Jump to content

Photo

Staré časy - aneb první hra v Ragnaroku

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
88 replies to this topic

#41 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 14 November 2005 - 06:26 AM

Je Rincewinda si taky pamatuju z fóra. No příběhy z Doppleangerem jsou asi hodně častý a pestrý :P Ale mě asi někdo varoval :D
Posted Image

Šafránka - dance Tlapinka - TK

#42 Lolita

Lolita

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 24 posts

Posted 14 November 2005 - 08:55 AM

Mě Pilda cely prazdniny bombardoval na chatu lide.cz, ze ma skvelou hru a ze je to RPG a at to stahnu a okamzite zacnu hrat.. jelikoz jsem prazdniny stravila napul v Londyne a napul tak vsemozne s kamosema, nemela jsem cas, ale behem posledniho tydne jsem ragnarok skutecne stahla... Byl to pro me dost problem, pochopit co kde jak stahnout a kam to nainstalovat :P pak jsem se zaregistrovala na czechro a vyrazila do hry. Rychle jsem pochopila system PM a bombardovala Pildu at se kouka honem objevit a pomoct mi, ze vubec netusim co mam delat.. Nejak sem nakonec dolezla k tomu hradu, tam si precetla celej tutorial, zvolilo mi to, ze mam byt swordman, ale ja prece chtela byt archerka! Strasne sem se bala, ze az odtamtud vylezu, budu doopravdy muset byt swordik... Nastesti tomu tak enbylo a ja stala nekde v archers village a netusila co kde jak a kam.. Myslim, ze jsem hlavne nemela zapnutou mapu xDD takze jsem tam behala porad dokola. Nakonec jsem dosla k payon cavu a k baracku s tool dealerem, tam jsem vlezla a cetla si co si muzu koupit atd.. Prisel tam za chvili nakej clovek, jmenoval se uz nevim jak ale byl to Darkmor (tech nicku co mel..:)) a ja sem se mu sverila, e jsem uplne nova a ze potrebuju pomoc... Protoze co mi Pilda poradil bylo, ze az mi spadne nejaka karta, at si ji schovam a napisu mu to :D, jinak na me nemel moc cas:) (no aspon ze tak, kdyz tak tady ctu ty vase vyhodny prodeje NPC:)) ..darky mi rekl, ze zavola brachu Artena a ze mi pujdou pomoct.. Tihle dva me toho doopravdy hodne naucili a jsem jim za to vdecna, s jejich pomoci jsem se stala archerkou, dohnala je s levelm (pockali na me) a vyrazeli jsme spolu na vypravy do jeskyne. Casem se k nam pridala Yuri a dalsich par lidi, a  v parte obcas citajici i 10lidi jsme to brazsdili svetem... behem tohoto casu jsem se seznamila s bardem Knotem, ktery byl pak pokracovatelem darkyho a artena, naucil me chytat pety apod. .. A hra sla dal a dal a ja zjistila vyznam gild a ostatnich veci, jako obchodovani.. a tak dale a tak dale:)
Timto bych chtela podekovat Pildovi, Darkmorovi, Artenovi a Knotovi :(

View Post

...A presne proto je skoda ze furt jeste zijes.

#43 ReloadAO

ReloadAO

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 170 posts

Posted 04 December 2005 - 03:43 PM

Je Rincewinda si taky pamatuju z fóra. No příběhy z Doppleangerem jsou asi hodně častý a pestrý  :)  Ale mě asi někdo varoval  :thumbdown:

View Post

na vidare sa krasne soloval :rolleyes:

#44 Cascade

Cascade

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 05 December 2005 - 07:49 AM

.....ale uz to proste neni jako u Smrtonosu pred rokem.

