Jump to content
Reborn fórum

pár otázek


Omaman

Recommended Posts

mám swordmana 35 base 25 job cca lvl,

 

chtel bych se zeptat az dam 99/70 a budu chtit hrat pvp za lord knighta, mam jit sword nebo spear, co je efektivnejsi

 

je k necemu dobrej berserk skill? da se vypnout zapnout?

 

skilly, kdyz udelam quest na knighta se restartuji na 0?

 

zatim asi vsechno, diki za vodpovedi...

Link to comment
Share on other sites

mám swordmana 35 base 25 job cca lvl,

 

chtel bych se zeptat az dam 99/70 a budu chtit hrat pvp za lord knighta, mam jit sword nebo spear, co je efektivnejsi

 

je k necemu dobrej berserk skill? da se vypnout zapnout?

 

skilly, kdyz udelam quest na knighta se restartuji na 0?

 

zatim asi vsechno, diki za vodpovedi...

 

Tak predem bych ti doporucil procist si wiki, kde si v prehledu povolani najdi svou postavu a tam najdes veskere info ohledne skillu...

 

Jestli jet sword nebo spear...To je na uvazeni kazdeho hrace...Doporucuju ti procist si na Forum -> Swordman class ty topicy, kde se doctes nejake rady a nazory na jednotlive buildy...

 

Co se tyka Lord Knighta a skillu Berserk...to ted jeste nejakou chvili resit nemusis...:P

 

Ted jsi sword...kdyz dosahnes alespon 40. job, mas moznost prejit na Knighta nebo Crusadera...Tim, ze prestoupis na tuto uroven dosavadni skilly neztracis, naopak se ti otevrou dalsi, ktere budes moct pouzivat...

 

Az se ti podari dostat se na 99/50, muzes prejit na advanced level...Po splneni takoveho questiku se z tebe opet stane Novice s pridavkem High, budes mit 1/1 a zadne skilly...a zase budes muset udelat 10. job, prestoupit na High Sworda a pak po 40. jobu na Lord Knechta (advanced povolani musi byt stejne jako nonadvanced, tzn, ze kdyz ted pojedes Knighta, nemuzes pak jet Paladina coz je adv. od Crusadera)...

 

Rozdil je ten, ze jako advanced budes mit na vyber vic skillu a budes silnejsi nez jsi byl jako obycejny Sword(Knecht)

 

Staci to takhle? Jestli ne, tak mi posli zpravu a proberem to...

Edited by prcek
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...