Jump to content

Photo

Blacksmith - Buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
134 replies to this topic

#21 Ippang

Ippang

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 111 posts

Posted 22 September 2005 - 03:42 PM

Luk je predsa na critical údery, myslím, že 44 dáva 14% base crit, Dex 38+12 (nie 38+2, ako píše Leela) je dostatočne vysoká, najmä po zarátaní +20 Hit bonusu od WR a hidden bonusu k šanci na zásah - takú Dex by som bez problémov dal aj ne-Agi ne-Crit buildu na PvM. A ten build asi je na PvM, inak by IMO mal viac Vit/Str.
Osobne by som možno trošku ubral Dex a dal do Str, aby si nemusela nosiť tožko vecí pridávajúcich Str (elementálne armory sa občas zídu aj v PvM).
I finished playing on Reborn and never intend to return again. Try CzechRO or oRO (hopefully Chaos).

#22 Cakeman

Cakeman

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 22 September 2005 - 04:05 PM

View Post

Hmm, LUK je na critic udery <_< Ještě, že tady máme :) (dělám si srandu). Jde mi o to, že jestli jede PvM a nebude kovat, tak LUK je uplně na prd. V tom případě bych volil dát body do VIT nebo STR

Edited by Cakeman, 22 September 2005 - 04:05 PM.

Posted Image Posted Image
cakeman----->Hunter
Cakeman---->Crusader

#23 Ulric

Ulric

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 133 posts

Posted 22 September 2005 - 04:16 PM

Cakeman: LUK pro smithe funguje výborně, když ho umíš využít, a protože má PvM build, může si to dovolit. Myslím že o LUK battlesmithovi něco vím :]

Smith má problémy s potvorami s vyšší DEF, a LUK tohle adresuje pěkně. Navíc žádné jiné povolání nemá takové brutus crity jako Smith s vyjímkou Crosse s aktivním EDP :]

#24 Cakeman

Cakeman

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 22 September 2005 - 04:30 PM

Cakeman: LUK pro smithe funguje výborně, když ho umíš využít, a protože má PvM build, může si to dovolit. Myslím že o LUK battlesmithovi něco vím :]

Smith má problémy s potvorami s vyšší DEF, a LUK tohle adresuje pěkně. Navíc žádné jiné povolání nemá takové brutus crity jako Smith s vyjímkou Crosse s aktivním EDP :]

View Post

To je zajímavá připomínka. Já soudil z toho, že jsem nikde neviděl build na PvM postavený na tak vysoke LUK
cakeman----->Hunter
Cakeman---->Crusader

#25 Ippang

Ippang

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 111 posts

Posted 22 September 2005 - 04:31 PM

Hmm, LUK je na critic udery <_< Ještě, že tady máme :)  (dělám si srandu). Jde mi o to, že jestli jede PvM a nebude kovat, tak LUK je uplně na prd. V tom případě bych volil dát body do VIT nebo STR

View Post

Áno, áno, iste. Určite to nie je tak, že by PvM bolo jedinou oblasťou, kde crity využije (okrem empéria), lebo inak BS útočí cez Mammo alebo CR.
Ja osobne nie som vežký fanúšik criticalov, ale myslím si, že aspoň viem objektívne priznať, že svoje využitie majú.

EDIT: To, že si ešte nevidel PvM build s takým LUK, neznamená, že je "na prd". Znamená to proste len to, že si ho nevidel. Ono je viacero buildov, ktoré nie sú práve obvyklé, ale rozhodne sú zaujímavé a kto rád vytŕča z radu, mal by si ich vyskúšať.

Edited by Ippang, 22 September 2005 - 04:35 PM.

I finished playing on Reborn and never intend to return again. Try CzechRO or oRO (hopefully Chaos).

#26 Cakeman

Cakeman

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 22 September 2005 - 04:41 PM

View Post

Přiznavám unáhlil jsem se :) Vždyť je to jen hra a vyzkoušet se má všechno B)

EDIT> Chtěl znát názor od Leely, jak se s tím hraje?

Edited by Cakeman, 22 September 2005 - 04:45 PM.

cakeman----->Hunter
Cakeman---->Crusader

#27 Ladik

Ladik

Deviling

• Supporters
  • 289 posts

Posted 22 September 2005 - 06:28 PM

Přiznavám unáhlil jsem se :)  Vždyť je to jen hra a vyzkoušet se má všechno B)

EDIT> Chtěl znát názor od Leely, jak se s tím hraje?

View Post

Mam hodne podobny build (o neco mene LUK na ukor DEX) a AGI vybavu misto STR vybavy.
Myslim, ze build Leely je velice fun build na PvM a pokud ji sedne, tak se ji s nim bude hrat velice dobre. Nevim, jak v parte, ale na solo expeni dost dobry build.
Ladik - radioactive smith o:)

S motorovkou to umi kazdy, ale se sekyrou jen já :-)

Armes - mistr kovar

Sipomet - doprovazi Armese na jeho cestach. Bacha ma pekelne rychlýho ptáka o:))

#28 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 23 September 2005 - 07:29 AM

Jelikož GW nehraju a PvP, taky neni můj koníček, tak jsem si opravdu chtěla zkusit nějaký nezajetý build, který bych si sestrojila sama a taky by mohl být zábavný. Dex úplně stačí, kde nebude bude prostě ta luk :)
No a jak se s ním hraje? Teď teprv začínám dávat do luk mam job 43 a chci dojet na 47 než přestoupim. Jakej je smith s Lukem by měl vědět nejlíp Ulric, ten ho už zřejmě měl. :)
Posted Image

Šafránka - dance Tlapinka - TK

#29 oggi

oggi

Deviling

• Supporters
  • 257 posts

Posted 23 September 2005 - 07:31 AM

Cakeman: co se divis klasicke agi kritical BS a myslim ze leela o nejakych GW neuvazuje :)
何時も処刑で なんで?
それで処刑!!

