Jump to content
Reborn fórum

Swordman - Kde expit?


Gwaihir

Recommended Posts

zkousim Gc crusse a i s malou str jsem do lvl19 mlatil kobylky u Prontery a potom asi do 30lvl solo pay1f i na malem lvl se tam da dobre mlatit kvuli Hp Reg a potom jsem expil s nekym melee (ja mel novice) az do lvl35 geff1, na orky zatim nejdu protoze mlatim damascusem :D... kdyz o tom tak uvazuju, ktera class vlastne v Payonu neexpi?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cusik.... chtel bych se zeptat kde je nejlepsi expit sworda kdyz sem sam( SEM LAMA TAKZE KDYZ ZACNETE PSAT NECO CEMU NEROZUMIM:) tak se budu jenom dal ptat:thumbup: )

47/36

 

str 36+3

agi 21+1

vit 43+2

int 1

dex 25+3

luk 1+1

 

Predem dekuji :)

Link to comment
Share on other sites

Cusik.... chtel bych se zeptat kde je nejlepsi expit sworda kdyz sem sam( SEM LAMA TAKZE KDYZ ZACNETE PSAT NECO CEMU NEROZUMIM:) tak se budu jenom dal ptat:thumbup:  )

47/36

 

str 36+3

agi 21+1

vit 43+2

int 1

dex 25+3

luk 1+1

 

Predem dekuji :)

10393[/snapback]

 

Vem maso, awake potion a utikej na Orc Lady :) i kdyz te mozna budou davat .. zalez na equipu :)

Link to comment
Share on other sites

pokud clovek nema equip ani zeny tak nejlepsi expeni je na Greatest generalech, sice nuda k ukousani, ale pri trose cviku to leze slusne do 45 jobu. Jo lance podminkou. drop nic moc, zase slusny karty elder willow, willow a GG samozrejme :P

 

jak na to:

 

priblizit se ke GG na 4 ctverecky a mydlit to do nej, sice trochu kouzli, ale sworda to vetsinou nezabije. doporucuju hazet na nej provoke, rany sou pak o neco vetsi :)

 

kam na to:

 

me se nejvic osvedcila mapice z payonu na jih a pak na zapad (moc field 3)

Link to comment
Share on other sites

na Greatest generalech

10543[/snapback]

Prvá a zásadná podmienka: Treba maÂť kopiju... hocijakíş, no iná zbran nemá taký dosah. A treba sa ku GG postaviÂť presne 4 polia smerom presne hore, dole, vžavo či vpravo. Inak nanho alebo nedosiahneÄ alebo dosiahne on na Teba.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

já jsem celkem íşspÄÄnÄ expil solo od 35-40 lvl(možná i jeÄtÄ dál) v prontera maze na bigfoot a savage... endure > bouchnout postupne do dostatecneho mnozstvi a pak Magnum Break na 3-4 rany vsechno dole (fire 150 a 175%) a naví­c je tam jinak bezpeÄí­, takže člověk si může v klidu sednout a nÄkam si odskočit, aniž by se bál, že něco přijde a zabije ho...

taky dobre na vymlaceni poo poo hat ;-)

btw, build na cruse - malo str, hodne vit a int

Link to comment
Share on other sites

No já swordmanky expila asi takhle:

 

12 - 30 lvl base - Payon cave (Zábavné obzvláÄtÄ do 15 lvl base :). Naví­c zde padá mace, skull ring a opal, které se dají­ pÄknÄ prodat, aby bylo na potí­ky a lepÄí­ equip do zaÄátku).

 

30 - 45 lvl base - Greatest generálové kousek od Payonu (hodnÄ wingů a lance podmí­nkou).

 

45 - XX lvl base - Ayatoha field (Zbytek jobů do second classu doporuÄuji Leaf caty, je to rychlé a relativnÄ bezbolestné, dost často seženete Aco s podobnÄ zvrhlými choutkami a s blessem, se kterým by jste mÄli ty pračivé koÄky trefovat bez problémů... A pokud jste bez penÄz, ani loot tu není­ k zahození­ :) ).

 

Při tomto postupu se dostanete na second class pomÄrnÄ na ní­zkém base lvl, takže hned jak naexpí­te první­ch pár jobí­ků (opÄt ideální­ Greatest generálové), tradá na Zenorky, pro low lvl chary mají­ skvÄlý pomÄr HP/EXP a když Bůh dá, padne z Orc skeletona kartiÄka, která má velké využití­ na GW a dá se velmi obstojnÄ prodat :).

JistÄ existují­ i jiné (a možná i lepÄí­ postupy), ale mÄ se tento docela osvěděil.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

AÄkoliv se možná budu párkrát opakovat,

prostě mi to nedá, abych si nenapsala svých pár rad o tom, jak expí­m já.

Upozorřuju, že jsem ten typ hráÄe RO, který je schopen hodiny expit na nemožné lokaci, která mu ovÄem naprosto vyhovuje, tudí­ž vám možná pří­jde, že ty levely jsou občas přehnanÄ ní­zký a že nÄkde zůstávám moc dlouho. No, co už, koneckonců, máme se podÄlit o své poznatky :confused1:

 

 

Budoucí­ hybrid knecht (Vit a Int jakžtakž vyvážený) jakožto sword s meÄem

Base zhruba ? - 15/20

Malá havÄÂť okolo izlude (obzvláÄÂť, pokud nemáte pří­liÄ na kapru) jako je poring, lunatic a tak dál, možná, pokud budete mí­t na red poty, rockeři by taky Äli. Popří­padÄ z Izlude lodí­ na breberky na tom Byalan (Takový komplikovaný názef to je...) island.

