Jump to content
Reborn fórum

GW trosku jinak


Guest barbar_6

Recommended Posts

nevim proc ale mozna si to mylsim jenom ja ale podle me je to celkem problem kdyz si bosse na tomhle serveru musi dat 2 nebo 3 gildy(a tó navic kazda z jine strany) .... mozna by to chtelo trosku omezit novodobe bose aby sli zabit aspon v guilde ..... jakoze nerad bych pocital do budoucnosti v tom ze bych musel s jinou guildou zabit bose a pak o ten item "valcit" ...... zbytecne by tohle nadelalo dalsi nesvary mezi guildami...

Link to comment
Share on other sites

nevim proc ale mozna si to mylsim jenom ja ale podle me je to celkem problem kdyz si bosse na tomhle serveru musi dat 2 nebo 3 gildy(a tó navic kazda z jine strany) .... mozna by to chtelo trosku omezit novodobe bose aby sli zabit aspon v guilde ..... jakoze nerad bych pocital do budoucnosti v tom ze bych musel s jinou guildou zabit bose a pak o ten item "valcit" ...... zbytecne by tohle nadelalo dalsi nesvary mezi guildami...

aneb co neda Era sam (s dualem, trialem, ..) je moc tezky a melo by se zlehcit :)

(no flame :) )

Link to comment
Share on other sites

aneb co neda Era sam (s dualem, trialem, ..) je moc tezky a melo by se zlehcit :)

(no flame ^_^ )

hahaha tak ted vubec nevis kera bije smudlo.... je fakt ze vetsina bosu se da dat dualem nebo trialem tj ale to co sem tam napsal sem soudil podle toho videjka a taky treba na to jak sme si kdysi davali jako guilda valkyrku a celkem slusne dokud se nezmenila v monstrum s earthquakem ktery je tady celkem dost o hubu protoze 40 lidi v guilde nenajdes aby si ji vubec prezil a naopak si to ted prave davaji lidi pres warp coz je celkem na nic no ...jinak po dnesni zkusenosti to zas tak tezke neni ho dat jen je treba na to o malinko vic lidi ale da se protoze nema earthquake:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Podle mÄ je earthquake skill, kterým se docí­lila jediná vÄc a to ta, že mí­sto nějakého rozumného zabijení­, musí­ lidé vymýÄlet vÄemožné způsoby jak to obcházet, protože je earthuquake straÄnÄ přeboostÄnej a zabí­jet toho bosse nějak rozumnÄ moc nejde, a proto pak dochází­ napří­klad "k takzvanému bugování­ přes warp".

Link to comment
Share on other sites

On EQ funguje spatne na eAthene.. na Aegisu dava mnohem min... v novy svn uz to je opraveny. Jak jste si ale vsimli, tak nova svn neni stabilni, a tak si na tu upravu musite chvili pockat, pokud to kenny nezaradi mezi jednu z custom uprav driv ^_^

Link to comment
Share on other sites

Guest RODIX

Nuz, neviem neviem. Doddlerov kalkulator mi ten dmg pocital dost spravne. Odchylka bola vramci min a max dmg a na Czre, ktore bezi tiez na Aegise ak ma informacie neklamu ten eq dava rovnaky dmg ako u nas.

Link to comment
Share on other sites

Aha, no nevim kdy se aktualizoval vypocet dmg toho skillu, to uz asi bylo driv. Je to tak mesic, co jsem to cet nekde na eAthena foru. V novy svn se pridavalo rozpocitani dmg mezi lidi okolo, tak to ve vetsich partach bude davat jeste min, ale nezjistoval jsem podrobnosti, kolik to dava..

Link to comment
Share on other sites

Guest RODIX

No ja som to testoval s jednym charom tak 2 tyzdne dozadu na orc lordovi a vsetko bolo dobre podla doddlerovho calculatora. Neviem ako sa to sprava pri partach ale na solo ludi to je nastavene dobre. Ale ak by si niekde vyhrabal link na tych ea forach tak by si to sem mohol hodit.

