Jump to content
Reborn fórum

GW streda 2.4.2008


Guest RODIX

Recommended Posts

Guest RODIX

Trochu neskoro, ja viem, ale mal som mensie problemy so softom a preto to tak dlho trvalo.

Utok, potom trochu obrany. Necakajte cely zaznam z GW (ma to cca 10 minut), lebo od polky to bol z mojej strany vacsinou boj 1vs.1.

 

Odkaz TU

Ak ma niekto lepsi hosting...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Trochu neskoro, ja viem, ale mal som mensie problemy so softom a preto to tak dlho trvalo.

Utok, potom trochu obrany. Necakajte cely zaznam z GW (ma to cca 10 minut), lebo od polky to bol z mojej strany vacsinou boj 1vs.1.

 

Odkaz TU

Ak ma niekto lepsi hosting...

Lepší­ hosting:)

edit. Komu to nejde priamo uložiť, tak pravým na odkaz a uložiť ako...

Edited by Baalberith
Link to comment
Share on other sites

Si s tÄma fragmoviema nedáÄ pokoj :P Ale OK, koukám creator co vlastní­ CPP a opravdu ho použí­vá. VážnÄ jsem ÄumÄl :D JedinÄ... občas zapni efekty, nějaká ta bomba do pneumy tam byla. PÄkné video

Link to comment
Share on other sites

Guest RODIX

Si s těma fragmoviema nedáš pokoj :P Ale OK, koukám creator co vlastní­ CPP a opravdu ho použí­vá. Vážně jsem čuměl :D Jedině... občas zapni efekty, nějaká ta bomba do pneumy tam byla. Pěkné video

Vies to je choroba z CS povolania :P. A tie pneumy...dost casto to z dovodu prehladnosti a plynulosti vypinam a niekedy to zabudam zapnut :P

Edited by RODIX
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lol, to tam mate vsetci ghostov ze tak mrznete? :unknw:

 

Rozbití­ marcové/ED? :) Ghostů je na rebu dost, ale každý ho nemá :)

 

EDIT: Jo teÄ koukám, Shinsengumi guildu nepoÄí­tej, asi jim nikdo unfro valky jeÄtÄ nerozdal :)

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

Rozbití­ marcové/ED? :unknw: Ghostů je na rebu dost, ale každý ho nemá :)

 

EDIT: Jo teÄ koukám, Shinsengumi guildu nepoÄí­tej, asi jim nikdo unfro valky jeÄtÄ nerozdal :)

S rozbitym armorom sa predsa nechodi na gw xD Ale nie, robim si srandu :) ale je to celkom sranda pozerat ake su gw na czechru a reborne :)

Link to comment
Share on other sites

Nastavení­ dÄlá opravdu hodnÄ :unknw: A když poÄí­tám konkrétnÄ rozbí­jení­ armorů... máme tu ploÄné assu, low vit buildy. Zatí­mco na czru jde člověk na pár demonstraÄek do mÄsta tady to chlastá a armor mu prostě rupne

Link to comment
Share on other sites

Nastavení­ dÄlá opravdu hodnÄ :unknw: A když poÄí­tám konkrétnÄ rozbí­jení­ armorů... máme tu ploÄné assu, low vit buildy. Zatí­mco na czru jde člověk na pár demonstraÄek do mÄsta tady to chlastá a armor mu prostě rupne

hh jak kdo má low vit chary... Přece jen profové LK paladinové clownové/gypsy a vÄtčina HP má vitality dost. U champů WS a HW je ten rozdí­l mezi Rebornem a CzechRem znatelnÄjÄí­ :-P (tady se wizna pomalu bojí­ jet 25 vity protože ji snadno zabije demo)

Link to comment
Share on other sites

No v tomhle videu to zrovna padá vÄechno, bez ohledu na nějakou vit.

Btw už si nÄkdy slyÄel na VT "gimme stringy, killnem ho aj cez ghostringa"? :D

 

Jedno demo ze stringů nevÄří­m ;) DvÄ creatury ze stringů do sluÄné vit bych i vÄřil :)

Link to comment
Share on other sites

No v tomhle videu to zrovna padá vÄechno, bez ohledu na nějakou vit.

Btw už si nÄkdy slyÄel na VT "gimme stringy, killnem ho aj cez ghostringa"? :D

Mno vzhledem k tomu že my moc dex creatorů nemáme, tak tohle u nás moc není­ :-P ale když mi do 100 vit profy Äli 2 creatoři ze stringů přes ghosta, tak jsem mÄl docela problém :-) ale dalo se to...

Link to comment
Share on other sites

Guest RODIX

No v tomhle videu to zrovna padá vÄechno, bez ohledu na nějakou vit.

Btw už si nÄkdy slyÄel na VT "gimme stringy, killnem ho aj cez ghostringa"? :)

tak sinX bez thary...easy target aj s ghostom :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...