Jump to content
Reborn fórum

Predstavenie novych GM


Glorf

Recommended Posts

Glorfe doporučil bych ti jiný název party ... Hoří­ hovno? Proti tomu nemůže nikdo nic ří­ct :)

 

dik Iscare ;) uz teraz budem vediet ako spravne formulovat nazvy svojich part :)

 

edit:

Nesouhlasim s Glorfem, ze GM je verejny cinitel, ten je voleny z lidu, my jsme samozvani vladci a bohove :)

 

Jasne Conste ;) ale ak Vas mame uctievat..tak by sme Vas mali poznat..treba sem tam aspon nejaky @nuke len tak zo strandy..na verejnosti chapes..sak aj bohovia boli malicherni ..za cias vladcou a legiend...bla bla .. XENA!!! (sry nechal som sa uniest ;) )

 

poviem pekny priklad: napr..predstavte si namestie v pronte s 20timi pobehujucimi ludmi..a zrazu OBROVSKYM PISMOM: Som strasny a mocny Mithressss!!! a zrazu seci lahnu...to by bolo nieco :P to by si ludia tie GM pamatali a spoznali by ich velmi doverne ;)

 

...prirodzene to myslim ako joke ;) aj ked ja by som sa s tym vedel stotoznit ;)

Edited by Glorf
Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6
..sak aj bohovia boli malicherni ..

 

aktualny projekt: Maly konik

 

 

Malé koní­ky líşbi Boh,hoc síş len zvieratká

a kedže malé koní­ky líşbi Boh,on líşbi tieÄ aj mřaa

Link to comment
Share on other sites

poviem pekny priklad: napr..predstavte si namestie v pronte s 20timi pobehujucimi ludmi..a zrazu OBROVSKYM PISMOM: Som strasny a mocny Mithressss!!! a zrazu seci lahnu...to by bolo nieco :) to by si ludia tie GM pamatali a spoznali by ich velmi doverne :P

 

 

mmm, na to hromadne umirani tu mame jedno specialni GM :) den ********* zuctovani :)

Link to comment
Share on other sites

Klid ? Asi ne a ban ? Nevidim duvod, jde o to ze pak to ve hre bude ne ten GM je idiot protoze hral za bla bla a on je supporti a ten GM je pitomec protoze hral za tamtu guildu... Proste nemam rad odsuzovani GM podle toho za co hral a za koho, proto bych byl radeji pro to aby se to nezverejnovalo ale kdyz ti to neda spat tak prosim ;]

Link to comment
Share on other sites

spat mi to da , nemam to tu potrebu pisat , len ten spam okolo toho je akoby mal byt koniec sveta .. neviem jedna vec je otravovanie , ale druha je myslim si normalne povedat kto som , ak sa spravam ferovo voci jednej aj druhej strane tak mi moze byt jedno za aku guildu kedysi to gm hralo ...

len reakcie niektorych mi prisli akoby sa hambili za svoju guildu ...

 

a ban? pre istotu sa clovek musi pitat vsetko lebo tu sa banuje aj za nezatvorene dvere od hajzlu :)

Edited by Ryuuki
Link to comment
Share on other sites

spat mi to da , nemam to tu potrebu pisat , len ten spam okolo toho je akoby mal byt koniec sveta .. neviem jedna vec je otravovanie , ale druha je myslim si normalne povedat kto som , ak sa spravam ferovo voci jednej aj druhej strane tak mi moze byt jedno za aku guildu kedysi to gm hralo ...

len reakcie niektorych mi prisli akoby sa hambili za svoju guildu ...

