Jump to content
Reborn fórum

Kenthan

Hráči
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kenthan

 • Rank
  Poring
 • Birthday 07/28/1989

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Srovnáváš hraní RO se školou? Já nevím jak ostatní tady, ale já to vÄždycky bral jako zábavu, a tu by si mÄl ÄlovÄk mít moÄžnost pĹizpĹŻsobovat sám. Tím nechci Ĺíct, Äže by se Baal mÄl Ĺídit pohnutkama kaÄždého jednotlivce, který si usmyslí, Äže se mu nÄco líbí/nelíbí. Ale na druhou stranu, vypisovat tady, Äže tak jak si GM rozhodne tak to prostÄ bude a teÄka mi pĹíjde dost negativní. A navíc, jedna vÄc je jeden nebo hrstka lidí, a druhá je kdyÄž si vÄtšina hráÄĹŻ nÄco nepĹeje a nenadÄlají nic, aby se to nestalo.
 2. Já osobnÄ jsem proti jakýmkoliv zmÄnám, také se pĹikláním k názoru Äže to spíš odradí nÄkteré stávající hráÄe, neÄž pĹiláká nové. ZároveĹ bych se chtÄl zeptat: Budou po té zmÄnÄ ještÄ advanced postavy pouÄžitelné jako support pro 3rd? SamozĹejmÄ hlavnÄ mÄ zajímá HP, jestli mi bude ještÄ 99 HP k nÄÄemu nebo je potĹeba dÄlat AB, ale také ostatní postavy jako profove/bardi/dancerky/linky (at uz non-adv nebo adv). Díky za info.
 3. Takze IP pres ten link je 213.155.255.131 A v tom nastaveni proxy nebyla zaskrtla celou dobu ani jedna polozka.
 4. IP Adresa je 192.168.2.102 A jak zjistim to jestli potrebuje mit nastavenou proxy?
 5. Takze v Internet Exploreru mu internet funguje, a firewall - at uz je vyply, nebo zaply s povolenou RO vyjimkou - take nema na problem vliv. Mozna to upresni problem kdyz dodam, ze kdyÄž zkusĂ­m v NastavenĂ­ > ĹeÄenĂ­ problĂŠmĹŻ Test PortĹŻ, vÄechny jsou offline a pokud kliknu na 'Spustit RO' , vyskoci mi tam sice klasicke logovaci okno, ale pri prokusu o lognuti mi po chvili cekani vyskoci Chyba pĹipojenĂ­ k serveru.
 6. Zdravim. Muj kamarad ma takovy problem, ze se mu na pocitaci vubec nechce spustit RO. Po kliknuti na ikonku 'Spustit Reborn' mu vyskoÄĂ­ toto: Jeho internetovy prohlizec je Opera a na tom stejnem pocitaci mu nejde take napriklad ICQ nebo Facebook. Nevite nekdo co by to mohl byt za problem? Predem dekuji za pomoc.
 7. VĂ­ nÄkdo kde se dĂĄ momentĂĄlnÄ sehnat toto anime alespoĹ s anglickĂ˝mi titulky? PĹĂ­padnĂŠ info prosĂ­m na pm. diky
 8. Kenthan

  První­ anime

  Tak myslĂ­m Äže hodnÄ lidĂ­ z nĂĄs /vÄetnÄ mÄ/ by muselo popravdÄ pĹiznat Äže prvnĂ­ anime, co kdy vidÄli byl Pokemon ( ano, taky se tam poÄĂ­tĂĄ ). Ale pokud se tu bavĂ­me o prvnĂ­m, kterĂŠ jsme si pustili pĹĂ­mo s tĂ­m zĂĄmÄrem Äže chceme sledovat anime, tak to u mÄ byl Elfen Lied, kterĂ˝ stĂĄle zĹŻstĂĄvĂĄ i mĂ˝m nejoblĂ­benÄjÄĂ­m i po dalÄĂ­ch zhruba 200 zhlĂŠdnutĂ˝ch sĂŠriĂ­ch.
 9. Kenthan

  Odkud jste?

  Ja taky pobĂ˝vĂĄm pĹevĂĄÄžnÄ v Olomouci, ale kdyby to nÄkoho nĂĄhodou zajĂ­malo, tak jsem z Opavy...
 10. ZatĂ­m nejlepÄĂ­ vÄc je Skeleton Worker karta, ale na rovinu, Äekal jsem jich vÄtÄĂ­ poÄet za 4500 zabitĂ˝ch SW
×
×
 • Create New...