Jump to content

Photo

Anketa: Otevrit WoE SE hrad?

• This topic is locked This topic is locked
184 replies to this topic

Poll: Otevrit WoE SE hrad? (79 member(s) have cast votes)

Otevrit WoE SE hrad?

1. Ano (48 votes [60.76%])

Percentage of vote: 60.76%

2. Ne (31 votes [39.24%])

Percentage of vote: 39.24%

Vote

#41 surya

surya

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 140 posts

Posted 31 July 2009 - 04:14 PM

- 60k empo hlavne k tomu aby to nebola az taka sranda a ak sa nemylim ofic nastavenie je 60k
- po kazdom mesiaci menit hrad a mat ho aj nainvestit je asi nerealne ale tiez by sa mi pacilo mat casto nove hrady
- viac ako 1 hrad je na reborn vela pokial nebude chodit cca 90 hracov staci podla mna jeden a nech sa pekne bojuje :)

menenie 3ch hradov a len jden otvoreny na gw by mozno prilakalo ludi ked im hrad po dobyti ostal 2-3 tyzdne
  • 0
vesper :) Riders in Clouds

#42 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 31 July 2009 - 05:01 PM

Prijde mi ze sem pisou jen lidi co budou na gw chodit tak jako tak a dale lidi kteri na gw chodit nebudou at uz se zmeni cokoliv (nebo taky nic, me nevyjimaje).
Prvnich nekolik woe se by se snad par lidi seslo, ale neverim tomu ze by se rozumne bojovalo delsi dobu. Jednou to dobijou rnr, jednou to ubranej rnr a pak uz neprijde ani noha .. jako obvykle.
  • 0

#43 Aniteru

Aniteru

Hyegun

• Supporters
  • 422 posts

Posted 31 July 2009 - 05:15 PM

Jednou to dobijou rnr, jednou to ubranej rnr a pak uz neprijde ani noha .. jako obvykle.

A divíš se?
Tak když tak pořad brečís..tak proc zas nerejpnes do rodixe at zase sezene 40 lidí co vám natrhnou prdel.. a budou bitky stejne jako pred rokem ci tak nejak..
Protoze abych rekl pravdu me nebaví GW,kde je to nejakych 20vs25....GWcka typu 40 vs 40 uz tu dlouho nebyly... A proc? protoze plno lidí odešlo kvuli Nastavení rebornu,nebo nekterym GMkum<nic ve zlem> a jinym vecem.. Odradit lidi je lehké ale natáhnou je z5 je horší..

Tak a to je vše ted si me kamenujte..
  • 0
Aniteru~Aenaii~Sadness~Eureya~Xalli~Revy~Lyre~Nelnir~Genocide
Posted Image

#44 surya

surya

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 140 posts

Posted 31 July 2009 - 05:27 PM

myslim si ze tu bolo popisanych vela zaujimavych zmie mohlo by sa k tomu vyjadrit niake GM ci sa im to paci ?

A ak ano ci maju cas, chut to pripravit a vyskusat ci sa gw situacia zmeni ? :)
  • 0

#45 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 31 July 2009 - 05:50 PM

RE:
A divíš se? - Celkem jo, minimalne mi to neprijde normalni
Tak když tak pořad brečís.. rofl, ja jsem ten posledni kdo tu breci tak proc zas nerejpnes do rodixe at zase sezene 40 lidí co vám natrhnou prdel.. nemozny, jeste nemame stovkovej invest... nicmene tentokrat necham podobne akce na povolanejsich ... a budou bitky stejne jako pred rokem ci tak nejak.. jedny akcni gw a pak rada mesicu nic?
Protoze abych rekl pravdu me nebaví GW,kde je to nejakych 20vs25....GWcka typu 40 vs 40 uz tu dlouho nebyly... tak to bys s tim mel neco udelat .. jako ja :) A proc? protoze plno lidí odešlo kvuli Nastavení rebornu stejne tak jako jich plno kvuli nastaveni prislo, nebo nekterym GMkum<nic ve zlem> a jinym vecem.. lidi odchazej a prichazej, vcelku normalni Odradit lidi je lehké ale natáhnou je z5 je horší.. co vim tak prioritou gm nejsou gw a uprav je posledni dobou spousty..
Kdyz srovnam bezne Reborn gw a vysledek z nedavneho Tournamentu, tak to o necem vypovida .. minimalne to ze nejenom gm, ale i hraci muzou pro svuj server a jeho propagaci ledasco udelat.
  • 0

