Jump to content

Photo

Super Novice - Kde expit?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
26 replies to this topic

#1 Tuax

Tuax

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 61 posts

Posted 12 September 2005 - 07:17 PM

Kam chodíte expit svého Super Novice?
Na serveru působím v podstatě od jeho počátků, ale na pevno jsem zde byl od června 2005, pak dva vytrvalé roky, ale po wipe serveu a velkých změnách v emulátoru, či co to bylo jsem spolu s dalšími v roce 2007 odešel. No a nyní jsem zase zpět :)

Stará škola 2007
Tuax - Assassin 9+
Evžen - Super Novic 70
Kulikulik - prodavac

Nová generace 2010
Lejsek - Hunter 7+
Aleavar - Alchymista potář 6+
Healmen - Priest 6+

#2 Tuax

Tuax

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 61 posts

Posted 12 September 2005 - 07:22 PM

Ono HP u Super Novice moc není a tak je třeba být poměrně dost opatrný při volbě místa pro expení.

Já osobně jsem hned po dosažení 45 levelu base, stravil ještě chvílina houbičkách v Gefenu. Pak jsem si nechal vykout wind elementarni zbran a sel jsem do undersea.

Pak expy porád slusne lezou an tradicních místech jako v Payon Cave f2.

Ale pro Super Novice jsou hodně důležité joby. A mně se vyplatilo strávit dost času v Ayothale na Leaf Cat a nahnat co nejrychleji joby. Skáče to tam věru hodně rychle.

Pak se mi jeste na 50+ slusne expilo Ne OrcZombiech a OrcSkeletonech. A pak taky na Sohee v Payonu v F4.

Ale nyní už tak nějak nevím kam jít, aby mne to nedalo na jednu ránu, pokud mne to trefí a abych z toho měl ještě pořád nějaké expíky. :)

Edited by Tuax, 12 September 2005 - 07:24 PM.

Na serveru působím v podstatě od jeho počátků, ale na pevno jsem zde byl od června 2005, pak dva vytrvalé roky, ale po wipe serveu a velkých změnách v emulátoru, či co to bylo jsem spolu s dalšími v roce 2007 odešel. No a nyní jsem zase zpět :)

Stará škola 2007
Tuax - Assassin 9+
Evžen - Super Novic 70
Kulikulik - prodavac

Nová generace 2010
Lejsek - Hunter 7+
Healmen - Priest 6+

#3 Draxlith

Draxlith

Psychopat

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 406 posts

Posted 12 September 2005 - 09:19 PM

Ja za sebe muzu pro "mage" typ novice doporucit expit na Greatest generalech a pote se presunout plynule do clocku nebo na argiope .... ale musi mit minimalne willow a roda frog kartu aby vystacil s SP
Draxlith,Thoeris - AMDMA, Melinador -Skritci a nekolik dalsich charu.

#4 Tuax

Tuax

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 61 posts

Posted 16 September 2005 - 05:26 PM

Tak jsem našel pro mého melee novice zemi zaslíbenou :D Tedy alespon pro 62-66 (lze i vys) lvly pak zase jinam.

Gonryun field 01
Místo kde jsou Zipper Bear, Baby Leopard, Dumpling Child, Hermit Plant a Poporingové.

Jedini agresivní jsou Baby Leopardi a je treba na ne mit nejakou elementarni zbran , protoze normal jim dava jen 25%. A je nutna taky uz dostatecna flee, protoze maji 96 HIT.

A loot je zde taky prima pomerne dobre se prodavaji NPC Leopardi kuze a zuby. Navíc z nich padá rough oridecon a Dagger [3], ktery se da NPC prodat za 7k a nebo využít jinak, či prodat hračům. Z Zipperu je dobre sbirat kuze, protoze 600 je jich potreba na jednu prima cepku :) Z Dumplingu pada olejový papír, který se hodí na kvestík v Umbale a nebo na čepici. A z Hermitu pada bic pro dancerku Rope [4] a slusne expy.

