Jump to content

Photo

Swordman - Kde expit?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
36 replies to this topic

#21 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 27 June 2008 - 02:03 PM

sem na 13. úrovni job na 10 . , chci bejt swordman , a chce to po me bassic skills , kde je vezmu ?
poradte prosím nikde to nemůžu najít

Alt-s a "rozdel" tech 9 jobu co mas

#22 Kmeco007

Kmeco007

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 25 July 2008 - 03:55 PM

Zdravim, kde expit Sworda lvl 48/37

Staty :
str 40+3
agi 5+1
vit 17+2
int 42
dex 23+3
luk 5+5

Skilly
Sword Mastery 5
Provoke 5
Endure 5
Bash 10
Increase HP Recovery 8

A QEST SKILLY MAM SETKY 3 poradte prosim :megalol:

#23 Erasto

Erasto

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 133 posts

Posted 26 July 2008 - 06:51 AM

za starych casu sem expil solo na poison spore ale ted bych mozna zkusil metalingy:)) a pak hardcore exp na porcelio:)))
--- --- --- --- --- --- --- RO--- --- --- --- --- --- ---
Erasto - Lovely Warriors noob C-1/LXX!......Lord Knight
Erastenka - Erastova zena....C-1/LXX! High Priest
Eklastes - Sniper 94/ 6X;-).....mvp
Erian - Lord Knight....C-1/LXX!...str/agi/vit Zlo!!
Eniope - Creator C-1/LXX!....pure brewer na bombisky /rice...RNR KILLER
Earith - Knechtik ve vyvoji :)
Enofa - Gypsy 91/5* brewer support marioneta :)
--- --- --- --- --- --- --- WoW --- --- --- --- --- --- ---
Erastenka - Shadow priest 80 lvl
Eniope - Holy Paladin 80lvl IMBA
Erundir - Feral dps Druid 80lvl Zabijak
"hry jsou jako sex , jsou lepsi kdyz sou zadarmo":))

#24 Hyp3rionCZE

Hyp3rionCZE

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 15 posts

Posted 29 October 2008 - 09:52 PM

lidi mam dotaz mam swordku 59 na agi knechta jo je to muj prvni char takze nemam eq kde muzu eqpit?? dik za radu
56+4
50+1
30+4
1
11+6
1+2

#25 Ledni medved

Ledni medved

Deviruchi

• Supporters
  • 140 posts

Posted 30 October 2008 - 05:56 AM

lidi mam dotaz mam swordku 59 na agi knechta jo je to muj prvni char takze nemam eq kde muzu eqpit?? dik za radu

lvl 59? asi leaf caty nnebo koupit Lance a šup na Gea... ovšem máš celkem dost malo DEX --> malý HIT
ucet na foru jen pro cteni a psani ze skoly ...

#26 Hyp3rionCZE

Hyp3rionCZE

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 15 posts

Posted 30 October 2008 - 11:18 AM

lvl 59? asi leaf caty nnebo koupit Lance a šup na Gea... ovšem máš celkem dost malo DEX --> malý HIT

mno cati sou pekni ae nemam eq vubec nic jako jo a geo pichat sam no lol sem to expil na sdilene s brachovim magem ae uz mi ho enpujci mrzak na tech catech si bez eq bo priesta za zadkem moc neuziju a taky tam neni zadny base se mi moc nelibi mno

#27 Ledni medved

Ledni medved

Deviruchi

• Supporters
  • 140 posts

Posted 31 October 2008 - 06:05 PM

mno cati sou pekni ale nemam eq vubec nic jako jo a geo pichat sam no lol sem to expil na sdilene s brachovym magem ale uz mi ho nepujci mrzak na tech catech si bez eq bo priesta za zadkem moc neuziju a taky tam neni zadny base se mi moc nelibi mno

1/ Nestěžuj si, když se budeš snažit, půjde to
2/ Udělej si pár jednoduchých huntů ( trefíš Familiara? doufám, že jo... )
3/ Prodej odměny
4/ Kup si Lance/poty
5/ Padej na:
a/ Leaf caty
b/ gea - Lance nutné
c/ porcellia - výhradně s potama
d/ wolfy
e/ orc dungeon bo orc village - výhradně s potama
f/ Goblini - výhradně s potama
6/ nebo se na to třeba vykašli a udělej si archera na dual na geo jak skoro každej lumík na Rebu...

Ohledně geo přes Lance.. vzhledem k malé DEX se ti nedivím že se ti na ně nechce, ale :) Gea nejsou jen na poli na sever od Einbrochu... Když půjdeš Einbroch --> nahoru --> vpravo tak věřím, že tam nikoho nepotkáš...

P.S.: vubec nic jako jo - slovní zásoba jako když střihne. Holt máme teď češtinářku pedantku :)
P.P.S.: ale uz mi ho nepujci mrzak - proč? udělej si svýho sockuješ teď --> připojíš se k zástupu socek v Pronteře a to bych tě asi zastřelil...
ucet na foru jen pro cteni a psani ze skoly ...

#28 Verusinka

Verusinka

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 20 December 2008 - 03:31 PM

Mám Baby 45/33 Swordman , jestli má někdo zájem tak můžeme jít EXPit tak kdo má zájem , prosím o PM

Děkuju .

