Jump to content
Reborn fórum

GW 20.6.2007


Koca

Volba kvality videa  

40 members have voted

  1. 1. Jakou verzi mate radsi, kterou stahujete?

    • Vysokou kvalitu, komp to dava a pripojeni taky
      25
    • Nizkou - vysokou nezvlada PC
      5
    • Nizkou - kvuli pripojeni
      10


Recommended Posts

V tom pří­padÄ doÄlo k tragickému omylu, kdy jsi výrazem "nudna idiotina" označil (v odpovÄdi na Elricův návrh) nudné akce a nezáživné momenty v průbÄhu GW. Já jsem za "nudnou idiotinu" považoval hudební­ doprovod :D (Elric: ja myslel, ze fatboy slim fakt uz ne.)

Link to comment
Share on other sites

Gell: Tak to se omlouvam, ale na takovyhle rejpani jsem haklivej, a ty jsi zrovna rejpal :) Zvlast kdyz je to neopravneny. Je pravda, ze ty delas videa taky, takze ti toho nemuzu moc rict, ale kazdymu sedi jina hudba, a mozna bys moh bejt vic tolerantni k ostatnim a jejich stylu :) A co se Elrica tyce, tak od toho to rejpani ani moc neberu, protoze ten zatim nic nepredved, a beru ho v tomhle jako uplne jinou ligu, takze si to ani nepripoustim :) Je to stejnej rozdil, jako kdyz do tebe v GW topicu reje nekdo zkusenej jako treba ty, a nebo nakej noob kteryho ani neznas :) Proto kdyz rejpnes ty, citim to vic nez kdyz rejpne Elric :) To ale neznamena, ze nejsi pacholek :) To jsi a poradnej, a usatej! :D

 

Const: ja mam nejvetsi problem s vyberem hudby, to mi zabere vzdy spoustu casu, a jeste kdybych mel delat vic stop? z toho bych se zvencnul :) Ale pokud mi das seznam pisnicek a jak maj hrat za sebou, nebo jeste lip hotovou celou zvukovou stopu, kopnu to tam :)

Link to comment
Share on other sites

Const: ja mam nejvetsi problem s vyberem hudby, to mi zabere vzdy spoustu casu, a jeste kdybych mel delat vic stop? z toho bych se zvencnul :D Ale pokud mi das seznam pisnicek a jak maj hrat za sebou, nebo jeste lip hotovou celou zvukovou stopu, kopnu to tam :)

 

Ja chci Manu Chao !!

Link to comment
Share on other sites

Kocoure, nemas prosim ty videjka uploadnute jeste nekde jinde nez na Jirkanove ftp? Nevim proc, ale taham to od nej rychlosti 12kbps .... mam sice jo uber spatny net, ale kolikrat taham rychlosti okolo 1mbps ... pokud jo, prosim posli mi link. Ja se ci taky kouknout :D

 

Pripadne poslete mi nejaky link na slusne programky na stahovani, neco kde muzu prerusit a pak navazat. Ale ani napad neci zilly, flashget (nejede, nevim proc) a total/win commandera. Dikes

Link to comment
Share on other sites

A to je co ? To jsou ty indiani co hrali na vaclavaku ? :)

Manu Chao - Zpí­vá francouzsky, ÄpanÄlsky, arabsky, galicijsky, portugalsky, anglicky wolofsky, přiÄemž je Äasté, že je v jedné pí­sni mí­chá ví­ce jazyků dohromady. Je jeden ze svÄtovÄ nejprodávanÄjÄí­ch umÄlců, i když je pomÄrnÄ málo známý v anglicky mluví­cí­ch zemí­ch.

 

V jeho hudbÄ lze vycí­tit vliv mnoha žánrů: rock, francouzský „Äanson“, ÄpanÄlskoamerická salsa, Reggae, Ska alží­rské raï. Tyto vlivy zí­skal dí­ky imigrantům přicházejí­cí­m do Francie, svým vztahům s Iberským poloostrovem a hlavnÄ dí­ky jeho cestám do střední­ Ameriky, kam se dostal po rozpadu Mano Negra. Mnoho Chaových textů jsou o lásce, životÄ v ghettu a imigraci.

 

edit: a takhle vypada ten "indian"

 

ja mám od nÄj rád napří­klad - Bongo Bong ... Me gustas tíş ... Mr. Bobby

Edited by Lentilka
Link to comment
Share on other sites

Manu Chao - Zpí­vá francouzsky, ÄpanÄlsky, arabsky, galicijsky, portugalsky, anglicky wolofsky, přiÄemž je Äasté, že je v jedné pí­sni mí­chá ví­ce jazyků dohromady. Je jeden ze svÄtovÄ nejprodávanÄjÄí­ch umÄlců, i když je pomÄrnÄ málo známý v anglicky mluví­cí­ch zemí­ch.

 

V jeho hudbÄ lze vycí­tit vliv mnoha žánrů: rock, francouzský „Äanson“, ÄpanÄlskoamerická salsa, Reggae, Ska alží­rské raï. Tyto vlivy zí­skal dí­ky imigrantům přicházejí­cí­m do Francie, svým vztahům s Iberským poloostrovem a hlavnÄ dí­ky jeho cestám do střední­ Ameriky, kam se dostal po rozpadu Mano Negra. Mnoho Chaových textů jsou o lásce, životÄ v ghettu a imigraci.

 

edit: a takhle vypada ten "indian"

 

ja mám od nÄj rád napří­klad - Bongo Bong ... Me gustas tíş ... Mr. Bobby

 

Vycerpavajici odpoved ;] Myslim ze je to 3x akcnejsi hudba jak FBS :> A nejlepsi je Welcome to Tijuana

Link to comment
Share on other sites

jj tahle pisnicka a vubec tenhle koncert se mi strasne libil ... jeste bych ho mel mit nekde na disku v dvd kvalite ale jinak si nedokazu predstavit jak by se to dalo zakomponovat do gw filmecku nevim no ten dotycny by si s tim musel docela pohrat protoze se urcite zase zvedne vlna odporu a budou tu lidi kteri to videjko po hudebni strance budou odsuzovat .... jinak to co pousti koca si myslim ze je to jeho vec a nechapu ho ze se tu s vama bavi hadat :)) me osobne bych si udelal video tam kde se mi neco dari a ne kde si kazdy rekne jaka to jsem lama atd... takze neni divu ze nepousti akce kde dostanou naprdel a ze se to i nekdy stava:)

Link to comment
Share on other sites

Tak sem viděl to video .. jako fakt už no comment, íştočit s profesorem ve třetí­ guildě.

Dik za pochvalu, uznani od nepritele se vzdycky ceni o neco vic nez od pritele :)

Nebylo to jednoduchy zkoordinovat nase pohyby a celkove cely utok tak,aby sme si ho nezabili ale vis jak,s nim v guilde by to bylo az prilis jednoduchy a tak sme si to sami trosku ztizily.

Jeste jednou dekuju za pochvalu nasi prace a doufam, ze i ostatni si z toho vemou ponauceni a dokazi nasi sikovnost ocenit tak, jakos to dokazal prave ty :)

Edited by Tracy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...