Jump to content
Reborn fórum

Travian


Bezjmena

Recommended Posts

Zdravim vsechny, kteri by meli zajem si zahrat nejlepsi internetovou, "prohlizecovou" hru na svete... jeji jmeno je Travian... ma siroke moznosti... musite vyuzivat "ekonomicke" mysleni ale i diplomacii...

Na zacatku si vyberete narodnost(rimani, germani, galove)... kazdy ma sve pro a proti, pote dostanete svoji vesnici a ta se deli na hlavni mesto a pole... v hlavnim meste stavite ruzne budovy(prehled budov uvidite v navodu) a na polich se tezi obili, zelezo, drevo a hlina....

Po nejakem case muzete vstoupit do aliance a drancovat socky kolem vas:-)

Je to hra kazdy den na 10 minut a myslim ze stoji za to tech 10minut ji obÄtovat...

 

Odkaz pro hru je zde : http://www.travian.cz/?uc=cz3_6964

Edited by Jammore
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Kvakik

Zdravim vsechny, kteri by meli zajem si zahrat nejlepsi internetovou, "prohlizecovou" hru na svete... jeji jmeno je Travian... ma siroke moznosti... musite vyuzivat "ekonomicke" mysleni ale i diplomacii...

Na zacatku si vyberete narodnost(rimani, germani, galove)... kazdy ma sve pro a proti, pote dostanete svoji vesnici a ta se deli na hlavni mesto a pole... v hlavnim meste stavite ruzne budovy(prehled budov uvidite v navodu) a na polich se tezi obili, zelezo, drevo a hlina....

Po nejakem case muzete vstoupit do aliance a drancovat socky kolem vas:-)

Je to hra kazdy den na 10 minut a myslim ze stoji za to tech 10minut ji obÄtovat...

 

Odkaz pro hru je zde : http://www.travian.cz/?uc=cz3_6964

 

 

dobre to mas osefovane, svuj referencni odkaz na zlataky :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Fisch

dobre to mas osefovane, svuj referencni odkaz na zlataky :)

 

asi ne jenom on, beztak mu to jamore presal na svuj a ted vydelava on :)

 

This post has been edited by Jammore: 7.4 2007, 21:10

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Kvakik

Jste na speedu?

 

V jake jste alianci?

Ja sem tedka v GH3 - udelame nejakou konspiraci?

 

speed sux, tam hrajou smrkaci a lidi, co si chcou vydelat pres svuj vlastni referencni odkaz zlataky na jine servery (stejne jako ja, ale uz jsem se smazal) :)

 

jsme na S4, kdyz udelam letmy taxativni vycet tak: ja, flex, nouma, hidd, tyrex, glorf,crobs, saqata, azarel, tulak, pedroso, amper, rodix, oggi, bigheal, maxIII, lenin...kdyz se tak divam, konecne se naplnila zhruba rok stara ashitakova konspiracni teorie o nasem tajnem spojeni s HR :)

Edited by Kvakik
Link to comment
Share on other sites

asi ne jenom on, beztak mu to jamore presal na svuj a ted vydelava on :)

Ale fuj... Taková nehorázná pomluva... (Hele, odvolej to a dám ti 10% zisku). Náhodou Travian vůbec nehraju a myslí­m, že jsem tam opravoval nějakou Äí­lenou hrubku :)

Edit: Ok, udÄlal jsem si registraci, chci to vidÄt ;)

Edit2: Není­ takové hloupé, že tam člověk musí­ po každém postavení­ budovy lognout a kliknout? To hroznÄ žere Äas... V tomhle je akumulaÄní­ tahový systém ponÄkud ví­ce user - friendly. A hlí­dat každých 5 minut co se kde jak postavilo je fakt otrava...

Edited by Jammore
Link to comment
Share on other sites

speed sux, tam hrajou smrkaci a lidi, co si chcou vydelat pres svuj vlastni referencni odkaz zlataky na jine servery (stejne jako ja, ale uz jsem se smazal) ;)

 

jsme na S4, kdyz udelam letmy taxativni vycet tak: ja, flex, nouma, hidd, tyrex, glorf,crobs, saqata, azarel, tulak, pedroso, amper, rodix, oggi, bigheal, maxIII, lenin...kdyz se tak divam, konecne se naplnila zhruba rok stara ashitakova konspiracni teorie o nasem tajnem spojeni s HR :)

 

 

Tak smrkaci jo? :) To si vysvetlime na srazu ty smrkaci. ;)

 

Jakou mate pozici na ty 4? Nahodou sem tam taky. Speed sem si dal abych mel predstavu jak se to vyviji...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik

Tak smrkaci jo? :) To si vysvetlime na srazu ty smrkaci. :)

 

Jakou mate pozici na ty 4? Nahodou sem tam taky. Speed sem si dal abych mel predstavu jak se to vyviji...

 

 

severozapad, aliance SoS nebo co tu vubec kua flex vymyslel....nicky stejne jak na ragnaroku Elric, Dekrecius, flexik, Glorf, Pedroso, oggi, amper, rodix, azarel, tyrex atd...akorat nouma megaloman si dal jakousi silenstvi stylu King Nouma III nebo podobne

 

a nejlepe to poznas podle vesnic, maji nazev z tulactiny, neni sice vypracovana jak tolkienovska elfstina ale i tak tam jsou paradni kousky - Avokado, Mestic Freizeit, Komando, Balbus, Aldebaron, Shokei, Lithalzen, Dzuno, Krescedur, Darcenka

Link to comment
Share on other sites

severozapad, aliance SoS nebo co tu vubec kua flex vymyslel....nicky stejne jak na ragnaroku Elric, Dekrecius, flexik, Glorf, Pedroso, oggi, amper, rodix, azarel, tyrex atd...akorat nouma megaloman si dal jakousi silenstvi stylu King Nouma III nebo podobne

 

a nejlepe to poznas podle vesnic, maji nazev z tulactiny, neni sice vypracovana jak tolkienovska elfstina ale i tak tam jsou paradni kousky - Avokado, Mestic Freizeit, Komando, Balbus, Aldebaron, Shokei, Lithalzen, Dzuno, Krescedur, Darcenka

 

OMG sem trochu z ruky

http://travmap.shishnet.org/map.php?lang=e...=on&format=png&

Edited by trouble
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...