 

No jestli se to teda nekoho potesi tak zacnu. ;) Je mi 19, jsem studentem VS Skoda Auto v Mladé Boleslavi - Management obchodu, moje hlavni herni postavy jsou Frozenka, Snehulka, Blender, na post scriptGM jsem se hlasil z duvodu, ze mi to prislo zajimave a bavi me to. Neresim problemy ingame a jsem ve zkusebni dobe takze tu za mesic treba byt nemusim :) Mam rád Gambrinus 10° a Radegast 12°, rad pokecam s kazdym o cemkoliv pokud je to rozhovor na urovni. Staci takhle ? :P

 

a ban? pre istotu sa clovek musi pitat vsetko lebo tu sa banuje aj za nezatvorene dvere od hajzlu :)

 

V tom pripade bych mel mit ban na dalsich 20 zivotu ;)

Link to comment
Share on other sites

No jestli se to teda nekoho potesi tak zacnu. ;) Je mi 19, jsem studentem VS Skoda Auto v Mladé Boleslavi - Management obchodu, moje hlavni herni postavy jsou Frozenka, Snehulka, Blender, na post scriptGM jsem se hlasil z duvodu, ze mi to prislo zajimave a bavi me to. Neresim problemy ingame a jsem ve zkusebni dobe takze tu za mesic treba byt nemusim :) Mam rád Gambrinus 10° a Radegast 12°, rad pokecam s kazdym o cemkoliv pokud je to rozhovor na urovni. Staci takhle ? :P

 

 

 

V tom pripade bych mel mit ban na dalsich 20 zivotu ;)

 

Frozt ide ziarivym prikladom..dakujem velmi pekne :)

Edited by Glorf
Link to comment
Share on other sites

Fajn fajn. Vzdávám se. Herní­ postavy Gwindol, Suhiri, Ater Tyrranus a par dalÄí­ch ne až tak významných projektů. Když jsem hrával GW, tak jsem kopal za toho kdo si řekl že mÄ chce. Na GM post jsem Äel jelikož rád baví­m ostatní­, když o to stojí­ :)

Z osobní­ho života -- 18, let 186+- cm, normální­ postava, brýle ani ÄoÄky nenosí­m. =P

Nestuduju, jsem chudákem na íşstavu rok před maturou. Oblibeným pití­m budiž Zubr 12°, ale piju co teÄe :) (Nesmí­ to být asfalt! -> teÄe pomalu).

 

To by snad mohlo stačit, tÄÄí­ mne :P

Link to comment
Share on other sites

Chtela bych mit klid, proto se predstavovati nebudu, kdo jsem ve hre a nadale spoleham a dekuji zaroven tem, co uz vedi, kdo jsem, nezneuzivaji toho.

Kdyz si hraji, tak nepisou a drzi se hesla, kdyz je GM, tak pracuje, kdyz je na herni postave, tak si hraje.

 

Takze vsem cmuk, kdo mne poznal a drzi usta zamcena.Cmuk vsem budoucim kdo mne poznaji a budou zticha, a az se to provali cele, tak dekuji dopredu, ze prevezmete myslenku, na GM je request, nebo kdyz budu ve hre jako GM, ze muzete psat, a kdyz budu ve hre jako hracka, ze i mne po psychicky narocne praci nechate take oodechnout:o)

 

Jinak jak vetsinou koncim kontroly, ci reseni nejakeho problemu:

 

hezky exp. a den preji.o)

 

PS: Pokud se jeste nekdo dalsi nepredstavi, myslim, ze bude mit stejny duvod, jedine co o sobe mohu rict, je to, ze tu hraji hooodne dlouho:o)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

..dakujem takto po dlhom case vsetkym co to zobrali s usmevom, uz dlho nehravam RO a teda som uz davno mimo tych guildovych akoze-wars ..v kazdom pripade mi slo len o nejake to predstavenie GMok, ziadne zasahovanie do sukromia alebo nieco podobne. Keby velmi chcem tak napisem jednemu z 20tich online ludi na icq a povedia mi vsetky informacie na ktore som sa pytal. Chcel som to ale verejnou cestou, nech clovek aspon vie, kto mu dava ban ;):P

 

PS: akoze mne je fakt jedno kto ma aky char v akej guilde.. chcel som len mat tieto infa pokope ;)

este raz thx

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...