Jump to content
Reborn fórum

Ventrilo Server


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply
Guest Bruky

VÄtÄí­ kvalita -> vÄtÄí­ objem přenesených dat.

 

KaždopádnÄ mnÄ se lí­bí­ momentální­ lepÄí­ nastavení­, do skype to má sice jeÄtÄ kousek daleko, ale rozhodnÄ už nejsou ty hlasy tak zkreslené a můžeme si dÄlat VT hitparádu toho, co kdo poslouchá :)

Link to comment
Share on other sites

u me je to teda horsi a to o dost, nekoho skoro neslysim a kdyz slysim tak to sumi a praska, proste hruza (stejny nazor maj cely pf i templ) co treba udelat nejakou anketu a kdyz by se vetsine vyssi kvalita nelibyla, tak to vratit?

Link to comment
Share on other sites

Guest Bruky

u me je to teda horsi a to o dost, nekoho skoro neslysim a kdyz slysim tak to sumi a praska, proste hruza (stejny nazor maj cely pf i templ) co treba udelat nejakou anketu a kdyz by se vetsine vyssi kvalita nelibyla, tak to vratit?

Já bych udÄlal anketu "zkouseli jste nekdy nastavit zvukovku / Ventrilo?" :)

Link to comment
Share on other sites

Niektorym to robilo debiliny aj predtym, niektorym to robi teraz.

Keby nerobili idiotiny a nerelogovali furt, da sa na nich dat mute a vsetko je v pohode a kvalita zvuku u ostatnych je vacsia. Ale 36Mbit je celkom dost xD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...

Mám takový problém s Ventrilem:

 

vÄera jsem mÄl zapnuté ventrilo a jeden íşÄet na Full Screen .. a bÄhem GW nÄkolikrát se prostě spustil nějaký Äum který dovedl půlku guildy i ali k uÄní­mu ... nevyřečil to relog na VT, nevyřečilo to odpojení­ mikrofonu, když pak už neb?l Full Screen, bÄželo to chví­li bez Äumu.. ale stalo se to už i dří­v a bez full screenu,

nemá s tí­m nÄkdo zkuÄenosti?

 

Má ikona byla zelená aÄkoliv jsem nemluvil, ba dokonce potom ani mluvit nemohl páÄ jsem odpojil mikrofon..!

Link to comment
Share on other sites

delaj to shitovy integrovany zvukovky. Reseni - zapni si mluveni jen na klavesu a hraj v okne... vim ze to kdysi nekomu pomohlo se stejnym problemem.

 

Ma pravdu ten chlapec...

 

Me to delavalo taky. Je to neprijemny a pulka guildy na me mela mute:D Delava to vzdycky kdyz vlezes do warpu, popripade na jinou mapu. Reseni je ta klavesa (ikdyz neni idealni) a nebo koupeni zvukovky:))

Link to comment
Share on other sites

Kamarad mel tenhle problem pri Dote... ale jelikoz si to na tlacitko dat nechtel, tak to resil rychlim relognutim uzivatele windows a kupodivu to fungovalo :)

 

A nakonec to myslim vyresil novou zvukarnou .... ktera to delala taky :)

Link to comment
Share on other sites

Uz sem se jednou ptal tebe kenny, ale dyztak se optam i tady, protoze me to nakonec zase blblo.. Hot key na VT mam nastaveny na kolecko u mysi, jenze kdyz ho zmacknu tak se me spusti urcitej skill nabindovanej na liste pri zapnutem BM.. nesetkal se nekdo se stejnym problemem? nechce se mi menit tlacitko, protoze zvyk je zvyk =)

Link to comment
Share on other sites

Uz sem se jednou ptal tebe kenny, ale dyztak se optam i tady, protoze me to nakonec zase blblo.. Hot key na VT mam nastaveny na kolecko u mysi, jenze kdyz ho zmacknu tak se me spusti urcitej skill nabindovanej na liste pri zapnutem BM.. nesetkal se nekdo se stejnym problemem? nechce se mi menit tlacitko, protoze zvyk je zvyk =)

bud zrusit /q1 nebo /q2 (kdovi ktery z nich to je :) )nebo si dat jiny hotkey, myslis ze prijdes na neco jineho? :shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

» V Nedeli - 20.12 v podvecer probehne kompletni promazani ventrilo mistnosti z duvodu snizovani trafficu a vyvarovani se neznamym lidem, kteri obtezuji Nase hrace (ve zkratce lidi co tam nemaji co delat). Jelikoz mam celou akci na starost, ten kdo bude mit zajem o vytvoreni mistnosti mi na icq posle detailni informace o poctu lidi co budou ventrilo navstevovat, nazev mistnosti, heslo atd. Pocet podmistnosti bude mit limit : 2. Mistnosti typu - dota, wow,... nebudou tolerovany, server slouzi hre Ragnarok a u toho to taky zustane. Me ICQ je 292 428 695. Muzete mi kdykoli napsat, rad vyhovim. [Calyx]

 

btw, znamena to, ze zmizi i WOWkari, co jsou na portech 1338 a 1339?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...