Jump to content

Photo

Predstavenie novych GM

• Please log in to reply
44 replies to this topic

#41 Iscar

Iscar

Hyegun

• Supporters
  • 514 posts

Posted 26 January 2010 - 08:04 AM

Mně by zajímalo jak dlouho ještě budete ve zkušební době :)
  • 0
The End? Yes :)

#42 Mitheress

Mitheress

Baphomet

• Supporters
  • 2,008 posts

Posted 26 January 2010 - 09:10 AM

Mně by zajímalo jak dlouho ještě budete ve zkušební době :)

Do 12. unora, pote je 2. Reborn koncil, kde se bude rozhodovat :)
  • 0
mes "admin";
mes "script gm";
email: mitheress@reborn.cz icq: 299937269

Podpořte Reborn!

Posted Image

#43 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,128 posts

Posted 26 January 2010 - 04:14 PM

Do 12. unora, pote je 2. Reborn koncil, kde se bude rozhodovat :)

jako kdo se hráčema nechá vyownit, tak nebude gmko? nebo budou gmka bojovat na život a na smrt mezi sebou? :)
  • 0
"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#44 Guest_Aslay_*

Guest_Aslay_*
  • Guests

Posted 27 January 2010 - 09:28 AM

Chtela bych mit klid, proto se predstavovati nebudu, kdo jsem ve hre a nadale spoleham a dekuji zaroven tem, co uz vedi, kdo jsem, nezneuzivaji toho.
Kdyz si hraji, tak nepisou a drzi se hesla, kdyz je GM, tak pracuje, kdyz je na herni postave, tak si hraje.

Takze vsem cmuk, kdo mne poznal a drzi usta zamcena.Cmuk vsem budoucim kdo mne poznaji a budou zticha, a az se to provali cele, tak dekuji dopredu, ze prevezmete myslenku, na GM je request, nebo kdyz budu ve hre jako GM, ze muzete psat, a kdyz budu ve hre jako hracka, ze i mne po psychicky narocne praci nechate take oodechnout:o)

Jinak jak vetsinou koncim kontroly, ci reseni nejakeho problemu:

hezky exp. a den preji.o)

PS: Pokud se jeste nekdo dalsi nepredstavi, myslim, ze bude mit stejny duvod, jedine co o sobe mohu rict, je to, ze tu hraji hooodne dlouho:o)
  • 0

#45 Glorf

Glorf

Deviruchi

• Supporters
  • 142 posts

Posted 19 March 2012 - 02:14 AM

..dakujem takto po dlhom case vsetkym co to zobrali s usmevom, uz dlho nehravam RO a teda som uz davno mimo tych guildovych akoze-wars ..v kazdom pripade mi slo len o nejake to predstavenie GMok, ziadne zasahovanie do sukromia alebo nieco podobne. Keby velmi chcem tak napisem jednemu z 20tich online ludi na icq a povedia mi vsetky informacie na ktore som sa pytal. Chcel som to ale verejnou cestou, nech clovek aspon vie, kto mu dava ban ;) :P

PS: akoze mne je fakt jedno kto ma aky char v akej guilde.. chcel som len mat tieto infa pokope ;)
este raz thx
  • 0
DELETED:
Glorfindel 99/69 SVD LK PFT

Aktualny projekt: Maly konik; Findulais
Cogito, ergo sum.
.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users