Jump to content
Reborn fórum

GW 20.6.2007


Koca

Volba kvality videa  

40 members have voted

  1. 1. Jakou verzi mate radsi, kterou stahujete?

    • Vysokou kvalitu, komp to dava a pripojeni taky
      25
    • Nizkou - vysokou nezvlada PC
      5
    • Nizkou - kvuli pripojeni
      10


Recommended Posts

Ahoj kluci usati a devcata usata :D Vcera na valkach moc lidi nebylo, ale presto se naslo nekolik minut v Alde, ktery staly za to. Tak se o ne s vama podelim, aby i ti, co na GW nebyli, meli zhruba predstavu, co se delo.

 

Taak, video ze vcerejska ma 10 minut a tradicne ho prinasim ve dvou verzich - pro narocne a pro ty ostatni :)

 

Vysoka kvalita - H264; 1024x672; 30 FPS; ~4Mbps - 300 MB

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...-06-20.High.mp4

 

Nizsi kvalita - Xvid; 640x420; 30 FPS; ~1.2Mbps - 100 MB

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...7-06-20.Low.avi

Link to comment
Share on other sites

Pridaj tam aj tu moznost do hlasovania ak sa da.

koukam, klikam, ale asi to nejde :D Kazdopadne to sem muze kazdej napsat :) Ja si na disku nechavam jen vysokou a az toho je 4.5GB, hodim to na DVD a je vystarano :)
Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik

kde je tech prvnich pet utoku na alde? to neslo nahravani? nebo snad z dosud neobjasnenych duvodu se material ztratil?

asi si taky nastriham macho video

 

a ta hudba? ja myslel ze fat boy slim uz vazne ne... nebo ze by recese?

Link to comment
Share on other sites

kde je tech prvnich pet utoku na alde? to neslo nahravani? nebo snad z dosud neobjasnenych duvodu se material ztratil?

asi si taky nastriham macho video

 

a ta hudba? ja myslel ze fat boy slim uz vazne ne... nebo ze by recese?

Nebude tam predsa davat kazdu nudnu idiotinu. Ked chces, natoc si vlastne video.

Link to comment
Share on other sites

Elric: myslis to, jak jsem tam v klidu potoval celou vasi ali, nez jsem se s moji agi 5 + 9 proslapal pastma ven, nebo kdyz jsem znechucene otevrel inventar a dvakrat kliknul na butterfly wing? Skoda, ze jsem to s disku uz smazal, cekal jsem na takovejhle post, abych to video udelal a moh vam to vpalit, ale sam si nezacnu, cekam, az se ostatni zacnete chovat jako blbci a napadat me. Ale jdes pozde, muj disk neni nafukovaci. Divim se, ze to vubec pises. Protoze tim videem bych vas akorat ztrapnil a zesmesnil vas, jak tam nedokazete vyresit jedno potujici LK...

 

Gell: No ty mas zrovna co rikat. Schvalne, pochlub se, s kolika kladnejma ohlasama setkavas ty, kolik lidi ti pise, abys jim poslal tu mp3ku, co hrala ve videu? Jestli chces slyset muj nazor na hudbu ve tvych videich, tak: "Z toho, co davas do videi, mi blejou i sluchatka. Kdyby umely mluvit, tak me nehorazne vynadaj a kdyby se umely hejbat, tak mi za to rozmacknou hlavu..."

 

Uz nekolikrat jsem to tu rikal, ze jak styl videa, tak hudby nesedi kazdymu. Kdybych delal video pro Elrica, bylo by tam, jak umirame na 1. warpu a na pozadi by hral nejakej sladak, mozna Savka na Kubovo doporuceni. Kvuli Gellovi bych musel hrat sacri a vsude by me wizny tahaly za provazek jako kacera, no omg jestli je to s LKckem nudny, tak nevim jak se za sacri odvazujes vubec delat videa :D Ja delam videa pro vetsinu, a tu urcite nezajima jak jsme 5x vychcipali, ale jak se nam to na 6. pokus povedlo. A ohledne nazoru na hudbu jsem se vyjadril uz nekolikrat, ale stale vidim, ze to nekteri z vas nechapou. Ja si u Gellovych videi mutuju zvuk, delam to proto, ze se mi ta hudba zkratka nelibi, a radsi si k tomu pustim neco svyho. A vidi tady snad nekdo, ze bych u temer kazdyho jeho videa psal, jak je to otresny?

