Jump to content
Reborn fórum

Crusader - buildy


Gwaihir

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Moje představa shield / sacri hybrida ;)

str 93+17

agi 48+15 (matyr)

vit 73+7

int 15+15

dex 37+13

luk 5+5

hp 14429, sp 617, aspd s meÄem 172,0

Krom matyra by do statů equip nepřidával nic .. možná v pří­padÄ potřeby 2x ring of mustle + uči + deviruchi (nebo ringy + firelock).

 

inc hp recovery 10, 1h sword mastery 10, bash 10, magnum break 1, provoke 8, endure 10

faith 10, holy cross 6, grand cross 4, shield reflect 5

a zbylé body nejspí­Ä pro namaxování­ guardu (10) a smitu (5), poslední­ skill asi do boomerangu (4)

Imo jsou lepÄí­ vÄci než defending aura, takže ta by se v tomhle buildu vůbec nevyskytovala. Možná by Älo upravit sacrifice, smite a boomerang a nějak přerozdÄlit skilly, ale mnÄ se to celkem lí­bí­ takhle.

 

Co myslí­te? ;)

Link to comment
Share on other sites

No pokud by zalezelo na me, tak bych maxoval Provoke, cili vynechat Magnum Break(na to si muzu sehnat Clip) a jeden bodik v 1HMastery.

U statu bych nejel AGI a nacpal to do STR/VIT, ale to sem proste ja ;)

Jinak peknej build, dokonce i LUK mas na slusny hodnote ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mno ja planuju HC spear crusse cili hlavne agi str semtam dex a crussova base vit /heh

agi bud 81

str bude 80

dex bude 30

vit bude ten zbytek (nestih sem dopocitat /heh)

 

skilly: Faith 10

Speary 10

rychlost ostepu 10

HC 10

zbytek chocobo cure apod.

Link to comment
Share on other sites

mno je dobry dodat equip + bonusy

podle toho co chces sem troska poupravil muj build na crit sq cruse :)

takze je dobrej jak na HC tak i normalne ;)

(agi bles equip)

str 79+21

agi 70+15

vit 53+7

int 32+16

dex 47+13

luk 12+5

 

equip : matyr(+1agi), 2x ring s koboldama ( +8crit +4str)

aspd 182

do ruky trident s race/elemnt kartama

 

jinak ten posledni skill bych si dal guard, nebo peco a dotahnout neco ze swordovych skillu :D

Link to comment
Share on other sites

crus muze berserky

jinak do toho necpi atk karty (andre atd.) misto toho mas lance, ale karty co pridavaj dmg proti elementu,rase,velikosti (hydra,drainliar,desert wolf apod.)

 

jinak ted sem si uvedomil ze kdyz ridis peco tak mas vetsi atk se spear

Link to comment
Share on other sites

jo s chocobem ve svym buildu pocitam

potiz je v tom ze nez udelam ten job 47 od ktereho to bude mit nakou vyhodu ho pouzivat.. /hmm /heh

 

sem si ted vsim ze na trident v podstate potrebujes levnejsi materialy jak na glaive

glaive=40 steel

trident=8 oridecon, 5 aquamarine a 10 steel

sehnat oridecony a aquamariny je mensi problem nez sehnat 40 steel

takze co se elementu tyce trident jasna volba /kis

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Äaues lidi!

rozjel sem GCcruse na rychlé expení­ (na paladina:))

na 99lvlu by mÄ vypadat takhle

STR 13+7

AGI 11+3

VIT 73+7

INT 98+14

DEX 57+3

LUK 1+5

 

není­ toho VIT trochu moc? poraÄte..

mmntálnÄ mám sworda na 40.jobu .. zatí­m sem usilovnÄ expil na metalingách base tam eÂťe leze ale job už tam neleze vůbec:( ..neví­te kam zají­t expit? do leafcatu se asi netrefim páÄ páÄ zatim jen 35dex... tak nevim

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ten můj build, na který mitar odkazuje, je trochu off-date, skutečný build u Keldorna vypadá asi takhle:

str 93+17

agi 48+15

vit 73+7

int 15+16 ( <- chyba, kalkulátory ukazují­ job bonus do int +5, správně je +6, takže se tí­m narušil můj perfect build :) )

dex 37+13

luk 5+5

1 stat point zbyde, hp 14429, aspd mečem 172,0, equip - jen matyr, s ringy, mantisem ani ničí­m podobným se nepočí­tá

skilly: inc hp recovery 10, sword mastery 10, bash 10, endure 10, provoke 8, magnum break 1; faith 10, autoguard 10, smite 5, boom 4, reflect 5, HC 6, GC 4, sacrifice 5

 

Nemůžu si na nic stěžovat :) Plně vyhovuje (vyhovoval).