View Post

Svatá pravda Nithrile, svatá pravda. Jeste dnes si zive vzpominam jak jsem pobihal svama a delal jsem "tank" se svojim "nevim nic o buildu"crusem.potom jsem zkusil , ale opravdu jenom zkusil priesta a to uz zacinalo byt lepsi, ale az napodruhe se mi povedl, ale to uz jsme byli vsichni vsetaznali RO. Mno proste lamy jak mely byt a to ktomu patrilo... :blink: Saday

#45 prcek

prcek

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 235 posts

Posted 05 December 2005 - 01:41 PM

Hh, ja kdyz zacinal, tak jsem vuuubec nevedel, ktera bije...Udelal jsem si Archa, precetl, co dela jakej stat a jel jsem...Expil jsem samozrejme jen v Payon Cave, protoze jsem ani nevedel, ze se jda chodit jinam...Staty jsem daval tak, jak jsem tenkrat myslel, ze by mely jit, takze s archem jsem daval INT, abych mel vic sp na DSka, STR, abych toho vic unesl, VIT, abych mel vic hp, AGI, abych byl rychlejsi, LUK, abych mel vis stesti (myslel jsem, ze diky tomu bude padat lepsi loot :D ), jen na DEX jusem moc nemyslel, daval jsem ho, abych nemel jeden stat nevyvazenej... :clap: ...Pak jsem se seznamil s nejakyma lidma (hlavne swordi) a ti me presvedcili, abysme sli do pyramid...Diky nim jsem se dozvedel, co je to kapra... :D ... delali jsme vypravy v 5 a vic lidech a utikali jsme pred Drainliarama a Matyrama, protoze nas strasne mlatili a Red Poty byly drahy... :) :D ...Jj, to byla parada...No a vlastne se nic nezmenilo...porad jsem tLama, ktera nic nevi a neumi...Ale co, hlavne ze se tu clovek pobavi a ma dobrou partu... :)

EDIT: a jeste jsem si ted vzpomnel, jakou jsem mel darost, kdyz mi padla prvni Skeleton card...Byl jsem na ni strasne pysnej a pak mi nekdo rekl, ze je to shit...Ja myslel, ze se obesim, celej muj zivot se zhroutil a ja se stal opet tim loserem... :blink: :D

Edited by prcek, 05 December 2005 - 01:45 PM.

Deliamber: Priestik od Friendu(lvl neco malo pres 90)

ostatni jsou neduleziti...:)

"Bože, dopřej mi VYROVNANOST, abych přijal to, co nemohu změnit, HOUŽEVNATOST, abych změnil to, co změnit mohu, a HODNĚ ŠTĚSTÍ, abych to moc často nekurvil." - Stephen King: Vlci z Cally

#46 pogy

pogy

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 162 posts

Posted 25 December 2005 - 12:05 AM

Jendou sem takhle sel do jedny pocitacovi herny a co nedivim par svych pratel jak hraji nejakou kreslenou hru.
Co to je ? rikam si
Ragnarok odpovedeli
byla to laska na prvni pohled :) :)
po case me pratele vysvetlili co vsechno se tam deje, co se jak dela, co ma jakou cenu atd.
opravdu sem koukal co vsechno svet Midgardu nabizi
ty zacatky byly docela trapny (jako kazdy sem zacal na czro) hlavne si vzpominam ze sem prodal asi 2xguard[1] k NPC za 10zenu a mozna sem prodal i pupa card(takova ostude kdyz sem zjistil ze maji takovou cenu)
Ojakziva miluju postavy co hodne caruji jako jsou carodejove atd. tak sem hned vedel na co skocit WIZARD byla jasna volba ( i kdyz ten prvni sice nemel zkazene staty ale ty skily to byla hruza - fire ball 10.....)
mno tedka uz sem pomerne zabehnuty a stal se ze mne totalni zavislak :whistling: dokonce i o vanocich nemam cas na nic jineho a kazdou volnou chvilku venuju RO (hruza to bych si nemyslel ze stravim tolik casu i tyhle hry)
chci podekovat Vevimu a Sajmonovi ze me ukazali tento bezvadny svet RO

Edited by pogy, 25 December 2005 - 12:15 AM.

Zephyrus - HW
Nebuchadnezzar - plechovka paladinska
Takius san - profka
Anatea - gypsy
Taiga - creator
Krasotinka - sniper
Pořádek je pro blbce, inteligent zvláda chaos.
END? tezko rict

#47 Night Elf

Night Elf

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 4 posts

Posted 26 December 2005 - 10:17 PM

No ja taky zacinal na CZro, a taky to byly trapny casy, protoze me hned prvni dva dny hrani pado asi 5 karet a jelikoz sem nevedel k cemu to je, tak sem je prodal, pak padla sesta, tusim z pupy a tu sem ani nebral, rotoze sem vedel, ze stoji 10z, ale kdyz sem pak prisel do payonu a vidim spousty napisu a jeden z nich byl :"Koupim pupa card za 500K" nebo neco takovyho, tak tm vlezu a s hruzou zjistuju, jakou maj karty cenu. a od ty doby sem prokletej a karty mi vuuubec nepadaj. prvni asi za mesic hrani :) :confused1:
Assassin - SweetShadow lvl 8x

