tak, že domů dojedem v osm veÄer a budu ráda, že budu moct aspoř chodit XD...

 

naví­c bych i tak nemohla bejt s váma dlouho... hold nemám jeÄtÄ takovou možnost být dýl venku no ^^" snad jindy

Link to comment
Share on other sites

Guest Fisch

znám svoji matku XD... jeÄtÄ si najednou uvÄdomí­, že v centru něco chtÄla a skonÄí­ to tak, že domů dojedem v osm veÄer a budu ráda, že budu moct aspoř chodit XD...

 

naví­c bych i tak nemohla bejt s váma dlouho... hold nemám jeÄtÄ takovou možnost být dýl venku no ^^" snad jindy

 

 

vsechno se da sinscenovat tak aby jeste byla rada ze pujdes snami :)

Link to comment
Share on other sites

No heled klidne staci kdyz se stavis .... das kofolu a pak uvidis ..... opravdu te radi uvidime a nechcem aby jsi mela nejake problemy ... i kdyz znate ten vyrok ...... sobota vecer? v sobotu vecer se nepracuje ... parba a flink ...:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...