Jump to content
Reborn fórum

GW 15.8.2007


Koca

Recommended Posts

Hola lide usati, uz mam konecne hardwarove prostredky, tak se mi zas neco dostalo do zaberu :yay:

Tady je zaznam ze stredy, je to dost kratky, ty gw z myho pohledu bohuzel nebyly takovy, jako z pohledu obrancu, takze necekejte zadnou slavu. Nakonci videa je aspon zachyceno par momentu, pri kterych se nekteri zasmeji, a nekteri se chytnou za hlavu ;)

 

Video je dlouhe kousicek pres 14 minut

 

Bacha, diky novemu hardwaru ma video ve vysoke kvalite jeste vyssi rozliseni nez minule + jsou na nem listy, ktere si prejete videt. Takze hardwarova narocnost zase stoupla ;) Je mozny, ze ti co to predtim davali tak tak, nebudou stihat ;)

Vysoka kvalita - H264; 1152x864; 30 FPS; ~4Mbps - 413 MB

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...-08-15.High.mp4

 

Nizsi kvalita - Xvid; 640x480; 30 FPS; ~1.4Mbps - 155 MB

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...7-08-15.Low.avi

Link to comment
Share on other sites

Dobrý video, akorát kameraman vždycky v nejnapí­navÄjÄí­ chví­li umře :yay:

 

Naprosto nechápu, jak může v 11:55-12:45 CaOn bÄhat po warpu a neprojí­t skrz. Nějaký poziÄní­ lagy nezkouÄejte, úplně jasnÄ se tam opakovanÄ hejbe a přechází­, to by se mezití­m určitě srovnal.

Link to comment
Share on other sites

Dobrý video, akorát kameraman vždycky v nejnapí­navÄjÄí­ chví­li umře :yay:

 

Naprosto nechápu, jak může v 11:55-12:45 CaOn bÄhat po warpu a neprojí­t skrz. Nějaký poziÄní­ lagy nezkouÄejte, úplně jasnÄ se tam opakovanÄ hejbe a přechází­, to by se mezití­m určitě srovnal.

Jo tentokrat jsem byl mezi prvnima mrtvejma, pech no ;) Nejsem GM v hidu.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Fakt pÄkné video, ale přiÄlo mi až moc krátké :yay: Jinak jsem rád, že hned druhý frag kameramana si můžu připsat na konto já *jde dÄlat zářez na pažbu....kytary*

Link to comment
Share on other sites

Fakt pÄkné video, ale přiÄlo mi až moc krátké ;) Jinak jsem rád, že hned druhý frag kameramana si můžu připsat na konto já *jde dÄlat zářez na pažbu....kytary*

Diky..no ja mam nahranych 45 minut, ale je to porad stejny a vcelku dost nudny, takze se s tim nedalo moc udelat no :yay:
Link to comment
Share on other sites

Naprosto nechápu, jak může v 11:55-12:45 CaOn bÄhat po warpu a neprojí­t skrz. Nějaký poziÄní­ lagy nezkouÄejte, úplně jasnÄ se tam opakovanÄ hejbe a přechází­, to by se mezití­m určitě srovnal.
Napadá nÄkoho důvod, proÄ může priest bÄhat jen tak po warpu před kafrou? íplnÄ vlevo při zdi jde jí­t až nahoru na okraj, ale jeden krok doprava od zdi = průchod warpem (Chodba je čiroká 4 pole, tři pravé sloupce jsou uvnitř warpu). Zcela jasnÄ stojí­ na polí­ch, kterýma Kaplan a FuZZo vcházej dovnitř. Zas nějaký bugování­? Nebo snad jde při GW v hradÄ spustit @duel? Už se fakt tÄÄí­m, až nějakej chytrák vleze se stalkerem do kempu mezi obránce, zapne duel, budou ho moci zranit jen lidi v duelu = nikdo, ruwach ho neodhalí­, plosřáky nedaj dmg, takže si hezky projde celou obranou k warpu do emproomu, tam leavne duel, projde k empu a obrana nikdy nepřijde na to, co to bylo.
Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Napadá nÄkoho důvod, proÄ může priest bÄhat jen tak po warpu před kafrou? íplnÄ vlevo při zdi jde jí­t až nahoru na okraj, ale jeden krok doprava od zdi = průchod warpem (Chodba je čiroká 4 pole, tři pravé sloupce jsou uvnitř warpu). Zcela jasnÄ stojí­ na polí­ch, kterýma Kaplan a FuZZo vcházej dovnitř. Zas nějaký bugování­? Nebo snad jde při GW v hradÄ spustit @duel? Už se fakt tÄÄí­m, až nějakej chytrák vleze se stalkerem do kempu mezi obránce, zapne duel, budou ho moci zranit jen lidi v duelu = nikdo, ruwach ho neodhalí­, plosřáky nedaj dmg, takže si hezky projde celou obranou k warpu do emproomu, tam leavne duel, projde k empu a obrana nikdy nepřijde na to, co to bylo.

K tematu i kdyz OT: Pojd se mnou zajit na Kiel quest, tam ti chozeni ve warpu bez umyslneho bugovani predvedu na nekolika mistech snad opakovatelne. Ostatne uz me tahle "featurka" tam parkrat stala zivot, takze predpokladam, ze to na GW bylo neco podobneho.