#48 pogy

pogy

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 162 posts

Posted 26 December 2005 - 11:48 PM

nj vzdycky stesti zacatecnika na drop a nestesti v neznalosti RO tak to bylo asi u kazdyho
Zephyrus - HW
Nebuchadnezzar - plechovka paladinska
Takius san - profka
Anatea - gypsy
Taiga - creator
Krasotinka - sniper
Pořádek je pro blbce, inteligent zvláda chaos.
END? tezko rict

#49 ReloadAO

ReloadAO

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 170 posts

Posted 27 December 2005 - 12:12 AM

nj vzdycky stesti zacatecnika na drop a nestesti v neznalosti RO tak to bylo asi u kazdyho

View Post

ani ne...nekomu padaj porad :) ...jedine co sem prodaval npc boli Full Plate[1] z magma golemov... :confused1:

#50 Adones

Adones

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 154 posts

Posted 01 January 2006 - 01:29 PM

hmmm tak ked si tak ja zaspominam tak najpr si spomeniem na hladanie a stahovanie vsetkeho potrebneho,na instalaciu,ako som sa nemohol vysomarit z tych korejskych znakov :( zacali sme hrat traja kamarati/spoluziaci (konkretne yalk a comr4d spolu so mnou (inac pozdravujem ;) ) ) a prve expenie na poringoch a neskorsie na creamoch v geffene,heh...ako sme sa odhodlavali cela trojica vydat sa na "smrtelneho" chonchona(pre nas vtedy len mucha :( ) a ako sme pred nim zdrhali,ako sme postupne zmenili class a boli z toho uplne na vetvy.....hmmm co dodat...pekne spomienky....asi najlepsie ked sa zacne hrat nieco nove spolu s niekym,je to dvakrat tak lepsie a zabavnejsie ako by to mal clovek hrat sam a vsetkym sa prekusat uplne sam,nie su az take spomienky ani zazitky ;) a tiez nebyt v pohode ostatnych hrajucich ludi a gm a ostatnych tak tiez je to onicom :)

Edited by Adones, 01 January 2006 - 01:37 PM.

Posted Image
Na Reborne som skoncil pretoze je to tu tak ako to je, kazdy z Vas vie o com hovorim. Nebudem hovorit kam som siel, kazdy si najde svoje miesto...
[Reborn]
Gotik - acolyte 5x/3x [OFF]
Narian - hunter 7x/4x [OFF]
Satoru - crit sin 6x/3x [OFF]
Ratsumi - combo aco 5x/3x [OFF]
Adones - merchant 4x/3x [OFF]
[CzechRO]
Adones - mage 5x/4x
[OFF]

Posted Image Posted Image
Ak máte čas, kliknite mi na každý link (sú to fajn web hry a ten klik mi pomôže :) ) : MonsterGame World 2 X MonsterGame World 3 X TechWarrior Server 1

#51 Kat Mydlář

Kat Mydlář

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 36 posts

Posted 02 February 2006 - 02:59 AM

Si taky zavzpomínám :) Kamarádce jsem koukal přes rameno, jak hraje RO, pak jsem si založil postavu, dostal reference "zabíjej poringy", tak jsem na jednoho šel a v příštím okamžiku jsem ležel a pak teprv jsem poznal, že Poring není Poporing :)

A tuhle na CzRO (ještě před regem na Reborn) jsem narazil na pozůstatek po jedné lamce - Cotton Shirts s Pupa kartou :) - prodával to nějakej merch, by mě zajímalo, jestli to někdo koupil - evidentně noobíkovi padla pupa, tak to radostně vrazil do cotton shirts :)
Postavy: Kat Mydlar - merchant a pak pure forger, momentálně strašná lamka lvl 3x/2x, vykupuje cokoliv - DC/OC merch, pište PM ve hře :)

A až si budete chtít dáchnout od RO, koukněte třeba na http://severoceskapravda.wz.cz :)