#30 Ulric

Ulric

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 133 posts

Posted 23 September 2005 - 11:25 AM

Leela: Jeste mam, prosim, ale mam jen 30 luk, je to gw build. Nikdy jsem toho nelitoval, jak crity, tak perfect dodge, tak crit shield mi poslouzily vic nez dobre.

#31 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 23 September 2005 - 12:01 PM

To jsem ráda a těším se, že se to bude opakovat i u mně, ale ve větším měřítku :))
Posted Image

#32 Elessi

Elessi

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 34 posts

Posted 23 September 2005 - 04:11 PM

pomocou slusneho suportu (sacri crusa a priesta) je tento leelin build pouzitelny aj na gw :) pretlacit takeho smitha k empu a hrad do chvilky padne :)
just lurking..

#33 NasaS

NasaS

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 78 posts

Posted 02 October 2005 - 09:10 PM

chtel sem se zeptat dyz sem na asi na 54lvl a mam 10 agi a 42 vit.... Mam dost malou rychlost ale chci jed GW build na zacatku tohodle fora ... mam dojet tu vit az na tech 70 nebo nebude vadit kdyz zacnu cpat do agi a pak dojdu tu vitality ??diky za odpovedi :P

EDiT: dyz je uz rec o tech criticalech .. kolik je sance s LUK 20-30 ??

Edited by NasaS, 02 October 2005 - 09:15 PM.

NasaS - WS lvl: konecne 80tka :D (Phoenix furry)
Nasik - SN

#34 jerrymouse

jerrymouse

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 55 posts

Posted 02 October 2005 - 09:36 PM

chtel sem se zeptat dyz sem na asi na 54lvl a mam 10 agi a 42 vit.... Mam dost malou rychlost ale chci jed GW build na zacatku tohodle fora ... mam dojet tu vit az na tech 70 nebo nebude vadit kdyz zacnu cpat do agi a pak dojdu tu vitality ??diky za odpovedi  :P

EDiT: dyz je uz rec o  tech criticalech .. kolik je sance s LUK 20-30 ??

View Post

Klidne tam cpi. S takovou aspd bys stejne na gw na moc nebyl :P Doporucuju naject ted agi tak na 40 aspon, mozna uz final (47?). Pak vit tak na 60...pak str.
Bumicka - retired...obcas hodim nejaky moudro do vasich flemu

#35 Ladik

Ladik

Deviling

• Supporters
  • 289 posts

Posted 02 October 2005 - 11:12 PM

EDiT: dyz je uz rec o  tech criticalech .. kolik je sance s LUK 20-30 ??

View Post

LUK - 18+2 (20)-base crit : 7%
LUK - 28+2 (30)-base crit :10%
LUK - 99+2 - base crit 31,3% :huh:

Armes - mistr kovar

Sipomet - doprovazi Armese na jeho cestach. Bacha ma pekelne rychlýho ptáka o:))

#36 NasaS

NasaS

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 78 posts

Posted 03 October 2005 - 03:19 PM

LUK - 99+2 - base crit 31,3% :P

View Post

heh tak to bych fakt cekal vic :huh: :) a taky nevim kdo by daval luk na 99 :P

Edited by NasaS, 03 October 2005 - 03:19 PM.

NasaS - WS lvl: konecne 80tka :D (Phoenix furry)
Nasik - SN

#37 Kya

Kya

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 332 posts

Posted 03 October 2005 - 04:06 PM

heh tak to bych fakt cekal vic :) :P a taky nevim kdo by daval luk na 99 :P

View Post

Pure forger :huh:

#38 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 13 October 2005 - 12:34 AM

Tak se s tím mým buildem expí velice slušně. Eště zvážím to snížení Dex ve prospěch Str....nebo Luk? :D
Jo a jak tu někdo psal o tom, že Bs útočí hlavně přes cart revo a mamonite, tak s takovým buildem to není tolik třeba a sáhnu po nich pouze v případě nouze, nebo vláčkování či později bosse. Many není moc a ubývá značně i při boostování Adren.rush, Weap.pref. apod. :D
Posted Image

#39 Ladik

Ladik

Deviling

• Supporters
  • 289 posts

Posted 21 October 2005 - 11:46 PM

Maly poznatek, ktery snad pomuze, pokud dosahnes SP 400, uz nebudes mit s manou problemy :) Samozrejme za predpokladu pouziti "klasickych" bojovych skillu, mamonite i cart revo budou stale zrat hodne SP.

Edit: doporucil bych spise dat to do STR, bude se ti hodit vic, nez LUK, zvlaste, kdyz uz mas LUK na docela slusne hodnote.

Armes - mistr kovar

#40 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 23 October 2005 - 02:16 PM

Ok jdu do str, int ignoruju od začátku :)
Posted Image