 

Edit: kdyz jsem tam sam, tak vse funguje jak ma.

Edited by jirkan
Link to comment
Share on other sites

K tematu i kdyz OT: Pojd se mnou zajit na Kiel quest, tam ti chozeni ve warpu bez umyslneho bugovani predvedu na nekolika mistech snad opakovatelne. Ostatne uz me tahle "featurka" tam parkrat stala zivot, takze predpokladam, ze to na GW bylo neco podobneho.
Tak mi to ukaž na tomhle warpu.
Link to comment
Share on other sites

K tematu i kdyz OT: Pojd se mnou zajit na Kiel quest, tam ti chozeni ve warpu bez umyslneho bugovani predvedu na nekolika mistech snad opakovatelne. Ostatne uz me tahle "featurka" tam parkrat stala zivot, takze predpokladam, ze to na GW bylo neco podobneho.

warpy v hradoch a warpy v kiel queste su 2 rozne veci.. pozri si script..

 

este par postrehov ku videu.. asura za polku hp cez ghosta je myslim celkom pekna vizitka asuraka.. to ze nepotuju.. polozme si otazku.. oplati sa to?.. ked maju v meste heal boosty a profa a na kafre su behom chvilky.. navyse zvysok utoku vpohode drzia 4 ludia este pred 2 warpom... a nakoniec.. honit si ego na lvl 88 wizzardovy?.. ty si ale silak :yay:

Edited by Elessi
Link to comment
Share on other sites

warpy v hradoch a warpy v kiel queste su 2 rozne veci.. pozri si script..

 

este par postrehov ku videu.. asura za polku hp cez ghosta je myslim celkom pekna vizitka asuraka..

 

 

Mno pokud je lexla (schválnÄ se koukni) tak by asurák mÄl dát alespoř 1/2 HP, protože pokud ne, tak neda LK bez ghosta (bez lexy) - pod SG...

Link to comment
Share on other sites

Mno pokud je lexla (schválnÄ se koukni) tak by asurák mÄl dát alespoř 1/2 HP, protože pokud ne, tak neda LK bez ghosta (bez lexy) - pod SG...

lexa bola snad len v 1 pripade ked asuroval tusim hitorimono.. ale inac kaplan a fuzzo davali asury bez lexy.. pricom fuzzo dal asuru za polku hp bez lexy a cez assu

Link to comment
Share on other sites

este par postrehov ku videu.. asura za polku hp cez ghosta je myslim celkom pekna vizitka asuraka.. to ze nepotuju.. polozme si otazku.. oplati sa to?.. ked maju v meste heal boosty a profa a na kafre su behom chvilky.. navyse zvysok utoku vpohode drzia 4 ludia este pred 2 warpom... a nakoniec.. honit si ego na lvl 88 wizzardovy?.. ty si ale silak ;)

No pokud mi da pres assu za 1/2 hp, tak to znamena, ze ma double sp a double attack z BC. A to je pak fakt vizitka asuraka :yay: Co se tyka potovani, tak to je asi o kazdym, jestli chce aby si o nem lidi rikali jaka to je lama, nebo jestli ukaze lidem ze pro ne neni tak snadnej cil... asi chcete bejt snadny cile ;) A pokud si asuraci honi ego na wiznach, tak ja si na wiznach muzu honit ego taky, a to nejsem zadnej dmg dealer ;) Takze mi fakt muzes neco vycitat ;)
Link to comment
Share on other sites

lexa bola snad len v 1 pripade ked asuroval tusim hitorimono.. ale inac kaplan a fuzzo davali asury bez lexy.. pricom fuzzo dal asuru za polku hp bez lexy a cez assu

 

Rekni mi cas... jedna takova asura pres ghosta a assu sebrala 7800 HP což bez assu je cca 11800 bez lexy přes ghosta což je normální­ sí­la asury s dvojnásobným attackem od BC...

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

Cus, jen tu prihodim par momentu z dneska, nema smysl pro to zakladat novej topic. Vesmes to jsou moje stastny chvilky... skoda ze nakonec ode me dostanete tohle, bylo by fajn rozloucit se necim poradnym, ale videli jste toho ode me spoustu, ze vas uz nic nemuze prekvapit. Mizim z GW, nebavi me, nelibi se mi soucasna situace a postoj lidi, nemam naladu poslouchat 3x tydne nase vt. Chci mit uz klid od toho vseho, moje priority jsou uz delsi dobu jinde, a tak me na gw necekejte a hrajte si spokojene beze me. Ze serveru neodchazim, ale GW timto pro me konci. Preju hodne uspechu a natacejte pekny videa...

 

a ted tech par uryvku, ktery jako jediny staly za to:

Vysoka kvalita - H264; 1152x864; 30 FPS; ~4Mbps - 100 MB

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...omenty.High.mp4

 

Nizsi kvalita - Xvid; 800x600; 30 FPS; ~1.8Mbps - 48 MB

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...Momenty.Low.avi

 

A zdrzte se rejpavejch komentaru, nestoji vam to za to :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...