 

a sry za OT ^_^

Link to comment
Share on other sites

Tady: http://www.eathena.ws/board/index.php?showtopic=180144

a tady novejsi: http://www.eathena.ws/board/index.php?showtopic=183819

 

Uz je to delsi doba, co se tam bavili o tom skillu, ze je na eA preboostovanej.

Podle prvniho topiku o damage se to menilo tady: http://svn.eathena.ws/bugs/changeset/12299

a podle druhyho o rozdelovani mezi lidi tady: http://svn.eathena.ws/bugs/changeset/12514

 

Takze mas pravdu, dmg je spravne, jen se jeste musi trosku podelit mezi lidi... jestli uz to je konecny a je to porad tak drsnej skill, tak to asi prehnali v Gravity, jinak uz nevim koho pomluvit ^_^

 

Taky sry za OT, belzebub je mrcha :) ale da se zabit :)

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

tak to asi prehnali v Gravity, jinak uz nevim koho pomluvit ^_^

Mno spis EQ je od Gravity imho nastavenej spravne, ale pro server kde hraje radove vic lidi nez na Rebu, takze se ta damage ma taky kam rozpocitavat :)

Link to comment
Share on other sites

Guest RODIX

Takze mas pravdu, dmg je spravne, jen se jeste musi trosku podelit mezi lidi... jestli uz to je konecny a je to porad tak drsnej skill, tak to asi prehnali v Gravity, jinak uz nevim koho pomluvit ^_^

Tak chlapci v Gravity uz neraz nesklamali a ukazali nam, ako preboostit moba. Eq, Hell judg...same krasne veci. A ked ide o rozdelovanie dmg medzi ludi tak ono je to robeny skill na ofiky, kde ma guilda 70+ ludi a na valkyru tam kludne natiahnes 25-30 ludi. Potom ten eq s vhodnym equipom aj vo fury dava max 8-9k dmg. To je viacmenej nic a tak 80% party to prezije.

Link to comment
Share on other sites

Guest kenjiro

nvm nedavno asi cca 4dni do zadu som kopal lvl 5 mapu. Vyliezol mi baphomet z ghostringom alicou a asu mi ho moje hp co ma 12,5K hp prezilo.

Bralo to cca 10K. Vsetko sa da prezit ^_^ aj ten blby earthquake

Link to comment
Share on other sites

eq zase takový problém není­

 

U OrcLorda a RSX staÄí­ aby mÄl tank gr, devila, alici a asu, pak dostane ve fury tak kolem 5k za vÄechny 3 rány pokud jsou na obrazovce 2 lidi (HP+zabí­jeÄ), ale zabí­jeÄ po každém eq umře.

 

Pokud nemáte equip pro obÄ 2 ty postavy a nechcete aby ani zabiják neumí­ral, tak se to dá vyřečit např. takhle - na zabijákovi bude nahozené kaupe - to vykryje první­ ránu, bude mí­t sacri, které bude mimo dosah eq a pak staÄí­ aby sacri přežilo tu druhou vlnu eq, což není­ zase takový problém, na to staÄí­ alice nebo obyÄ redukÄní­ Ätí­t, raydric a asu. Pokud sacri na tu poslední­ vlnu umře tak umře, efekt aby přežil i zabí­jeÄ bez equipu to splní­ ^_^

 

 

 

No a na valky a ifrita je potřeba opravdu hodnÄ lidí­, tak 15 mi přijde dostaÄují­cí­ch. To že vÄtčina z nich umře není­ takový problém, vpodstatÄ staÄí­ aby přežil tank a HP/HW co háže SW a pár priestů co stojí­ mimo dosah eq na stringách a rychle ty mrtvolky pozvedají­. Ale je mi jasný, když jsem vidÄl tu komedii na videu, že tu může být docela problém s nějakou sehraností­ :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...