Jump to content
Reborn fórum

Seal questy


yellow4

Recommended Posts

Mám pár nezrovnalostí­:

 

1.Urobil som 1.quest s TK, potom som sa dozvedel, že po 4.queste bude odmena pre vybrané chary sluÄná zbrař, keÄže TK zbrař nepouží­va, urobil som znovu 1.quest so sinom - POHODA.

 

2.V 2.queste, ktorý som už robil len so sinom, po malých problémoch som sa dopracoval na koniec, kde som dostal OBB, ale na prekvapenie žiadne expy (malo byÂť ich 2,4M) som nedostal. Pýtal som sa aj iných, Äo 2.quest dokončili a tiež nedostali žiadne expy - asi PROBLíM.

 

3.3.quest som ani nevedel zaÄaÂť. Je ví´bec spustený? PodÂľa niektorých servrov treba na spustenie questu určity poÄet hráÄov, Äo splnili predoÄlý quest, aby sa ví´bec otvoril. Ale podÂľa iných servrov zase je splnenie 4.questu limitovaný len pre určitý (každý server-GM-to upravuje na svoje podmienky) poÄet hráÄov, ktorí­ prví­ splnili kompl.seal questy a za odmenu dostaníş tí­ prví­ tie lepčie zbrane, ostatní­ majíş smolu.

 

Rád by som sa dozvedel ako je to s tými limitami a či je ví´bec spustený 3.quest. To, Äo je v novinkách struÄne napí­sané mi nestaÄí­.

Link to comment
Share on other sites

Dobry napad zalozit topic. Takze nejdriv nekolik upresneni:

 

* Kazdy Seal Quest by mel hrac delat pouze jednou (i pokud ma vice uctu).

* Pokud splni vsechny casti 50 hracu, quest se zavre (neresetne se) a pri nejblizsim restartu zmizi ze serveru.

 

ad otazky:

2. Expy to dava. Podle base levelu od 27000 do 1220358.

 

3. Funguje. Vzdy byla potreba aby predchozi quest dokoncilo alespon 25 hracu. kazdy quest se zavre kdyz ho splni 50 hracu.

 

Jinak Tialfi muze davat zbrane i nahodne. kazdy ma sanci jeste jednotlive questy splnit - ale u prvnich trech uz je sance ze to stihnete minimalni.

Link to comment
Share on other sites

 

:wub: pochybujem ze to vsetci tak splnili ;) a preto neostava splnit ostatnym...

Tjn, par desitek minut po otevreni ctyrky byl konec, jsem nestih ani dodelat trojku, kazdopadne se to dalo cekat, takovy goodlike veci nepadaji kazdej den, tak proc to nejak chytre nezaridit, ze ...

Link to comment
Share on other sites

Par desitek minut? To mas sakra spatnej prehled o case. Ja u toho stal cely odpoledne. Samozrejme ti ted pripomenu kecy typu ze to bylo oznameny v novinkach a mohl sis to udelat taky. Po restartu Seal Quest zase na nejakej cas zmizi. Muze se casem (tejden,mesic,rok) objevit ale nemusi. Odmenu dostali hraci kteri se snazili a zajimali se o ten quest a tak to ma byt.

 

PS. betre goodlike? Nerikaj ti ricku? :wub:

 

 

l-o-c-k

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...