Jump to content
Reborn fórum

GW 2.7.2007


Koca

Recommended Posts

Cau a mnau, kuci a holky :D

 

I pres nedostatek mista jsem pro vas neco natocil :) Neni toho moc a zachyceno neni vsecko, co bych chtel, ale to dulezity tam je :) Je to kratoucky, jen neco pres 8 minut a je tam dobyvani alde a payonu.

 

Bacha upozorneni:

Video muze byt mylne pochopeno a nekteri si mohou myslet, ze slouzi k masteni naseho ega, tak prosim cleny ostatnich alianci (nez R.N.R. & Shinsengumi), aby si kdyztak video ani nestahovali, protoze budou nadavat :)

 

Vysoka kvalita - H264; 1024x672; 30 FPS; ~4Mbps - 247 MB

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...-07-02.High.mp4

 

Nizsi kvalita - Xvid; 640x420; 30 FPS; ~1.2Mbps - 82 MB

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...7-07-02.Low.avi

Link to comment
Share on other sites

Omg mÄli byste si okamžitÄ srovnat RepTiLa, nebo která socka přebÄhlá wizna u gum to je, normálnÄ on hází­ SG, když pod ní­m stojí­ chudinka ladle (nebo která socka to je) od Natinky a devatenácti trpaslí­ků, kterážto tří­mají­c v ruce dva meÄe, nevybavena Ätí­tem ani marcem, pod SG mrzne a následnÄ umí­rá. Taková ostuda. Fakt mu lí­p vysvÄtlete, kdo je s váma a kdo je proti vám.

Link to comment
Share on other sites

Omg mÄli byste si okamžitÄ srovnat RepTiLa, nebo která socka přebÄhlá wizna u gum to je, normálnÄ on hází­ SG, když pod ní­m stojí­ chudinka ladle (nebo která socka to je) od Natinky a devatenácti trpaslí­ků, kterážto tří­mají­c v ruce dva meÄe, nevybavena Ätí­tem ani marcem, pod SG mrzne a následnÄ umí­rá. Taková ostuda. Fakt mu lí­p vysvÄtlete, kdo je s váma a kdo je proti vám.

Ses hodnej, ale nestarej se :listen:

Link to comment
Share on other sites

Guest Fisch

Omg mÄli byste si okamžitÄ srovnat RepTiLa, nebo která socka přebÄhlá wizna u gum to je, normálnÄ on hází­ SG, když pod ní­m stojí­ chudinka ladle (nebo která socka to je) od Natinky a devatenácti trpaslí­ků, kterážto tří­mají­c v ruce dva meÄe, nevybavena Ätí­tem ani marcem, pod SG mrzne a následnÄ umí­rá. Taková ostuda. Fakt mu lí­p vysvÄtlete, kdo je s váma a kdo je proti vám.

 

co to blabolis?

Link to comment
Share on other sites

co to blabolis?
V 6:07 vchází­ na scénu zprava sinx s mečema, hází­ breaker, jde po schodech, po skončení­ magnetu mrzne pod sg a v 6:51 pod třetí­m sg umí­rá (při opětovném zhlédnutí­ jsemsi všimnul, že ani nepotoval, takže to byl asi nějakej trapnej dual :P :P :P). Pwned! :) Edited by MichalPelc
Link to comment
Share on other sites

Guest Fisch

V 6:07 vchází­ na scénu zprava sinx s mečema, hází­ breaker, jde po schodech, po skončení­ magnetu mrzne pod sg a v 6:51 pod třetí­m sg umí­rá (při opětovném zhlédnutí­ jsemsi všimnul, že ani nepotoval, takže to byl asi nějakej trapnej dual :P :P :P). Pwned! :)

 

no jak to tam zrychlil tak sem to moc nevnimal co tam delam

mnela asi 75 lvl myslis ze sem tam se vsechny povrazdit? skus premslet predtym nez tady budes palcat takove traparny

 

chtel bych videt jak bys machroval s tim tvim paladinem na 75 lvl

Edited by Fisch
Link to comment
Share on other sites

Poprosil bych lidi, kteří­ nestí­hají­ sledovat debatu, aby se do ní­ radči nezapojovali :)

Můj původní­ post bylo ironickým rejpnutí­m do high wizny od gum, která zabila sinx ze spřátelené guildy, nikde jsem nepsal, že ta sinx sux, ale jen to, že hwizna je neukáznÄná a neví­, koho má mlátit a koho ne.

Link to comment
Share on other sites

Jsem rad, ze jsem tu po navratu z dovolene nasel nove videjko. Bohuzel se mi tradicne nezdarilo rozbehnout high verzi, ale musim pochvalit kvalitu low verze - myslim kvalitu obrazu. Obsah je bohuzel trochu nudnejsi :):P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...