#46 Aniteru

Aniteru

Hyegun

• Supporters
  • 422 posts

Posted 31 July 2009 - 06:33 PM

To ze jsme vyhrali 3 misto spocivalo v nasi souhre.... tam mel kazdy stejny eq...
Tady je ta nevyhoda ze vetsina RNR ma proste lepši eq ... nez nekteri z FoE a skoro cele Ordo..<nic ve zlém>
a take to,ze nekteri lide od vás z guildy máji vic zkusenosti .. pac tu hraji treba o neco dele nez nekdo od nas a nasi Ali..

Edit:To ze GMka nemaji prioritu v GWckach je mi jasne.. :)
  • 0
Posted Image

#47 Arcik

Arcik

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 520 posts

Posted 31 July 2009 - 06:37 PM

To ze jsme vyhrali 3 misto spocivalo v nasi souhre.... tam mel kazdy stejny eq...

Myslim, že kdyby na nas přišli gildy co byli vetsinu casu na WoE:SE ze by ta souhra moc videt nebyla :P

Tady je ta nevyhoda ze vetsina RNR ma proste lepši eq ... nez nekteri z FoE a skoro cele Ordo..<nic ve zlém>

Ja nevim jak ty ale ja vidim furt same Ordo sicari v pvp, proc radsi misto te pvp nehunti? aspon toho marca/ed,tharu + (beretu sezenou snadno...)

Edit:To ze GMka nemaji prioritu v GWckach je mi jasne.. :)

Tady hráči rádi shazuji vinu za soucasny stav GW na GM, jenomze to jaky ty GW jsou zalezi na hracich.

Edited by Arcik, 31 July 2009 - 06:38 PM.

• 0

#48 Aniteru

Aniteru

Hyegun

• Supporters
  • 422 posts

Posted 31 July 2009 - 06:50 PM

Myslim, že kdyby na nas přišli gildy co byli vetsinu casu na WoE:SE ze by ta souhra moc videt nebyla :P

To nemužeme nikdo vědet,pač na nás žadná nepřišla.....néé omlouvám se přisla ke konci turnaje.... ale i tu jsme vytlačily..sice byla nejspis druhařadá ..ale také byla většinu času na WOE:SE... já jsem to alespon postrehl na ostatních videich z YT..

Ja nevim jak ty ale ja vidim furt same Ordo sicari v pvp, proc radsi misto te pvp nehunti? aspon toho marca/ed,tharu + (beretu sezenou snadno...)

:) Jojo to by byl dobrý nápad,ale tak lenost převládá nadevše.... koukni na me,taky mi trvalo skoro 1,5 roku nez jsem udelal snipu ..

Tady hráči rádi shazuji vinu za soucasny stav GW na GM, jenomze to jaky ty GW jsou zalezi na hracich.

Pokud to shazováni viny bylo na me,tak se omlouvám :P Nekteří se snazí jak mohou aby ty GW vypadaly co nejlépe..ale tech je ted opravdu málo..
  • 0
Posted Image

#49 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 31 July 2009 - 07:00 PM

:) Jojo to by byl dobrý nápad,ale tak lenost převládá nadevše...

A vo tom to je :P

Nekteří se snazí jak mohou aby ty GW vypadaly co nejlépe..ale tech je ted opravdu málo..

Nekteri bohuzel jen plnou hubou kecu .. <nic ve zlém>
  • 0

#50 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 31 July 2009 - 08:57 PM

GWcka jsou priorita. Sice ne nejvyssi, ale jsou. Myslim, ze se v posledni dobe toho udelalo pro GW celkem dost. Sam GW nehraju proto potrebuju abyste se nejak dohodli vy, co vas bavi a jak to chcete mit, misto nejakyho hadani a mereni pindiku. Radi to tak pro vas udelame kdyz bude zpracovanej koncept.
  • 0

#51 surya

surya

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 140 posts

Posted 31 July 2009 - 09:30 PM

Koncept 1.1

Gw 2x do tyzdna z toho by boli jedny WoE 1.0 a druhe Woe 2.0(SE)