#29 Ikristan

Ikristan

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 05 February 2009 - 02:33 PM

Zkoušel tu někdo se swordem Peco Peco (2x vlevo payon)? Se mi to vyjevilo jako mnohem lepší lokace než Payon Dung - když chcete naexpit cca level 23 - 35 za hodinku :teehee: Já tam expila swordku int/dex/vit a i s minimální str to tam lezlo perfektně (cca 10% rozdíl do expů oproti zombíkům), pekáčů je tam 70, s podpůrným vybavením stačí dva-tři bashe, pár red potů kvůli Fatal blow, nic agresivního kolem a navíc šance na padnutí peco peco card, jediná nevýhoda - předpokládám že na ně ještě nemáte hunty a je to přes dvě mapy, ale vyplatí se... :shifty:

Jinak jsou tu ještě payon dolů vpravo eggyry, elder willow... s někým v partě je to celkem sranda, padaj trunky, může bejt karta... Omezovat se furt na ty stejný lokace je děsnej opruz (databáze s vyhledáváním podle xpů je cool :rolleyes:), leechování jinou postavou už pak není ta pravá hra... :confused1:

Edited by Ikristan, 05 February 2009 - 02:39 PM.

Ikristan - Zatím těžká swordlama, jednou z ní bude velká (zlá) GC plechovka

#30 Víťa

Víťa

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 81 posts

Posted 06 February 2009 - 04:24 PM

eggyry

Velká def
Vittek ... priest 98/50 ... momentálně člen guildy Verni Bile Ruzi
Posted Image

#31 Arek Daemonheart

Arek Daemonheart

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 195 posts

Posted 06 February 2009 - 06:37 PM

Def 20 není tak moc, stačí jen obejít ghost element.
Arek Daemonheart, Hans Osol & Tempest
ex R.N.R.
Posted Image
Na GW občas znásilňován Saravokem

BEAUTIFUL
INTELIGENT
TALENTED
CREATIVE
HONEST

vy jste zde, já už však ne

#32 JohniX

JohniX

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 41 posts

Posted 19 January 2010 - 01:08 PM

ja ybch sworda expil asi jak uz tu nekdo zminil na orc lady s potama,jako fakt to tma leze krasne a nebo ty porcelka...s magnumem oboje lokace jsou vyhodne a porcelko ma tedka i skvely drop:)pro male lvly kdyz padne da se krasne vydelat na karte:) :D :D :D :D

#33 Skruf

Skruf

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 5 posts

Posted 07 November 2010 - 09:22 PM

Co takhle jet jednoduchý...možná trošku delší způsob :), ale když sem to dělal já tak to šlo jak po másle. :sadbye:
12-25LVL = payon dung...ze začátku to pude ztuha ale většinou tu expí dost lidí, takže se dá celkem v pohodě do začátku
spojit s pár dalšíma lidma.navíc tu padá loot, kterej se dá docela dobře prodat.
25-50LVL = Wolfy(Payon 2x dolu) a znovu ze začátku to pude ztuha zabijejte po jednom.(nejlepší je do party vzít aco)Až to
budete dávat lehce (to poznáte :)) tak můžete začít používat provoke-->Magnum break ...jako Cruss i Knecht
by ste je měli potřebovat.I zde se vám bude hodit už dříve zmiňované aco.
50LVL-40-50JOB = Na tomhle lvlu máte hrozně moc možností...můžete zůstat na wolfech v pohode se tam da dát tak 45job a dodělával bych to asi v orc dungu s ňějakym healerem.Jsou tu ale i další možnosti např:Leaf caty, provokovat magovi soily(mi gao)a podobný kravinky :)

4 Fun Player
Niff is my LiFe
No Life is my HoBBy
Hobby is my strategy
Strategy is principle
Posted Image

#34 Samuuraj

Samuuraj

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 23 November 2010 - 04:42 PM

Od 50 se vyplati udelat si Moscovia q. Da se bez problem expit solo na 1 lvlu na Lesich. Chce to akorat nejakej fire mec, ja mival vvvs tsurugi s fire enchantem nb elementarni damascusy. Expy tam sou na takovej lvl hodne dobry, i loot neni spatnej(stemy, sharp leafy). Maji vsak jeden hnusnej skill-bleed. Kdyz mate aco/priesta do party tak go na 2 lvl, je tam vic Lesu + Baba yaga(na ne wind mec).

Edited by Samuuraj, 23 November 2010 - 04:42 PM.

#35 Franc

Franc

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 04 February 2011 - 11:33 AM

Zdar, chci se zeptat jak se dostanu pres toho starika jak mi brani ve vchodu do ayoly field 2. Je to Puraim.

#36 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 04 February 2011 - 01:44 PM

Zdar, chci se zeptat jak se dostanu pres toho starika jak mi brani ve vchodu do ayoly field 2. Je to Puraim.

http://wiki.reborn.cz/doku.php/wiki:ayothaya_q

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#37 Cylen

Cylen

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 20 posts

Posted 19 April 2011 - 05:07 PM

Doporučuju expit sworda společně s huntama, obzvlášť pokuď nemáte moc eq
12-25 - pay dung - stačí ze začátků pár red potů a pak to leze hladce, zombie hunt přidá penízky + zbraň
25-35/40 - wolf - rychlý exp + jahůdky který se vždy hodí:)
40-50 - elder willow (trunky se dají prodat, když padne kartička tak je pár mega doma:) )/ bigfoot (je tu hunt, spadne spousta medu (honey) takže je to krása s SP + si otevřete další hunt a možnost že padne kartička)
50+ - je tu moc možností, metalingové, geographové,leaf cat(je tu na ně i hunt což je další + ), orc lady(pokuď máte warriory tak je zde hunt:) )/warrior(další hunt)/HO, porcelka :) s partou je to samozřejmě o nečim jiném ale vyplatí se zkoušet různý lokace a každýmu to vyhouje jinde.