Jump to content
Reborn fórum

GW 11.6.2007


Koca

Recommended Posts

Preji pekny den vsem pacholkum usatym i vsem milym slecnam :laughing1:

 

Po dlouhe dobe jsem tu pro vas prichystal dalsi video z GW, abyste nezapomneli, jak vubec vypada knecht :laughing1:

Bohuzel kvuli technickym potizim jsem ho nemohl udelat driv, a proto se k vam dostava az ted.

 

Dnes je to trochu vetsi porce, video ma skoro 22 minut, a proto ma vetsi velikost nez obvykle. Je na nem zachyceno dobyvani payonu, dobyvani alde a nakonec obrana alde.

 

Protoze jsou tam zaznamenany cele akce, vetsinou bez strihu, mohou se naskytnout chvile, pri kterych se budou nekteri slabsi jedinci (jako treba rejpal Gell a jemu podobni, prilis spisovne mluvici :laughing1: ) nudit, tak je prezijte, abyste si mohli vychutnat ty zabavnejsi momenty :laughing1: K tomu vam bude napomahat hudba, ktera vam nedovoli usnout :clap: Pro ty slabsi rejpave jedince bych chtel zopakovat: (jak rika nazev jednoho kramu na trzisti) "Komu se to nelibi, at mi ..... polibi" :)

 

 

 

Musite potvrdit bezpecnostni certifikat, pak budete moci video stahnout.

 

Vysoka kvalita - H264; 1024x672; 30 FPS; ~3Mbps - 489 MB

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...-06-11.High.mp4

 

 

Nizka kvalita - Xvid; 640x420; 30 FPS; ~1.2Mbps - 219 MB

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...7-06-11.Low.avi

Link to comment
Share on other sites

Uznávám, že Kocova videa jsou ta nejlepÄí­, jaká kdo tvoří­. Proti kvalitÄ a zpracování­ nemůžu nic namí­tat. Vadily mi jen dvÄ skuteÄnosti, a to že hraní­ za SVD LK na GW je nuda (sight a otravování­) a že hudební­ doprovod se mi obyÄejnÄ nelí­bí­. Jinak máÄ videa moc hezký :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

pekne video, jen se mi jevi, ze kvalita (HQ) neodpovida velikosti souboru

Diky :laughing1:

 

S tou kvalitou to neni jednoduchy no. Za prvy si to chce uvedomit, ze to ma skoro 22 minut, takze pri "standartni delce" zdejsich videi (kolem deseti minut) by to melo polovicku. Dalsimi aspekty jsou rozliseni a framerate. Framerate resit nema smysl, neni nad to, kdyz je video plynuly. Rozliseni je takovy, v kterym bylo video nahrany a v kterym hraju ROcko (zmenseny o uriznuty horni a spodni listy - nejsou vubec dulezity, rozptylujou a na obrazovce je toho stale videt hodne), takze v tom rozliseni je kvalita nejvetsi. Ale nejvetsi roli hrajou detaily, ktery jsou ve hre. S filmem se to neda porovnavat, tam nejsou ostry hrany a na obrazovce toho neni tolik, co by potrebovalo vykreslit s preciznosti nekomprimovanyho obrazu.

 

pri pohledu na tenhle obrazek:

http://mstu.cz/~kingkoca/kvalita.png

mam na mysli text kolem lidi (napisy pouzivanych skillu a jmena), samotny postavicky, pasti, efekt magnetu, efekt zamerovani a casteni skillu (pr. to kolo kam dopadne SG), ikony napravo a samozrejme detaily mapy, jako zdi, hradby, v payonu i vetve stromu, detailni textury (hlavne podlaha, zdi, strechy) a buh vi co jeste :laughing1: Jsou tu hrady, ktere tu kvalitu nepotrebuji (napr. posledni video z Payonu, kde je podlaha "zluta mazanice", ale nikomu to ani neprijde, protoze ten payon je proste takovej), ale nynejsi Payon je na detaily mnohem bohatsi.

 

Pri porovnani s Aldebaranem:

http://mstu.cz/~kingkoca/kvalita2.png

je ten rozdil videt. Aldebaran neni tak propracovanej, takze se mohly vykreslit i detaily jednotlivych dlazdic, lodka i s predmety v ni a ta troska vegetace. Je to dobre poznat i na velikosti PNG (bezztratova komprese, cili zadnej pokles kvality oproti BMP) souboru, kdy ten z Aldebaranu ma polovicni velikost toho z Payonu.

 

Z Frapsu vyleze 40 GB video v kvalite, jakou vidite kdyz hrajete hru (video z Frapsu neni nekomprimovany, ale vse je uzpusobeno tak, aby nedochazelo k poklesu vykonu ve hre). S pouzitim H264 by se dalo docilit mnohem mensi velikosti, ale stale by to bylo v radu nekolika GB. Proto, pokud potrebuju dostat celkovou velikost do urcitych mezi (500 MB), nekde to musi byt znat.

 

Spousta lidi uz vaha kdyz ma stahovat necelych 200 MB a 500 MB ze sveho internetu kvuli GW videu proste zdimat nehodlaji, takze to je takovej kompromis. Ja si zase myslim, ze pokud na to clovek nekouka "s nosem nalepenym na monitoru", tak bude kvalitou prijemne prekvapen.

Link to comment
Share on other sites

MÄ se taky koÄova videa velice lí­bí­... teda samozřejmÄ až po videí­ch jednoho nejmenovaného profáka, ale koÄa dokáže vystihnout supr momentky^^

Jojo jahyho videa jsou luxusni :laughing1:
Link to comment
Share on other sites

koco video pekny, ale moc jsi me zklamal, ze tam neni ten prvni utok na vas jen pf + templu /sob , uz parkrat mi pripadlo, ze v tvych videich chybi zajimave pasaze, vetsinou jak zrovna dostanete na prcku ...

Edited by Loque
Link to comment
Share on other sites

koco video pekny, ale moc jsi me zklamal, ze tam neni ten prvni utok na vas jen pf + templu /sob , uz parkrat mi pripadlo, ze v tvych videich chybi zajimave pasaze, vetsinou jak zrovna dostanete na prcku ...

Ale ved to nebolo vobec zaujimave, iba prebehlo par ludi a apo blbo zorganizoval ich likvidaciu :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

koco video pekny, ale moc jsi me zklamal, ze tam neni ten prvni utok na vas jen pf + templu /sob , uz parkrat mi pripadlo, ze v tvych videich chybi zajimave pasaze, vetsinou jak zrovna dostanete na prcku ...

Prave ze jsem u toho vubec nebyl. Jediny, co jsem z toho mel, bylo jak jsem chvilku otravoval pred druhym, ale poslali jste me rychle do mesta. Pak na druhym pred kafrou par brandishu...a po chvili hrad dobyt, protoze nekdo byl v emproomu nehlidanym, takze by to bylo k nicemu.

 

Ono to tak je vetsinou kdyz dostavame, ze to vetsinou ve videu neni, protoze oxiduju mezi utocnikama a jdu do mesta mezi prvnima, malo kdy v neuspesny obrane jsem mezi poslednima zijicima.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...