 

Pokud se nekomu nelibi hudba, kterou davam do videi, tak neni jednodussiho reseni, nez ji ztisit. Kdybyste napr. napsali, ze hudebni doprovod neni podle vaseho gusta a doporucili neco, napsali, co byste chteli, aby ve videu hralo.... ale ne, vy musite rejpat. Za to dostanete od Fatboye vic, protoze jste truhlici a nic jinyho si nezaslouzite :)

 

Budu stastnej az nadejde den, kdy se nebudu muset potykat s lidma jako vy dva (Gell + Elric, hlavne Gell teda, toho jsem jeste nikdy nevidel rict neco kloudnyho :) ), akorat se bojim, ze datum toho dne bude napsany na mym nahrobku :)

Edited by KingKoca
Link to comment
Share on other sites

me by zrovna mnohem vic zajimalo, jak jste 5x vychcipali, nez jak se vam to na po 6 povedlo a jinak ze nedokazem vyresit 1 lk, moc si fandis a navic sou dulezitejsi chary, po kterejch se de, nez nezkodny lk :D a jen tak btw, taky bych si moh natocit jak du na vas sam a nejste schopni me zabit, dokud mam poty a to mam tak ani ne 2/3 hp co ty /kis

 

znechucene kliknul na butterfly wing ... to ja bych sel dal dokud by to slo a spis by me to tesilo, nez nejaky znechuceni /hmm

 

jinak tvoje videa se mi libi, proti hudbe nic nemam, jen mi tam chybi ty pasaze, co jsou pro tebe asi nezajimave, ale treba ja uz se na ne chtel tolikrat podivat v moc videich a pokazdy sem zklamanej, pac to tam zrovna neni /sob

Edited by Loque
Link to comment
Share on other sites

Ale teda jenom koukam ze jim ten prekast nic nedela. WTF?

No maju tam tak 10 naequipovanych a nalevelovanych postav, ktore nieco ustoja. Ak sa lepsie pozries tak lamky co maju v ali padaju hned. Tychto 10 postav musi preslapat pasce a profa hodit magnet, potom sa to uz neda ubranit.

Ver tomu ze keby na ten precast nabehlo Xeno+FR tak chcipnete vsetci.

 

 

jen mi tam chybi ty pasaze, co jsou pro tebe asi nezajimave, ale treba ja uz se na ne chtel tolikrat podivat v moc videich a pokazdy sem zklamanej, pac to tam zrovna neni /sob

Zaujimave pasaze pre teba su ako s Visse ownujes = RNR mrtvy, Koca mrtvy

To znamena ze tieto momenty z GW nikdy na videjku od Kocu nenjades.

Mozno by si mal pouvazovat ze tiez spravis nejake video.

Edited by tyrex
Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik

No maju tam tak 10 naequipovanych a nalevelovanych postav, ktore nieco ustoja. Ak sa lepsie pozries tak lamky co maju v ali padaju hned. Tychto 10 postav musi preslapat pasce a profa hodit magnet, potom sa to uz neda ubranit.

Ver tomu ze keby na ten precast nabehlo Xeno+FR tak chcipnete vsetci.

 

 

No u nich by hrozilo, ze jim to rovnou smaze komplet ucet. .)

