Jump to content
Reborn fórum

7. 3. 2007


Gell

Recommended Posts

ftp://ragnarokvideo:downloadvideo@jahy.sh...-03-07_Gell.avi

10 minut, 174 MB, divx 6.51, quantizer = 4

 

Jinak dí­k Natince, že odlákala celou obranu, aspoň na mně nikdo nevisel a moh sem natáhnout sacri :angel_not:

 

edit: Kdyby byl nějakej problém, stáhněte si poslední­ verzi kodeku z divx.com, starší­ to prej nezvládnou.

Edited by MichalPelc
Link to comment
Share on other sites

já to beru takhle: buď mě něco zabije tak že bych to stejně neuchlastal a když mě to nezabije tak si du pro heal takže na co poty ? :bruce_h4h::devil2: tohle byla výjimka že tam nebyl priest :laughing1:)) chtěli sme trošku udělat srandu okorát :angel_not:

Edited by TheERaY2
Link to comment
Share on other sites

heh, pěkný video na odreagování­ gele...hlavně děkuju za muziku...sice to neni uplně muj šálek kávy :angel_not: ale rozhodně je to vzpruha v záplavě ??metalu?? a rocku :laughing1:

 

koca: omg...ta kvalita by mohla bejt husta, ale s připojenim 512kb/s bych to tahal asi 4 hodiny a to je hafec času...ale na horší­ kvalitu se těšim :bruce_h4h:

Edited by Dasn9k
Link to comment
Share on other sites

Proc Hanba? :-) Vim ja jen tak. PS: na poty prispeju:-)

Ale ze nam dal. Aspon diky nemu jsem videl chybi mojih clenu gildy nekterych

já myslim že až tak moc chyb ste nedělali ... je to prostě rozdí­l advanced (tuna HP atd) samozřejmě trochu ví­c zkušeností­ a equip .. esli vám okorát můžu poradit tak nejlepší­ by bylo když vás někdo otravuje a na zabití­ byste potřebovali půl guildy tak radši (když to jde) se na něj vykašlat a hodit na něj disable - ston curse a máte na 15 s pokoj pod wizny a hunty quag a tak (to hodně naštve)

Edited by TheERaY2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...