Jump to content

Photo

Staré časy - aneb první hra v Ragnaroku

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
88 replies to this topic

#81 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 20 July 2009 - 05:20 PM

btw lama som stale, moj akolyta je este len level 60 a to som si ho zalozil pred niekolkymi mesiacmi.

Nic si z toho nedělej, pro jistotu nechci počítat a doufám že si tohle nepřečte Elleshar... ale mě první ( a zatím jediná ) neadv aura trvala odhadem tři roky

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#82 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 24 July 2009 - 01:43 AM

Nic si z toho nedělej, pro jistotu nechci počítat a doufám že si tohle nepřečte Elleshar... ale mě první ( a zatím jediná ) neadv aura trvala odhadem tři roky

Hmm já ještě neměla za šest let hraní na czechru a pak na rebornu auru ani jednou =)) Vždycky si někam na půl roku odskočím =)) Ale už se tam blížím =)
Posted Image

Šafránka - dance Tlapinka - TK

#83 tyrex

tyrex

Hyegun

• Supporters
  • 544 posts

Posted 24 July 2009 - 12:08 PM

Hmm já ještě neměla za šest let hraní na czechru a pak na rebornu auru ani jednou =)) Vždycky si někam na půl roku odskočím =)) Ale už se tam blížím =)

Tak ale stavim sa ze zato mas kopec cool ciapociek, cize reborn je ten spravny server pre teba - capickovy server.

Edited by tyrex, 24 July 2009 - 12:10 PM.

teraz uz Phoenix Fury
tyrex
spona

#84 Kuromaru

Kuromaru

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 8 posts

Posted 29 August 2009 - 07:12 PM

heh 3 roky? čo som počul tak úplne normálny jav. :)
ale ako sa poznám, mne to bude trvať dlhšie. :)
Každý tu má svoje postavy..
LuckyLuck - nehrám
Yumarai - alchymista, hrám, neexpím, hrám len pre: potiony a zábavu - nájdete sedieť v Payone :)
Yzil - nový projekt, hrám merchantka (bude kováčka) base lvl 37 a job lvl 31 (dňa 30.08. 2009) Primárna postava, písať na ňu

#85 Kuromaru

Kuromaru

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 8 posts

Posted 29 August 2009 - 07:14 PM

No, a lvl 60 ten akolyta zostane. volá sa LuckyLuck. a prečo? začal som hrať úplne novú postavu. je Yzil, merchantka (bude kováčka) zatiaľ base lvl 27 a job 22.
viz. môj podpis. :)
Každý tu má svoje postavy..
LuckyLuck - nehrám
Yumarai - alchymista, hrám, neexpím, hrám len pre: potiony a zábavu - nájdete sedieť v Payone :)
Yzil - nový projekt, hrám merchantka (bude kováčka) base lvl 37 a job lvl 31 (dňa 30.08. 2009) Primárna postava, písať na ňu

#86 Sakashima

Sakashima

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 166 posts

Posted 15 September 2009 - 09:44 PM

Nevedel sem kam to napsat ,tak to pisu sem...v Aionu nekdo zalozil guildu Friends a ja bych rad vedel jestli s tim ma spolecnyho nakej Friend nebo Krutak...diky za PM...hrisnici se se zlou potazou!
Sakashima-stalker
Higuro-stalker Friends

ssdd

#87 .Jakubicek.

.Jakubicek.

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 225 posts

Posted 16 September 2009 - 07:58 AM

Nevedel sem kam to napsat ,tak to pisu sem...v Aionu nekdo zalozil guildu Friends a ja bych rad vedel jestli s tim ma spolecnyho nakej Friend nebo Krutak...diky za PM...hrisnici se se zlou potazou!

netusim wolfi,ja urcite ne a za zbytek tezko mluvit,ale spis bych tipoval ze jen ciste shoda nahod anebo holt proste chce nekdo mit kvalitni guildu s dobrym nazvem :(
Wizzard Lv. Stale velmi nizky:),Guild:Friends

http://www.hockeyare....php?ref=250279

Posted Image

#88 Frozt

Frozt

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 392 posts

Posted 16 September 2009 - 08:53 AM

netusim wolfi,ja urcite ne a za zbytek tezko mluvit,ale spis bych tipoval ze jen ciste shoda nahod anebo holt proste chce nekdo mit kvalitni guildu s dobrym nazvem :(

V te guilde jsem snad jediny hrac Ragnaroku a je to pouze shoda nahod. Nekteri uz spolu hravali na WoWu, WAR a L2 a uz tam to byli "Friends".
Holt je to moc proflaknuty jmeno ;]
Frozenka > HW < 9x/6x Po X letech pořád bez aury
Snehulka > HP < 9x/6x Když je nuda....
Blender > SinX < 9x/6x Pozastavený projekt ve vývoji

eXmember of R.N.R.

#89 Sakashima

Sakashima

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 166 posts

Posted 16 September 2009 - 09:19 AM

No to ,ze si spolu naky jatra zalozili guildu Friends ve WoWku nic nemeni na veci ,ze sou to sycaci...nak nechapu jak si muze nekdo zalozit guildu se stejnym nazvem...prece zadam do vyhledavace Friends guild a vidim ,ze CZ/SK guilda s timhle jmenem existuje tak pujdu googlit dalsi nazev ne :(
Nj tak proste je to pro me srdcovka tak sem se nechal trosku unyst no...asi si to zahraju jen proto ,aby bylo koho lovit
Sakashima-stalker
Higuro-stalker Friends

ssdd