 

Base zhruba 15/20 - 30

Tady se tak obvykle vydávám do payon cave. Dá se tam nají­t spousta merchů s masem, čili o léčifky nebude nouze. HavÄti je tam hodnÄ, a pokud se budete ze zaÄátku orientovat na skelety, zvládnete i zombie a poporingy. Pak staÄí­ jen kroužit kolem a zabí­jet co se dá - Celkem fajn je taky to, že jsou zombie nesnesitelnÄ pomalí­, čili než k vám dva dojdou, staÄí­te doregenit kus HP i SP. V zaÄátcí­ch je taky fajn mí­t za zadkem spoluexpí­cí­ho aco (nic proti vÄem acolytům xD)

 

Base 30 - 45

 

Poison spore v geffu 1. Ze zaÄátku po jedné, pak vláÄky a magnum break. OsobnÄ mi to přiÄlo jako prima lokace, jelikož jsou fajn expy (hlavnÄ ze zaÄátku, aÄkoliv vypotřebujete dost potů), celkem sluÄné pení­ze (pokud vyznáváte zabí­t - prodat - za půlku koupit poty, půlku uložit) a dostatek oblud. Pak staÄí­ jen dáwat bacha na hunter fly, která, při nedostatku fly wingu, vám může docela sluÄnÄ zatopit.

 

Base 35 - 50

 

Alternativa, pokud vás už nebaví­ houby (a pokud ví­m, o dost ví­c tu roste job) - Metalingové. Oproti houbám se sice nedají­ vláÄkovat, za to na nÄ nevypotřebujete tolik potů (Alespoř dle mého názoru, jelikož já na nich expila stylem není­ SP, ale je HP - Dám bash a zbytek dobiju, není­ HP, ale je Sp - Dám dva bashe, posbí­rám, jdu dál, jinak sedí­m a Äekám), naví­c je ideální­, že při dobí­jení­, nebo odskakování­ do jiných oken/jiné Äásti mí­stnosti, vás nic nezabije.

 

Base 35 - 50 a výÄ, prostě do 40/50 jobu

 

Leaf caty v druhé Äásti Ayo-neví­mjaksetojmenuje, prostě jak ke vstupu dÄláte quest na holy threads (myslim). Je jich tam zhruba 35 a opice, které se s trochou dobré vůle dají­ na pozdÄjÄí­ch levelech taky zvládnout, jinak jako obvykle fly wingy. Sem bych sbalila nějakýho aco, naexpí­te docela sluÄnÄ oba a zmí­rní­te riziko smrti. Sice zhruba po 50-tým lvlu dáte koÄku i bez íşjmy, ale já vždycky radÄji uznávám partu s acem. Zdlouhavá, ale pří­jemná lokace.

Link to comment
Share on other sites

Jen chci doplnit ze na metalingy se da jit mnohem driv, kdyz je slusnej equip, nebo v parte s aco(nebo jeste lip s priestem bez share :cray:)

 

 

To je sice prawda, ale pokud bych uz ulowila aca/priesta na expeni, vydala bych se na ty kocky a netvrdla na metalinzich, protoze je tam myslimze vic do jobu (ted newim, mozna ne), je jich tam vic a navic tam skoro nikdo nechodi... nevyhodou jsou snad jen ty gorily, ale tÄm se dá utýct :confused1:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ahojky no tak já expila budoucí­ knightku (hodí­ se jen pro buildy s ví­c jak 40dex Äí­m ví­c tí­m lí­p :) ) tak, že jsem si dávala už v novice zónÄ vÄechny stat pointy do dex a když máte asi 30 můžete zaÄí­t chodit na Floru - stejný postup jak psal Gildor nÄkde na zaÄátku o Greatest generalech, a od dex 40 se vyplatí­ jí­t na geographery (zase stejný postup) no a tam můžete vesele trávit svůj volný Äas až do 50.jobu (job 49 - 0.8% za jednoho), pozdÄji podle hp je můžete i bashovat. Geo nekouzlí­, jen když jich je pohromadÄ ví­c, tak se healujou, což je problém. U toho můžete mlátit Metalingy a dokonce si i vydÄláte pár set tisí­c. Jedniným problémem je opravdu ale opravdu velká nuda :) , což se dá napravit tí­m, že si pustí­te zvuky, a jdete se třeba učit nebo tak něco. Asi za 2min uslyÄí­te, že už nebojujete, seberete vÄci a jdete na dalÄí­ho. Jo a jeÄtÄ jsou problémem Archeři, kteří­ si nÄkdy myslí­, že na Geo můžou chodit jen oni a mágové a tak vám ho klidnÄ zabijou i když do nÄj mlátí­te a pak jsou na vás jeÄtÄ drzí­, že vy tam nemáte co dÄlat. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

jen bych doplnil k tomu expení­ na GG.

Nesmí­te jí­t 4 polí­Äka zepředu, jinak z nějakého podivného důvodu dosáhne. Když jdete zezadu, tak vám neubere ani HP.

 

Přeji pÄkné, nudné expení­ na GG

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest jirkan
sem na 13. íşrovni job na 10 . , chci bejt swordman , a chce to po me bassic skills , kde je vezmu ?

poradte prosí­m nikde to nemůžu nají­t

Alt-s a "rozdel" tech 9 jobu co mas

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...