Jump to content
Reborn fórum

První­ anime


Idefix

Recommended Posts

Zdravim, docela by mÄ zají­malo, které byli první­ animme které jste vidÄli, pří­padnÄ co vás k anime přivedlo? U mÄ to byla asi Princezna Mononoke, nebo neco o cem si nejsem jistej ze je anime (melo to takovy ty tvarovy grimasi, ale byli to zví­řata :laughing1:, vysí­lali to kdysi na tom co bylo před Primou)

Edited by Idefix
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Tak myslí­m že hodnÄ lidí­ z nás /vÄetnÄ mÄ/ by muselo popravdÄ přiznat že první­ anime, co kdy vidÄli byl Pokemon ( ano, taky se tam poÄí­tá :) ). Ale pokud se tu baví­me o první­m, které jsme si pustili pří­mo s tí­m zámÄrem že chceme sledovat anime, tak to u mÄ byl Elfen Lied, který stále zůstává i mým nejoblí­benÄjÄí­m i po dalÄí­ch zhruba 200 zhlédnutých sérií­ch. :D

Link to comment
Share on other sites

Hmm, nevim, jestli to budete brat jako anime, ale, jestli mi ma pamet dobre slouzi, moji prvni byli Dobrodruzi z vesmiru (Uchūsen Sagittarius) :)

 

Dobrodruzi byli SUPER! Docela bych je dal znova, da se to este nekde sehnat?

Link to comment
Share on other sites

Zkousel jsem to, ale bohuzel bez uspechu. Kdyz je nekde nahodou nekdo najde, tak mu budu moooc vdecny...:)

nasel jsem toto: http://www.volny.cz/...br/download.htm ale bohuzel nemam ucet na rapida / nebo torent v japonstine / eng tit nejsou..

 

 

Jinak to bylo me prvni anime.. jinak asi Vampire Hunter D nebo Cowboy Bebop uz si nepamatuji..

 

cool.giftak a dobrodruzi uz se tahaj..

Edited by joechip
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...