Jump to content
Reborn fórum

Crusader - buildy


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply
Well Battle sader might want to have Magnum Break10 for easier lvling.  and any sader can use MB1 for status weapons.

7785[/snapback]

Wasn´t MB changed ? I thing it doesn´t give fire element anymore (it still fire attack, but don´t give fire element for 10 second to weapon)... And even if I´m mistaken, fire weapon is better solution.
Link to comment
Share on other sites

Magnum je stale jediný ploÄný skill Battle Crusadera. Vzhledem k tomu, že zasahuje cloakované postavy, přenáÄí­ status efekty a mÄl by mí­t 200% hit bonus, tzn garantovaný zásah, je to užiteÄný skill.

 

Tedy jeho správná verze, co se nezamÄřuje, ale odpaluje kolem sadera jediným stiskem tlaÄí­tká. ZamÄřovaný není­ tak praktický.

Link to comment
Share on other sites

Magnum je stale jediný ploÄný skill Battle Crusadera. Vzhledem k tomu, že zasahuje cloakované postavy, přenáÄí­ status efekty a mÄl by mí­t 200% hit bonus, tzn garantovaný zásah, je to užiteÄný skill.

 

Tedy jeho správná verze, co se nezamÄřuje, ale odpaluje kolem sadera jediným stiskem tlaÄí­tká. ZamÄřovaný není­ tak praktický.

7789[/snapback]

A ten 10 sekundový element do zbranÄ ? Dneska jsem to jeÄtÄ zkouÄel a vypadá to, že není­...
Link to comment
Share on other sites

A ten 10 sekundový element do zbranÄ ? Dneska jsem to jeÄtÄ zkouÄel a vypadá to, že není­...

7790[/snapback]

NÄkde to tu Ulric psal

TeÄ nedává element, ale DMG způsobený MB je rozdÄlenej na 2 složky. 80% je normal element a 20% je fire element DMG

Link to comment
Share on other sites

Fire element byl odstranen kvuli tomu, ze Lord Knight se zapnutym fire elementem a spiral piercem rusil jakoukoliv redukci protivnika (thara,raydric, def z brneni, poo poo...) Zamerovatelny MB sem udelal proto, ze je na nej vetsina hracu zvyknuta.

Link to comment
Share on other sites

Fire element byl odstranen kvuli tomu, ze Lord Knight se zapnutym fire elementem a spiral piercem rusil jakoukoliv redukci protivnika (thara,raydric, def z brneni, poo poo...) Zamerovatelny MB sem udelal proto, ze je na nej vetsina hracu zvyknuta.

7806[/snapback]

 

khm, but MB and fire property were usefull exactly for bypassing raydric. (i dont see how it would bypass poopoo and thara though?)

and "nontargetable" magnum break is better, for many reasons. (simpy less clicking, + various other usages)

 

and wasnt MB supposed to give 30% additional fire dmg over 10 seconds? (that would practicaly mean one extra hydra(and more) card that ignores raydric :) )

Link to comment
Share on other sites

Full Fire Endow effect was wrong.

MB should have +20% fire bonus in addition to 100% original element atk, not 30%.

---

Plny fire endow efekt nebyl spravny.

MB by melo davat +20% fire bonus k puvodnimu 100% utoku s jakymkoliv elementem, ne 30%

Link to comment
Share on other sites

Full Fire Endow effect was wrong.

MB should have +20% fire bonus in addition to 100% original element atk, not 30%.

---

Plny fire endow efekt nebyl spravny.

MB by melo davat +20% fire bonus k puvodnimu 100% utoku s jakymkoliv elementem, ne 30%

7834[/snapback]

 

even so, MB practicaly then gives you "free" raydric ignoring hydra, unless persona is wearing elem armour :) in any ccase, lvl1 MB is very sexy thing to have for any swordi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
njn uz to tam psat nebudu  :)

GC cruss ! na expeni ! ,takze reci typu tim sina nezabijes ... :D'

Ratee!

 

Str 43+7

Agi 12+2 (zbyle body)

Vit 63+7

Int 99+5

Dex 48+3

Luk 2+5 (pro crit 3% :D)

 

Dmg FB z blenderu 900-1512 xD ,Hp12500, Sp969 , Hit150 ,  Flu113 ,Aspd155 ,Cast time 66% a nakonec Crit 3,1% /gg

 

Cure1

D.Bane5

D.Protection3

Faith10

GC10

AutoGuard10

Heal5

HolyCross6

 

Ten heal bude uzdravovat kolem lvl65 tak 700Hp, tak si myslim ze to bohate staci

5214[/snapback]

 

 

 

Je blbos ked ides na GC/Heel cruss davat 5 pointou do heal... pretoye GC budes expit al;e ten ti dava vydz demage a te musis vzhealovat.... a tudiy je ti ten autoguard na 2 veci ..a dalsa vec 100x lepse je investovat 1pts do Peca ako autoguardu...

