Jump to content
Reborn fórum

Ventrilo Server


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply
a kam dáÄ to heslo? nÄkde na net? a tam si ho zjistí­ cokoliv

 

No heslo bude znát GuM a ostatní­ hráči, kteří­ budou chtí­t do té expí­cí­ mí­stností­ zají­t, tak se jim to napí­Äe třeba ve hře nebo po ICQ nebo doruÄenkou nebo já neví­m co jeÄtÄ.

Link to comment
Share on other sites

Resite nesmysly .. VT se neda zabezpecit tak aby se tam nedostali hraci mimo Reborn. Jedina moznost je sledovat pripojeny lidi (podle nicku, ip, ...) a podle toho delat opatreni jako napr. kde se zacnou mnozit cizaci tam zrusit mistnost.

Link to comment
Share on other sites

Bych rekl ze cizaci postupne stejne nalezou do gild (pokud tak uz neucinili), a jedinej, kdo to odnese natvrdo jsou novacci kteri nemaj ani kamose GuMa, ani server kde si muzou pustit vt vlastni.

Link to comment
Share on other sites

Docela vtipné bylo, když jsme si nechali otevřený hlavní­ channel... (stejnÄ Äas od Äasu se stane, že si k sobě člověk přitáhne lidi mimo guildu, tak proÄ to heslovat že?). A pak se nám Äas od Äasu stávalo, že jsme museli bandu trubců z naÄeho kanálu vyhánÄt, zatí­mco se ptali co to vůbec hrajeme.

No buÄ udÄlat nějaké opatření­ jen pro Ro-bornisty a nebo nechat tak... ale pak je blbost nechávat si otevřené channely. Jenže z toho zas budou plynout problémy, které zmí­nil jirkan +nejspí­Ä i vznik dalÄí­ch zbyteÄných guild jen kvůli VT kanálu :rolleyes: .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zdravim, mam problem s VT...

Hraju RO v okne... spustim si VT... prihlasim se a kdyz se prepnu z5 do RO... tak muzu mackat Hotkey jak chcu ale na VT nic... na VT muzu v podstate mluvit pokud je to okno "aktualni"... mel uz nekdo tento problem?? pripadne reseni problemu...?

 

mam posledniho klienta opatchovaneho... Winy 7 (64b)...

 

diky za radu

Link to comment
Share on other sites

Guest Viator
Zdravim, mam problem s VT...

Hraju RO v okne... spustim si VT... prihlasim se a kdyz se prepnu z5 do RO... tak muzu mackat Hotkey jak chcu ale na VT nic... na VT muzu v podstate mluvit pokud je to okno "aktualni"... mel uz nekdo tento problem?? pripadne reseni problemu...?

 

mam posledniho klienta opatchovaneho... Winy 7 (64b)...

 

diky za radu

 

Stejnej problem, řeÄí­m to tí­m že jsem dal aktivaci hlasem. :D Popří­padÄ jedny zlé jazyky ří­kají­ že když na to dáÄ prioritu reálný Äas, pujde to i na hotkey -> to se mi nepovedlo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dnes mi avast nahlásil Äerva u VTÄka...smazal jsem ho, ale an tom by nebylo nic zvláÄtní­ho, kdyby se ten stejný problém nestal i druhému z guildy (mimochodem taky dneska) a avast nechtÄl nainstalovat nový. Má s tí­m nÄkdo problém dalÄí­?

Link to comment
Share on other sites

Dnes mi avast nahlásil Äerva u VTÄka...smazal jsem ho, ale an tom by nebylo nic zvláÄtní­ho, kdyby se ten stejný problém nestal i druhému z guildy (mimochodem taky dneska) a avast nechtÄl nainstalovat nový. Má s tí­m nÄkdo problém dalÄí­?

jj avast to hlasi, to ale neznamena ze tam nejaky virus je ;-)

Link to comment
Share on other sites

Zdravim, mam mensi problem..:(

 

Zapnu VT a kdyz nejakou dobu nemluvim, tak se mi zacne brutalne zpozdovat. Nekdy trva klidne i vic nez 5 minut, nez slysim to, co nekdo rikal...Nesetkal jste se s tim nekdo? Mam Win7, takze problem bude v nich, jen nevim, jestli se to da nejak opravit...:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...