Jump to content
Reborn fórum

GW 19.3.2008


tyrex

Recommended Posts

Video zo vcera 19.3.2008. Utok tam je len chvilu, pretoze obrana RNR ci FF bola velmi derava. Vecsinou je nasa obrana a ja som hral za snipera-pastica. Takze musim upozornit na mozno nudne pasaze pastenia, ked vidno akurat tak obrancov a niekedy ani tych nie. Berte to video ako pribeh pastica na GW pri obrane :). Preto som ani velmi nestrihal a ma to 33 minut (cca 350MB). Vselijaky ti zabijaci co nikdy hunta nehrali urcite netusia ako to vyzera, uz vzdy vidia len pasce na zemi ked ustupuju :).

 

Co sa tyka hudby tak asi nebude stravitelna pre kazdeho, ale co uz...

 

GW Reborn 19.3.2008

Link to comment
Share on other sites

Ua, proc kazdy davate videa k Jirkanovi? :)

Samozrejme chapu, jen si zase povzdechnu nad dalsim videjkem, na ktere si musim nechat zajit chut ...

 

EDIT: Jirkane, ja to myslel jinak :-). To je moje vecne nadavani na providera. Nevyznam se v netu, kde se da "jednoduse" uploadovat, takze neporadim a sam si situaci nevyresim (teda zmenou providera a celkove pripojeni snad uz brzy jo). Pomuze ti, kdyz reknu, ze operator je britsky T-mobile ? :blink:. Sem rad, ze se mi kolikrat podari vubec lognout, natoz neco stahovat. U me je prob, ze se k tobe na ftp nepripojim (certifikat) a kdyz neco taham pres klasickeho spravce stahovani, dropne mi 100% behem downloadu net a uz nenavaze.

 

Urcite to nebylo mysleno ve zlem. Jak sem rikal, nevydrzel sem a musel sem sem napsat :-).

Edited by makkros1
Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Ua, proc kazdy davate videa k Jirkanovi? :blink:

Samozrejme chapu, jen si zase povzdechnu nad dalsim videjkem, na ktere si musim nechat zajit chut ...

Tak mi dej upload pristup na jakejkoli server jinde, kam se to da rvat automaticky a klidne to budu premirrorvavat i tam. (ftp, scp/sftp, http upload - proste cokoli kde se nemusi se zapnutym JS odklikavat captchy apod. nesmysly)

 

BTW u jakeho providera jsi? mohl bys mi prosim (PM) hodit traceroute na ten server?

Link to comment
Share on other sites

Guest RODIX

Pekne video a fakt n1 praca ako pastica. Ale pobavil ma moment ked creator Nagisha po tebe smazi jedno AD za druhym a pritom nema v inventari flasky :blink:(29:55). Keby ich tam mal a zabil ta, tak nvm nvm ci to upasti jeden pastic :)

Edited by RODIX
Link to comment
Share on other sites

Pekne video a fakt n1 praca ako pastica. Ale pobavil ma moment ked creator Nagisha po tebe smazi jedno AD za druhym a pritom nema v inventari flasky :blink:(29:55). Keby ich tam mal a zabil ta, tak nvm nvm ci to upasti jeden pastic :)

jo vtedy som sa v tej zakrute poriadne zasekol a nech som klikal kamkolvek tak som sa nepohol, keby mal bomby asi som dead

Link to comment
Share on other sites

Pekne video a fakt n1 praca ako pastica. Ale pobavil ma moment ked creator Nagisha po tebe smazi jedno AD za druhym a pritom nema v inventari flasky :)(29:55). Keby ich tam mal a zabil ta, tak nvm nvm ci to upasti jeden pastic :)

jj, sem pří­lit jako každou středu z tréninku v 20:30 jeÄtÄ sem si cestou stih rozseknout koleno, sednu ke kompu eqp z naginaty rozebranej a na nagishe poslednich 120 bomb tak ji vezmu a upaluju pred hrad, vyhazim co jde a najednou co to mam za dema ze to missuje kdyz tam nema pneumu a ono dosli bomby ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...