 

edit: Heh já jsem sklerotik, na minulý stránce jsem psal íşplně to samý :thumsup4: A bylo mi malinko podezřelý, že se zas nějak opakuju :) Tenkrát jsem ale cruse ještě neměl, teď ho mám, tak můžu zhodnotit, že je fajn :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Chtel bych poprosit o radu s buildem:

 

Ted mam(docela sem to zmrsil na zacatku) LVL63/48:

 

STR 50+5

AGI 37+2

VIT 39+4

INT 18

DEX 32+3

LUK 11+2

 

a chtel jsem z toho udelat (99/50):

 

STR 83+7

AGI 78+2

VIT 57+3

INT 18+6

DEX 37+3

LUK 12+5

 

mohl by z toho byt Agi spear cruss? A jaky skilly by jste mi kdyztak doporucili?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kdyby se nÄel nÄkdo ochotný okomentovat tenhle build byl bych vdÄÄný :angel_not:

 

spear agi PvM cruss (s demon bane)

99/50 (bless + agi)

 

STR 93 + 27

AGI 88 + 15

VIT 22 + 8

INT 1 + 16

DEX 41 + 13

LUK 1 + 5

 

zbývá 7 bodů ... DEX + 1 ?

equip : 2 x ring z mantisem, orc hero helm

boty s matyrem, mantle s necim na flee nebo raydric

 

ASPD 184 (bersekr, bless, agi, spear quicken)

(pripadne 183 => agi 80 + 15)

 

skilly: HP rec. , bash, 1-hand mastery, provoke, endure

1 peco riding, 5 cav. mastery, 10 spear mastery, 10 spear quicken, 10 demon bane

+ 1 cure, 3 divine prot. , 5 faith ... zbyvaji 4 body ( faith 9 ?? )

 

HP 9831 (s matyrem 10814) HIT 154 FLEE 203

 

(inspirace mimo jine odtud http://czechro.net/forum/index.php?showtop...post-main-2006)

bude to teoreticky na MVP kdyz na to bude equip?

Link to comment
Share on other sites

Kdyby se nÄel nÄkdo ochotný okomentovat tenhle build byl bych vdÄÄný :angel_not:

Za prve: Faith na co nejvetsi lvl!!! :)

 

Za druhe: Orc Hero helma je nanic, lepsi Helm/Gemmed Sallet s Crampem a do jednoho z Ringu nacpat Tarou, stejne +STR, vic DEF(a lip se shani).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

POtřeboval bych se zeptat jaké má výhody přestupovat na crussadera na job lvl 50?

Pokud prestoupis ze 40. jobu, budes mit jen 39. rozdelenych skillpointu, narozdil od 49. pri prestupu z 50ky.

Jo a jeste dostanes nejakou blbost od NPC co ti dalo quest, jen uz nevim jakou :)

Link to comment
Share on other sites

Caf

 

jukni sem

http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyasha/skill3/cru.html

 

naklikej si sacri a peca a uvidis ze ti bodiky vyjdou.

 

Samo otazka je jestli sacri se slepici je dobry.Na jednu stranu uneses vic potu a equipu a tvuj priest te lip trefi kdyby neco,na stranu druhou vycuhujes z rady a protovnik na tebe ma lepsi vyhled :)

 

provoke : urcite na 10.Nastves s tim wiznu aj priesta,protoze mu prerusis kasteni kouzel.S trochou snahy s tim prerusis i asuru,ale - to je druha vec co dela provoke - zvysis tomu nekomu atak a snizis def.Takze kdyz mu tu asuru neprerusis dostanes o to vetsi ranu :)

Hodi se ti to i pokud se rozhodnes expit nebo neco huntit.Das na priseru provoke*zvednes ji sice atak,ale to je ti jedno,pac ses plechovka ktery se stejne nic nestane a snizis ji def takze i se svojim malym utokem ji snadnejs zabijes.

Link to comment
Share on other sites

S trochou snahy s tim prerusis i asuru,ale - to je druha vec co dela provoke - zvysis tomu nekomu atak a snizis def.Takze kdyz mu tu asuru neprerusis dostanes o to vetsi ranu :)

To nemusi byt nevyhoda, nekteri champove dokazou dat Asuru, tak aby te zabili(plati hlavne pro Paladiny), ale pritom prezili Reflect(40% dmg nazpatek). S Provokem se to uz pocita hodne blbe :)

Link to comment
Share on other sites

no wizna je pro cruse jeden z mala zabitelnejch cilu

wizna casti, hodis provoke, mezitim k ni dobehnes a bashujes nebo smitujes (staci pouzivat lv 5 smite, kterej potrebujes k otevreni guardu)

smite ma 20% sanci na stun (bash ma sanci na stun, pokud si udelas nepovinnej skill) a stunem wiznu odrovnas, protoze nemuze nic delat kvuli maly vit...pak ji muzes dodelat bashem anebo ti s ni nekdo do ty doby pomuze;)

teda ted si nejsem jista, jestli jsem to napsala dostatecne srozumitelne :)

 

ja jsem napriklad peca jako crusice nemela vubec, radsi jsem investovala bodiky do guardovskejch skillu, ale to uz je ciste dle uvazeni

a jak uz tady nekdo psal, na pecu jsi mnohem snadnejsi cil pro asuru...i kdyz ted uz je to celkem jedno, kdyz asury schytavaj i wizny a podobny chary :/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

HlavnÄ závisí­, co s tí­m chceš dÄlat. IMHO je HC hodnÄ dobrý skill, ta výhoda Holy elementu je super. Když si k tomu seženeÄ kartované zbranÄ... Jen stojí­ 20 SP, takže se vyplatí­ i INT. SP equip je na expení­ asi samozřejmost.

Link to comment
Share on other sites

Je spí­Ä otázka, jestli užijeÄ Shield Cruse v PvP/GW. Pokud chceš zabí­jet, spí­Ä si vem knechta. HlavnÄ s tou AGI toho moc nedáÄ, ASPD bude dost mizerný. Sacri také není­... Já bych si spí­Ä udÄlal cruse na expení­, a až za Pala se rozhodl, co dál...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...