#52 chocobo_

chocobo_

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 92 posts

Posted 02 February 2006 - 11:00 AM

juu .)
to sem si pocetl :)) a ja si myslel, jaka sem lamka, kdyz sem pred 2-ma lety poprvy spusti RO a dal sem svymu magovi asi 40 str, kopec lucku (nekdo mi radil, ze to zveda drop :) ) a ze mam davat int sem se dozvedel az jako wizna na lv 50 :DD ani si nepamatuu, jak sem expil.. ale bylo to opravdu zabavny :) zacinam sem na czechru :) a byl tam uzasnej bug - kdyz ste dali napr. FB na moba a nekdo z party toho moba mezitim zabil (nez ste stacili vycastit FB), tak ste dmg z FB dostali vy :)))) vdycky takhle nakej mag umrel a vzdycky se cekalo, az se vrati.. taky si pamatuju prvni GW :) proste silenost :)

ale sem rad, ze sem o RO dozvedel.. stalo se to na FF chatu na doupeti a.. uz to hraju 2 roky, za ktery sem poznal par skvelych lidi :)
.... sbohem

#53 Scorpio

Scorpio

Hyegun

• Supporters
  • 535 posts

Posted 02 February 2006 - 11:25 AM

Taky se priznam, ze kdyz sem zacinal, tak sem si udelal postavu budouciho priesta :) nic jinyho nehraju xD a jal sem se jako akolyta davat str, agi, int, dex, luk :) proste, abych mel od vseho neco :) Pak sem zacal chodit na raydric archer a kdyz sem to tam spamoval HL za 300 dmg a videl tam jinyho priesta, co dava za 700 dmg, tak se ptam:
"jakej mas level?", odpovedel asi 75. Ja v tu dobu byl asi 70, si rikam, co je? proc davam tak malo, tak my vysvetlil, co je to build a co chci teda jet. No a nova postava zacala jeste ten den xD
Strasna socka :) az se nastvu, tak udelam agi,luk priesta a budu empo bijec xD
Reborn:
Sepora - 99/70 off

#54 Payne31

Payne31

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 137 posts

Posted 18 July 2006 - 04:29 PM

Když jsem začínal tak jsem začínal na czechru a udělal jsem si zloděje koukal jsem jak malé dítě na ten velkej
svět a na Payon jsem koukal jak na blázinec tolik lidí co tam bylo a co tam je a kámoška řikala to jsou jenom
samí prodavačí pak jsem si zvikl a je to bezva hra :thumsup4:
Momochi Zabuza: Archer
Gourry: Takewon Boy
Duke Nuken: GS
Jiraiya: Ninja
Rock Lee: Assasin
Posted Image
Posted Image

#55 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 19 July 2006 - 10:21 AM

Firewall bez IW zabil Mayu nebo Osirise do 20 vteřin, jeden aby neprošli a pak tak 20 jim pod nohy aby moc netrpěli. (Erwinova a Inkognitova oblíbená technika)

Nebo zazdít Baphometa v Hiddden templu milionama FW a počkat až se usmaží sám? :thumsup4:)
Posted Image

Šafránka - dance Tlapinka - TK

#56 Bystro

Bystro

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 63 posts

Posted 21 July 2006 - 03:17 AM

No ja se k RO dostal taky pres kamosa.Hravali sme spolu na Morii{UO},a desne se mi zhorsila lajna{3-5x do hodiny pad netu}.V RO jde jen o smrt a 1%.. tam clovek prisel o vse co mel v tele a na sobe.U RO padani moc nevadilo..jel sem tchifa jako vsude jinde kde je a a pac tu neni PvP-coz je moje bolest-tak tu s vama nakej cas budu :mml:
Neni cas real neuprosne zmasakroval virtualni svet ve vsech jeho podobach
snad az napadne snih,ach jo
ShadowFOX -Assasin cross 84/xx-z 50 JOB
SunflowerHarpain - Alchymista 95/50 uz se nedere,vecna 95 ostane.
Smrtakova kosa - Alchymista 70+,budouci creator,destruktor,acidvrhac a likvidator-zmrazen{sou jen jedny ruce}
Hokynar - nakupci/prodavac
Hvezdicka - Priestka 71/36 pro ruzne suportiky
a plejada pomocnicku pro skladovani rozlicnych itemu