- bez licencii
- bez assumptio v hrade
- povoleny urgent
- bez alianci
- Emperium 150k hp
- otvorili by sa GvG,SE test areny

WoE 1.0

- kazde 2 mesiace 4 nove hrady ktore by sa striedali za sebou
- v den gw otvorene dva hrady

WoE 2.0(SE)

- v den gw otvoreny len jeden hrad
- kazde 2 mesiace 2 nove hrady ktore by sa striedali za sebou
- baricady nepojdu opravovat

v pripade ze by to fungovalo postupne by sa pridali aliancie, viac hradov atd...

spisal som tu +-veci co sa tu pisali pokial by sa niekomu nieco nepacilo tak piste
nech dame dokopy niaky ten koncept :)

Edited by surya, 01 August 2009 - 01:51 PM.

• 0

#52 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 31 July 2009 - 09:36 PM

Mno trosisku bych to poopravil ...

GWcka jsou priorita. Sice ne nejvyssi, ale jsou. Myslim, ze se v posledni dobe toho udelalo pro GW celkem dost. Sam GW nehraju proto potrebuju abyste se nejak dohodli vy, co vas NEbavi a jak to chcete mit, misto nejakyho hadani a mereni pindiku. Radi to tak pro vas udelame kdyz bude zpracovanej koncept.

• 0

#53 Liero

Liero

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 318 posts

Posted 31 July 2009 - 10:34 PM

Gw 2x do tyzdna z toho by boli jedny WoE 1.0 a druhe Woe 2.0(SE)

jako 3.GW v tydnu bych dal buď ty Novice GW nebo bych proste jen stridal WoE 1.0 a WoE 2.0 SE, nechtel bych se nechat pripravit o dalsi GW.
  • 0
Pavel Landovský:
Člověk, jak stárne, tak zjistí, že od jistého věku se musí vyhýbat blbcům - je to důsledek toho, že ztrácí fyzické síly a nabývá rozumu. V tomhle věku totiž člověk ví, že blbec je nebezpečnej, že ti může vypíchnout oko, bodnout nožem atd.

Oscar Wilde:
Požehnáni budiž ti, kteří nemají co říct a drží zobák.

Když jsme šťastní, jsme vždycky dobří, ale když jsme dobří nemusíme být vždycky šťastní.

Neplatit účty je jediný způsob, jak se uchovat v paměti obchodních kruhů.

Peta:
Přestupák na monka je otázkou skillu a počtu speed potů.

Ronin:
Co pořád všichni mají s tím, že campíme prvý warp! My jen čekáme až se nám načtou stringy.

#54 surya

surya

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 140 posts

Posted 31 July 2009 - 10:38 PM

to ani ja ale radsej 2x do tyzdna kvalitnejsie :) pokial chodi na gw tolko ludi kolko chodi tak 3 su podla mna moc
  • 0

#55 halikarnas

halikarnas

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 187 posts

Posted 31 July 2009 - 11:31 PM

- po kazdom mesiaci menit hrad a mat ho aj nainvestit je asi nerealne ale tiez by sa mi pacilo mat casto nove hrady -> jsem myslel ze to udelame ala CzRO *uhyba se kamenu* a budem tocit hrady a zmrazovat invest, pokud je to teda technicky mozne (mam pocit, ze by to nemusel byt problem)
- viac ako 1 hrad je na reborn vela pokial nebude chodit cca 90 hracov staci podla mna jeden a nech sa pekne bojuje :) -> vic hradu umoznuje i nejake taktiky mimo primeho boje (vylakavani a pod.), plus pokud prijde nejaka nova nebo slabsi guilda tak ma sanci mit hrad...a ano i hrad na jedny GW s 0 investem dokaze lidem v takovehle guilde zvednout hodne moralku, za predpokladu ze maj trvalejsi zajem o GW a nejakou ctizadost. Jsu spis za 3 WoE 1.0 hrady / 1 WoE 2.0 hrad, pokud se osvedci tak mozna i 2.

menenie 3ch hradov a len jden otvoreny na gw by mozno prilakalo ludi ked im hrad po dobyti ostal 2-3 tyzdne -> nebo by ty zmrzle hrady mohli hazet i drop (primerenej samozrejme, v klidu i modifikovanej oproti tomu v momentalne otevrenem hradu) / pristup do GD a pod.

