Jump to content
Reborn fórum

GW 23.4.2008


Thorgrin

Recommended Posts

Dovolil jsem si jedno mensi (no zas tak mensi ne, ma to 18:21 min) videjko ze vcerejsich GW. Kvalita / velikost mi nevysla jak jsem chtel, ale snad to prezijete, je to do 300MB.

 

Video stahujte ZDE.

 

PS: To, ze sem vynechal, jak se nechavam trapne fragovat od wizen, je fakt schvalne. Hrozne se stydim :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Dobry video ... ze by az clovek zacal uvazovat, jestli ti champove nejsou az moc preboosteni.

 

Spis je potreba vybirat si chary, ktery zabije, vetsinu kurat pres asu champ neda, a to nemluvim o tom zapamatovat si, kdo vsecko ma ghosta :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Video fakt pÄkné, až na tu hudbu, která mi nesedla :whistling: Na tom videu jdou vidÄt snad vÄechny klady tÄch nových GW, žádné chodí­ci kempy se stringama kouzlí­cí­ před sebe magnet a postupují­cí­ od warpu až do emproomu. Ty nové hrady sou prostě velké bitevní­ pole, dlouho sem si něco takového přál :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Dobry video ... ze by az clovek zacal uvazovat, jestli ti champove nejsou az moc preboosteni.

 

Jestli je přeboostÄnej champ, tak co teprve creator? :whistling: Assuře, pakliže nemá stringy, hiddneÄ i když má 120/130 dex a nebo si hodí­Ä safetku, ale proti creatorovi, když si vÄtčinu Äasu na magnetu, neudÄláÄ nic.

Link to comment
Share on other sites

Jestli je přeboostÄnej champ, tak co teprve creator? :D Assuře, pakliže nemá stringy, hiddneÄ i když má 120/130 dex a nebo si hodí­Ä safetku, ale proti creatorovi, když si vÄtčinu Äasu na magnetu, neudÄláÄ nic.

Ne kazdej ma safetku a kazdej champ ma ruwach, takze mi hid moc nepomuze.

Creatorovi muzes ad taky hidnout, nebo ne ? :whistling: Ja teda na magnetu moc casu netravim a pneumu pouzivam, takze mi nevadi. Navic creator toho na jendo ad moc nezabije, champ skoro vsechno.

Na gw chcipam nejcastejc asi na asuru (kdyz jsem v sc).

Link to comment
Share on other sites

...žádné chodí­ci kempy se stringama kouzlí­cí­ před sebe magnet a postupují­cí­ od warpu až do emproomu. Ty nové hrady sou prostě velké bitevní­ pole, dlouho sem si něco takového přál :whistling:

Mno bratr hrál za PF, takže nemohl na hlavní­ kemp přes barikády... SamozřejmÄ ty se bránily s magnetem wiznama a stringama :-P

 

Ne kazdej ma safetku a kazdej champ ma ruwach, takze mi hid moc nepomuze.

Creatorovi muzes ad taky hidnout, nebo ne ? :D Ja teda na magnetu moc casu netravim a pneumu pouzivam, takze mi nevadi. Navic creator toho na jendo ad moc nezabije, champ skoro vsechno.

Na gw chcipam nejcastejc asi na asuru (kdyz jsem v sc).

Mno asuru hidneÄ i přes ruwah pokud nejde ze stringů, champ si po asuře na rozdí­l od creatora musí­ dopotovat SP nahodit sféry fury sféry a pak může dát dalÄí­ asuru. Creator prostě jede pořád, když nÄkoho lexujeÄ, tak padne na hodnÄ málo dem a creator zabije vÄtčinu charů dří­v než champ (myÄleny normální­ buildy, žádné speciální­ low-vit - třeba paladin/LK kterej má pod 70 vit atd)

Link to comment
Share on other sites

Creator aj champ maju svoje vyhody a nevyhody. Su to chary robene na zabijanie a presne to aj su, na druhej strane su ale velmi drahy. Ked to pocujem na VT po kazdych GW kolko ich to stalo viem ze ich hrat nebudem.

Nema zmysel sa znova bavit ci niesu prisilny. Su taky ako to korejci vymysleli.

 

EDIT: Vertol: A pokud něco vypadá overpowered tak za to většinou dost platí­

 

Presne s tym suhlasim, napriklad wizna dava plosny dmg a nie maly no dan zato je ze ma malo hp a je lahko zabitelna. A ked chce co najvecsiu INT tak to ide na ukor redukcnych kariet, cize este lahsi ciel. Sice sa kvoli tomu vymyslelo sacri, no to uz je dalsi clovek co to musi hrat.

Edited by tyrex
Link to comment
Share on other sites

Každý zabiják na GW má nějakou slabost :laughing1: I champ i creator. A pokud něco vypadá overpowered tak za to vÄtčinou dost platí­ (nemyslí­m jen zeny) :devil2:

 

EDIT: po skouknutí­ videjka, velice pÄkný :D Super hudba :D Tvůj statbuild champa s tí­m equipem vypadá fakt dost dobře použitelný :D

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...