#57 Jammore

Jammore

Deviruchi

• Supporters
  • 122 posts

Posted 26 July 2006 - 05:02 PM

Tak si to tak vesele čtu a zjišťuji, že už si nepamatuju jak jsem se k tomu RO vlastně dostal. Možná jsem na to narazil na internetu :D Nebo přes UO, kterou jsem nějaký pátek hrával. Ale jinak jsem začínal na Czechro, když ještě byly 50ky raty, to jsem si udělal máguse. Než jsem začal, tak jsem přečetl snad všechny manuály a měl slušnou představu. Potom byl první wipe, další mákus, první guilda, potom druhý wipe, zase mák, druhá guilda, další... Až na toho posledního jsem šel vždycky z jobu 40, s mágem... :) Toho mám nostalgicky pořád a pak jsem skončil. No a teď se zase po letech vracím pro změnu na Reborn. A snad se prokoušu k tomu high wizardovi ;)

P.S. Mohl by mi někdo vysvětlit proč se W I P E nahrazuje tím přitroublým [ /omg ]e?

edit: HW už mám, a už mne to moc nebaví ;)

Edited by Jammore, 18 June 2007 - 11:35 PM.

Red has come with lunatic smile over his face and your doom in his hands... Call him Jake Jakennis
Moderátoři jsou pouhý odraz vaší hlouposti...
Mirror

#58 Payne31

Payne31

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 137 posts

Posted 27 February 2007 - 06:32 AM

tjn mě jednou ješte v novice zóně ješte na czechru padli dve Fabre card skoro za sebou jsem čuměl :angel_not:
Momochi Zabuza: Archer
Gourry: Takewon Boy
Duke Nuken: GS
Jiraiya: Ninja
Rock Lee: Assasin
Posted Image
Posted Image

#59 Frozt

Frozt

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 392 posts

Posted 18 June 2007 - 07:45 PM

Já jsem začal před půl rokem :) tenkrát mě na to dostaly Lentilka s Leontýnkou :P a díky nim a Popelce sm tu zůstal :) nehrát Ro tag nevim co bych v dnešních dnech o přestávkách ve škole a po škole dělal :) První udivila novice zóna :) co to tam skáže za morčata, housenky a nějakej pudinky s očima či co to je :P (poring) :D mno a jelikož se mi to nějak začalo líbit tag sem na tom zůstal :) moje první postavička byl swordman ze kterýho je dneska knechtík za kterýho už nehraju :)
Frozenka > HW < 9x/6x Po X letech pořád bez aury
Snehulka > HP < 9x/6x Když je nuda....
Blender > SinX < 9x/6x Pozastavený projekt ve vývoji

eXmember of R.N.R.

#60 dom1n1ck

dom1n1ck

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 8 posts

Posted 20 June 2007 - 03:57 PM

k RO mě přivedlo Doupě DVD...dvě hry - Anarchy Online a Ragnarok...udělal jsem ententýky a vyšlo mi RO...začínal jsem na FinalRO jako mage...samozřejmě zaměřený na STR...kouzla - od každého něco..nebo jsem možná jel kombinaci fire a earth větve...jenže...na levelu 20 jsem se prostě seknul...s inteligencí zhruba 10 a dexteritou podobnou to prostě dál nešlo...naštval jsem se a zkusil...sworda :) teď už se zaměření na str ukázalo býti správnějším...dotáh jsem to až na crusadera...expil jsem tím způsobem, že s kámošem mágem jsme chodili krajinou a snažili se přežít...co je to dungeon? kdo to má vědět? :) ...co je to build jsem začal chápat až tak po měsíci...co je to element...relativně nedávno :P...a od té doby hraju jen swordy (knechty či cruse...) nebo mage (wizzny)...

s tím prvním mágem jsem uhuntil pupa card...stoupnul jsem si na tržiště s cedulí "prodám pupa card za 100 z"...a najednou přišel dobrodinec...už nevím nick...a začal se se mnou bavit, že mi za ní dá 100k...mimochodem můj první guildmaster...
dom1n1CZEk - mage/wizz 6x
Aeghort - archer/support bard 4x
a pár dalších postav...neni holt čas...a navíc...jsem schyzofrenní lempl :P