Jump to content
Reborn fórum
Sign in to follow this  
Idefix

První­ anime

Recommended Posts

Zdravim, docela by mÄ zají­malo, které byli první­ animme které jste vidÄli, pří­padnÄ co vás k anime přivedlo? U mÄ to byla asi Princezna Mononoke, nebo neco o cem si nejsem jistej ze je anime (melo to takovy ty tvarovy grimasi, ale byli to zví­řata :laughing1:, vysí­lali to kdysi na tom co bylo před Primou)

Edited by Idefix

mononoke hime mám stažené a když sem si to pustil, tak tam řvali "ashitaka sama" tak sem se hodnÄ zasmál ;)

jinak první­ bylo samozřejmnÄ FMA... :laughing1:

Tak myslí­m že hodnÄ lidí­ z nás /vÄetnÄ mÄ/ by muselo popravdÄ přiznat že první­ anime, co kdy vidÄli byl Pokemon ( ano, taky se tam poÄí­tá :) ). Ale pokud se tu baví­me o první­m, které jsme si pustili pří­mo s tí­m zámÄrem že chceme sledovat anime, tak to u mÄ byl Elfen Lied, který stále zůstává i mým nejoblí­benÄjÄí­m i po dalÄí­ch zhruba 200 zhlédnutých sérií­ch. :D

heheh takze pokemon :] a potom o par let pozdeji, kdyz jsem si vsimla a+ (animax), tak jsem sledovala slayers a tooo.. kiddy grade ;) .. a prvni anime co jsem shledla cele bylo nejspis full metal panic (a fumoffu a tak dale :3).

a tooo.. kiddy grade :)

kiddy grade je bozi, mam ho strasne rad a kdyz me omrzi svet, tak jdu koukat na tohle :P

Hmm, nevim, jestli to budete brat jako anime, ale, jestli mi ma pamet dobre slouzi, moji prvni byli Dobrodruzi z vesmiru (Uchūsen Sagittarius) :)

Edited by prcek

Hmm, nevim, jestli to budete brat jako anime, ale, jestli mi ma pamet dobre slouzi, moji prvni byli Dobrodruzi z vesmiru (Uchūsen Sagittarius) :)

Dobrodruzi byli SUPER! Docela bych je dal znova, da se to este nekde sehnat?

Dobrodruzi byli SUPER! Docela bych je dal znova, da se to este nekde sehnat?

Zkousel jsem to, ale bohuzel bez uspechu. Kdyz je nekde nahodou nekdo najde, tak mu budu moooc vdecny...:)

Zkousel jsem to, ale bohuzel bez uspechu. Kdyz je nekde nahodou nekdo najde, tak mu budu moooc vdecny...:)

nasel jsem toto: http://www.volny.cz/...br/download.htm ale bohuzel nemam ucet na rapida / nebo torent v japonstine / eng tit nejsou..

Jinak to bylo me prvni anime.. jinak asi Vampire Hunter D nebo Cowboy Bebop uz si nepamatuji..

cool.giftak a dobrodruzi uz se tahaj..

Edited by joechip