Update v 2.0

Edit: jeste hodit to empo na 120k a je to fajn :P

Edited by halikarnas, 31 July 2009 - 11:38 PM.

• 0
Rithvariel ... Champion
Alastor ... Champion

"In the mansion on top of a hill, live two witches"

“Ye first, O silver, O iron. O stone of the foundation, O Archduke of the Contract. Hear me in
the name of our great teacher, the Archmagus Schweinorg.
Let the descending winds be as a wall. Let the gates in all directions be shut, rising above the
crown, and let the three-forked roads to the Kingdom revolve.”

#56 Guest_Miltank_*

Guest_Miltank_*
  • Guests

Posted 01 August 2009 - 04:35 AM

Stejne se nakonec dopracujete k nastaveni rotaci hradu a oprav bran jako je na Czechru. :) Jen upravte stringy na spravny nastaveni a hlavne zruste to pitome assu. :P
  • 0

#57 Sameth

Sameth

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 336 posts

Posted 01 August 2009 - 09:40 AM

No to by si sa cudoval... :P

Existuju ludia, ktori maju radi PvP, existuju ludia, ktori maju radi PvM, to nezmenis (sam to poznam na sebe, PvM mi smakuje len ked popritom mam aj nejaku inu zabavku :P )

lenost převládá nadevše.... koukni na me,taky mi trvalo skoro 1,5 roku nez jsem udelal snipu ..

To nieje lenivost, to je celkom obvykle, casto to trva aj dlhsie :P

bych proste jen stridal WoE 1.0 a WoE 2.0 SE, nechtel bych se nechat pripravit o dalsi GW.

Skus si niekedy 2x plne vyuzite WoE SE do tyzdna a budes mat iny nazor :)
  • 0
Sameth - neposlusny creator co velmi nerad rozhadzuje svoje drahocenne dema, potom to tak na tych gw aj vyzera xD
Prubir - hunter, ktory je taky lenivy, ze uz pol roka nic nezostrelil :)
Brom the Dragon Rider - taka lamka wizna, ktora rada hunti flasky
Lily Rushova - poctiva detektivka, vyziva sa v zabijani vrahov (TU pristka :D)

#58 Arek Daemonheart

Arek Daemonheart

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 195 posts

Posted 01 August 2009 - 11:49 AM

:) Jojo to by byl dobrý nápad,ale tak lenost převládá nadevše.... koukni na me,taky mi trvalo skoro 1,5 roku nez jsem udelal snipu ..

Jestli jste líní, tak je to ale jen váš problém, a pak se nemůžete vymlouvat že mají ostatní lepší eq
  • 0
Arek Daemonheart, Hans Osol & Tempest
ex R.N.R.
Posted Image
Na GW občas znásilňován Saravokem

BEAUTIFUL
INTELIGENT
TALENTED
CREATIVE
HONEST

vy jste zde, já už však ne

#59 Aniteru

Aniteru

Hyegun

• Supporters
  • 422 posts

Posted 01 August 2009 - 12:08 PM

Jestli jste líní, tak je to ale jen váš problém, a pak se nemůžete vymlouvat že mají ostatní lepší eq

Výmluvy? Vůbec ne.. já mluvím jen fakta.. :)
  • 0
Posted Image

#60 Sameth

Sameth

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 336 posts

Posted 01 August 2009 - 12:47 PM

Výmluvy? Vůbec ne.. já mluvím jen fakta.. :)

Nie, ty sa len tvaris ze nic nejde, nefunguje, vsetko je zle nastavene, .....

Skus sa niekedy zamysliet nad tym co tu pises...
  • 0
Sameth - neposlusny creator co velmi nerad rozhadzuje svoje drahocenne dema, potom to tak na tych gw aj vyzera xD
Prubir - hunter, ktory je taky lenivy, ze uz pol roka nic nezostrelil :)
Brom the Dragon Rider - taka lamka wizna, ktora rada hunti flasky
Lily Rushova - poctiva detektivka, vyziva sa v zabijani vrahov (TU pristka :D)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users