Jump to content
Reborn fórum

GW 10.9.2007


Koca

Recommended Posts

Na zaver tu mate dalsi specialitku z Ventrila:

http://dupeto.cz/~kingkoca/V_Prdeli.mp3

O'Neill opÄt ruluje, Savka hadr. Opravdu výjimeÄná pí­sniÄka s naprosto unikátní­m nápadem. Možná byste mÄli uvažovat o podobném doprovodu ke každému videu, nějaké to brnkání­ a komentování­ situací­ zpÄvem .. když mÄ Fatboy Slim nepřimÄje vypnout si zvuk, tohle by mÄ definitivnÄ přinutilo.

 

JeÄtÄ že něco takovýho nemáme u nás. Přiznejte se, jestli máte ví­c mute na Vepře nebo na O'Neilla :(

Link to comment
Share on other sites

O'Neill opÄt ruluje, Savka hadr. Opravdu výjimeÄná pí­sniÄka s naprosto unikátní­m nápadem. Možná byste mÄli uvažovat o podobném doprovodu ke každému videu, nějaké to brnkání­ a komentování­ situací­ zpÄvem .. když mÄ Fatboy Slim nepřimÄje vypnout si zvuk, tohle by mÄ definitivnÄ přinutilo.

 

JeÄtÄ že něco takovýho nemáme u nás. Přiznejte se, jestli máte ví­c mute na Vepře nebo na O'Neilla :(

Nam se jeho pisne libi, na nej nikdo mute nema :( Na tebe bych si dal okamzite :)
Link to comment
Share on other sites

nj...trosku kix ;p ete ted se za to stydim o:)

 

Jak rika Fisch,neni za co,ikdyz je fakt ze zrovna ty slusne nakladas a zkusit jsi to mohl,ale nemohl jsi vedet ze ma tak malo HP,ja si knechtu taky nevsimam,teda krome Erasta tomu nasypu nejaky to zobani na zem a on pak zobe a da mi pokoj :(

Edited by Ivik30
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...