Link to comment
Share on other sites

... jen mi tam chybi ty pasaze, co jsou pro tebe asi nezajimave, ale treba ja uz se na ne chtel tolikrat podivat v moc videich a pokazdy sem zklamanej, pac to tam zrovna neni /sob

 

 

No vsak taky nejake natocte ne?

ja kdybych mel poradny pripojeni a silnej komp tak je mrskam kazdy gw jedno

 

 

 

No maju tam tak 10 naequipovanych a nalevelovanych postav, ktore nieco ustoja. Ak sa lepsie pozries tak lamky co maju v ali padaju hned. Tychto 10 postav musi preslapat pasce a profa hodit magnet, potom sa to uz neda ubranit.

Ver tomu ze keby na ten precast nabehlo Xeno+FR tak chcipnete vsetci.

Zaujimave pasaze pre teba su ako s Visse ownujes = RNR mrtvy, Koca mrtvy

To znamena ze tieto momenty z GW nikdy na videjku od Kocu nenjades.

Mozno by si mal pouvazovat ze tiez spravis nejake video.

 

 

To video sem studoval nekolikrat, bylo jich tam maximalne 5 co proslapavaj pasti.

To ze se vam nedari jim vykousnout magnet je fakt.

 

 

Taky sem nikde nepsal ze mate slaby prekast, jenom by me proste zajimalo jaktoze vydrzi

tolik plosnaku aniz by jim to vubec hejbalo s HP. (Mozna ze chlastaj a neni to pod tim bilym SG videt)

Link to comment
Share on other sites

tyrex: me nezajima jestli tam ownuju nebo ne, ja kdyz se divam na to video, tak si vsimam strasne moc veci, takze kdyz tam treba ten zacatek neni, tak je to pro me takovy neuplny ...

 

jinak uz sem premyslel ze bych udelal video, obcas semi podari zajimave akcicky, ale nemam o tom absolutne paru, nevim jak se to sestriha, proste vubec nic a i kdybych se to naucil, coz by asi nebyl problem tak nevim jak a kam bych to nahral a i kdybych vedel, tak mam pomaly pripojeni, takze by to trvalo vecnost ...

 

co se tyce toho prekastu, tak flexicek mel vetsinou nejak kolem 160 int ...

Edited by Loque
Link to comment
Share on other sites

Taky sem nikde nepsal ze mate slaby prekast, jenom by me proste zajimalo jaktoze vydrzi

tolik plosnaku aniz by jim to vubec hejbalo s HP. (Mozna ze chlastaj a neni to pod tim bilym SG videt)

No to bude asi taktika stat jak trupik a cakat v powarpovej ochrane, kym to niekto ini z ali preslape pasce a profa hodi magnet. Usetri to mnoho potov.

Problem zacina ked tuto taktiku praktizuje cela ali :D a po dvoch utokoch zhodnoti, ze nema zmysle utocit ze to nedame.

 

co se tyce toho prekastu, tak flexicek mel vetsinou nejak kolem 160 int ...

160 uz dnes nefici. Dnes tie najsilnejsie ali neustale napada nepriatelsky profesor a zakerne znizuje vsetkym wiznam MDEF. Plus tam je nejaky ten efekt na MATK... :)

Edited by tyrex
Link to comment
Share on other sites

me by zrovna mnohem vic zajimalo, jak jste 5x vychcipali, nez jak se vam to na po 6 povedlo a jinak ze nedokazem vyresit 1 lk, moc si fandis a navic sou dulezitejsi chary, po kterejch se de, nez nezkodny lk :D a jen tak btw, taky bych si moh natocit jak du na vas sam a nejste schopni me zabit, dokud mam poty a to mam tak ani ne 2/3 hp co ty /kis

Zas tak rejpat jsem nechtel, nemyslel jsem doslova ze si se mnou neporadite, to zase joo, to vim moc dobre :) Ale dobrou pul minutu jsem tam vzdycky zustal sam a posledni, takze nebyl nikdo jinej po kom jit.