Link to comment
Share on other sites

Když to bereÄ takhle, máÄ pochopitelnÄ pravdu :P Bohužel parta není­ vždy k dispozici a na vyÄÄí­ch levelech už Ti to poleze dost pomalu i v jednom... Pak se GC dost prodraží­, když nebudeÄ mí­t vlastní­ heal :P

VÄř mi, ví­m to z vlastní­ zkuÄenosti ;)

Jinak přeji hodnÄ ÄtÄstí­ a pří­jemou zábavu ;)

Link to comment
Share on other sites

Zdravim,tak shield crus je podle me dost na h***o :closedeyes: tak sem se domluvil s klukama v guilde a chtel bych udÄlat nejlepsí­ho sacri cruse na GW a do PvP ....poiste mi prosim co o nÄm jen de i pro swordika...rozdÄlení­ stat+skill...dÄkuju mnohokrát

Link to comment
Share on other sites

Zdravim,tak shield crus je podle me dost na h***o :closedeyes:  tak sem se domluvil s klukama v guilde a chtel bych udÄlat nejlepsí­ho sacri cruse na GW a do PvP ....poiste mi prosim co o nÄm jen de i pro swordika...rozdÄlení­ stat+skill...dÄkuju mnohokrát

9105[/snapback]

No, pokud čistej Sacri, tak skilly asi tak : VÄechno na Sacri, pak Guard a Defending aura. Dál Smite a Reflect. Staty : HodnÄ VIT (na sacri), nějakou DEX (nějakou vyÄÄí­) na sesí­laní­ Sacri.
Link to comment
Share on other sites

Tah sem prohlí­d vÄechny možný i nemožný fóra a muj finalni build by mel vypadat asi takto:

STR 77+13

AGI 37+3

VIT 91+9

INT 15+5

DEX 47+3

LUK 1+5

 

faith 10

hc 6

gc 4

sacri 5

guard 5

boomerang 5

smite 4 (5)

reflect 5 (9)

defending aura 5 (0)

 

dik za připadné rady :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tah sem prohlí­d vÄechny možný i nemožný fóra a muj finalni build  by mel vypadat asi takto:

STR 77+13

AGI 37+3

VIT 91+9

INT 15+5

DEX 47+3

LUK 1+5

 

faith 10

hc 6

gc 4

sacri 5

guard 5

boomerang 5

smite 4 (5)

reflect 5 (9)

defending aura 5 (0)

 

dik za připadné rady :lol:

9392[/snapback]

To tÄch bonusů je započítaný equip ? Asi jo, jinak to nevychází­.... Jinak dobrý, byÂť já jsem zastánce menÄí­ STR :) Jen ten Smite určitě na 5, je to opravdu skvÄlý skill. Na Def Auru bych se asi vykaÄlal, a dal body do Reflectu...

Link to comment
Share on other sites

To tÄch bonusů je započítaný equip ? Asi jo, jinak to nevychází­.... Jinak dobrý, byÂť já jsem zastánce menÄí­ STR  :thumbdown:  Jen ten Smite určitě na 5, je to opravdu skvÄlý skill. Na Def Auru bych se asi vykaÄlal, a dal body do Reflectu...

9398[/snapback]

 

jj s eguipem...

tu str asi teda zmenčim, ale def aura se hodi ne??? prece jenom hunti sou na gw zkaza <_<

Link to comment
Share on other sites

jj s eguipem...

tu str asi teda zmenčim, ale def aura se hodi ne??? prece jenom hunti sou na gw zkaza <_<

9548[/snapback]

Takhle : nemam ji teÄ, jako crusader. Jako Paladin si ji asi vezmu, teÄ nezbyly body. Ale pozor, je to hodnÄ statický skill takže na to pozor. Ale když jen stojí­Ä a hlí­dáÄ wizny, tak je celkem dobrá...
Link to comment
Share on other sites

Tak sem si hrál a udÄlal crusadera, hlavnÄ na sacri.

 

staty:

 

str 73+7

agi 53+2

vit 93+7

int 21+5

dex 27+3

luk 1+5

 

nebo

 

str 33+7

agi 57+2

vit 93+7

int 21+5

dex 67+3

luk 1+5

 

skilly: prerequisity pro sacrifice 5, autoguard 10, reflect 6, smite 5 (aha, bylo Äpatný Äí­slo u reflektu :()

 

U obou verzí­ je agi jen kvůli aspd pro smite. Crus podle první­ho buildu by občas možná i nÄkoho zabil <_< V druhém buildu jsem dal ví­c dex kvůli cast timu sacri.

Já si teda myslí­m, že ta první­ varianta je lepÄí­, netuÄí­m, zda a jak velké problémy by byly s castÄní­m sacrifice nÄkde v boji. Názory a připomí­nky ví­tány :(

 

Btw při 100+ vit je imunita na vÄe krom freeze a stone curse? Stun, poison, blind atd jsou jasný, ale nejsem si jistý třeba u curse nebo chaos (chaos znám jen podle názvu :().

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...