 

A pokud chces bejt v zaberu casto, tak asi budes muset porad chodit za mnou, nebo dat na troublovu radu a delat videa. Protoze ja kvuli videim nebudu menit styl hrani a nebudu se zamerovat na to, abych tocil ostatni lidi. Stale hraju pro guildu a tak to zustane i nadale. Navic jsem jen jeden a nejsem uplne vsude a taky jsem obcas mrtvej a celej utok nebo obrana mi utece, nemuzu tocit uplne vsecko :) To muze jen nekdo, kdo se GW neucastni jako hrac.

 

A co se tyce scen, ktery mi pripadaj nudny? Ja bych do videa dal tech 5 zmarenych pokusu, ale spousta lidi me to vycte, ze kvuli tomu jsou videa zbytecne dlouhy a velky a jsou tam veci, ktery je nezajimaj. A tech lidi bude vic nez tech, kteri mi reknou, ze to jim ve videu chybi. Je mi jasny, ze videa ode me se asi prevazne budou libit lidem z nasi aliance, ale s tim ja nic nenadelam a pokud chcete potesit svoji alianci, tak nevahejte a natacejte a ukazujte nam to, co chcete abychom videli :)

 

Edit: S tim precastem vam snad jen muzu poradit to, ze SG se (narozdil od MS nebo LoV, ikdyz s LoVem si nejsem tak jistej) nescitaji a urcite se da vsimnout, ze jich tam lita hodne pres sebe. A ikdyz mel flex 160 int, tak mu to bylo k nicemu, kdyz hodil svoje SG pres nejaky jiny, od slabsi wizny. Kdyz se zeptate, tak vam kazdej rekne, ze o tom vi, ze SG se nescitaji. Ale na GW to stejne hazi pres sebe :) Chce to dat si bacha, nejsilnejsi wizna at hazi SG (nebo 2 wizny at se stridaji, aby tam bylo SG permanentne) a ostatni muzou jet MS a LoVika :) Ted me zase nasi utrhnou hlavu ze to sem pisu, ale co uz :)

Edited by KingKoca
Link to comment
Share on other sites

No to bude asi taktika stat jak trupik a cakat v powarpovej ochrane, kym to niekto ini z ali preslape pasce a profa hodi magnet. Usetri to mnoho potov.

Problem zacina ked tuto taktiku praktizuje cela ali :D a po dvoch utokoch zhodnoti, ze nema zmysle utocit ze to nedame.

 

Te posledni vete nerozumim. Mozna je to tim patkem. Mohl bys svou myslenku napsat jinak?

Link to comment
Share on other sites

nepratelsky profesory zatim nepraktikujeme, podle me je to dost ubohy

koco neboj hlavu ti neutrhnou, nereks nam nic, co by jsme nevedeli a flexicek jako jedinej hazel ms doufam takze ...

Edited by Loque
Link to comment
Share on other sites

Gell: No ty mas zrovna co rikat. Schvalne, pochlub se, s kolika kladnejma ohlasama setkavas ty, kolik lidi ti pise, abys jim poslal tu mp3ku, co hrala ve videu? Jestli chces slyset muj nazor na hudbu ve tvych videich, tak: "Z toho, co davas do videi, mi blejou i sluchatka. Kdyby umely mluvit, tak me nehorazne vynadaj a kdyby se umely hejbat, tak mi za to rozmacknou hlavu..."
To byla rádoby vtipná reakce na Morgothův rádoby vtipnej post. Už minule sem psal, že tvoje videa jsou nejlepÄí­ ze vÄech, tÄch pár minut s nevhodnou hudbou přežiju. A divil by ses, ale pár lidí­ si o ty pí­sničky psalo.
Link to comment
Share on other sites

To byla rádoby vtipná reakce na Morgothův rádoby vtipnej post. Už minule sem psal, že tvoje videa jsou nejlepÄí­ ze vÄech, tÄch pár minut s nevhodnou hudbou přežiju. A divil by ses, ale pár lidí­ si o ty pí­sničky psalo.

Neviem co ti prislo na mojom poste vtipne. Myslim to vazne, nemusi davat do videa kazdu idiotinu, a ked sa ti jeho videa nepacia, natacaj si vlastne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...