Stará škola 2007
Tuax - Assassin 9+
Evžen - Super Novic 70
Kulikulik - prodavac

Nová generace 2010
Lejsek - Hunter 7+
Healmen - Priest 6+

#5 smash

smash

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 306 posts

Posted 16 December 2005 - 05:06 PM

:P mohl by nekdo zalozit topic na equip SN je mi jasny co bych mel mit ale kde se to hunti je pro mne zahada protoze jsem nenasel snad zadnou databazi s dropem SNhat/1/ a reborn database mi nejak nejdi ci co :ninja: :) :P :blink: :P ;)

Reborn:

ukaz_emblem_php.png
SlayerOfDarknes- Ranger...Phoenix Furry ukazemblem.png 4ever

Slayer's Queen -Arc Bishopka, DPSlayer - Genetic, Chicker - Rune Knight, YourDevotedHusband -   Royal Guard

Eric Clapton - clown, Niela - HP
a par dalsich slayeru...
Non-advanced grupa:
Ummagumma -Hunter, RED HEAD - dancka
Moje K/P/V

#6 s4ndwitch

s4ndwitch

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 63 posts

Posted 17 December 2005 - 10:37 AM

SNhat(1) pada z mole (krtek blizko einbrooche myslim :blink: ), sance 0,2% :ninja:
sh4dow - stalker, member of Final fantasy
kelly - SN Skřítek
s4ndwitch jr - SN Skřítek
s4ndy II - boostovací priest

#7 Ozrala

Ozrala

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 36 posts

Posted 18 December 2005 - 07:50 AM

novice equip topic uz je, staci se podivat trosicku dolu:)
ale ok: slotove novic breast plate: yuno napravo od namesti
slotove novic manteau, shield, shoes amulet: lighthausen vpravo dole - celkem asi 90k a brnco taky 90, a jsou to asi nejlepsi veci pro novice
LittleOzrala - SN - guildmaster of Way of Novice

#8 Coud

Coud

Deviling

• Supporters
  • 372 posts

Posted 05 January 2006 - 01:41 PM

Kam chodíte expit svého Super Novice?

No nevím, jak jsi SN jel, ale já dával hodně do Agi, takže už celkem dlouho expím na metalingách. Dávají sice semtam mammonite, ale zase ne tak často a k tomu mají hit jen 66. Ja na nich jsem do 51 lvlu a celkem to jde, protože mají asi 2x víc xp, než orczombie a skelleton a ještě k tomu mají HP jenom 900 asi. Musí se ale uznat, že mají nanic drop, takže nejsou moc na prachy, ale co už. Hlavně se na nich dá vyexpit fakt rychle. Jo a nejlepší je na nich expit už od začátku ... sehnat si nějakýho assasina, kterej vám bude tankovat a v poho se dá dat SN lvl 50 za 3-4 dny :P
the End

#9 Ralok

Ralok

Deviruchi

• Supporters
  • 170 posts

Posted 05 January 2006 - 02:15 PM

No nevím, jak jsi SN jel, ale já dával hodně do Agi, takže už celkem dlouho expím na metalingách. Dávají sice semtam mammonite, ale zase ne tak často a k tomu mají hit jen 66. Ja na nich jsem do 51 lvlu a celkem to jde, protože mají asi 2x víc xp, než orczombie a skelleton a ještě k tomu mají HP jenom 900 asi. Musí se ale uznat, že mají nanic drop, takže nejsou moc na prachy, ale co už. Hlavně se na nich dá vyexpit fakt rychle. Jo a nejlepší je na nich expit už od začátku ... sehnat si nějakýho assasina, kterej vám bude tankovat a v poho se dá dat SN lvl 50 za 3-4 dny :)

View Post

btw.ten sin sem byl ja :P

sry za OT
Posted Image
Creator/Champion player

#10 s4ndwitch

s4ndwitch

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 63 posts

Posted 05 January 2006 - 03:52 PM

mno na metalingach sem ho mel za 1-2 dny lvl 49... za mensi podpory priesta :P
kelly - SN Skřítek

#11 s4ndwitch

s4ndwitch

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 63 posts

Posted 06 January 2006 - 02:17 PM

na 51 sem daval este metalingy, tak od 55+ sem zkousel marionetky :)
expy dobry, hlavne do jobu... opet za podpory priesta :)
kelly - SN Skřítek

#12 Coud

Coud

Deviling

• Supporters
  • 372 posts

Posted 09 January 2006 - 11:58 PM

na 51 sem daval este metalingy, tak od 55+ sem zkousel marionetky :P
expy dobry, hlavne do jobu... opet za podpory priesta ;)

View Post

Na které mapě jsi ty Marionetky dával? Každopádně jsem na 57 lvlu a nevím na co teď jít :hypocrite:
the End

#13 s4ndwitch

s4ndwitch

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 63 posts

Posted 10 January 2006 - 08:43 AM

v gh jak jsou ty veze nahore uprostred, tak je to vez druha zprava :hypocrite:
kelly - SN Skřítek

#14 Ralok

Ralok

Deviruchi

• Supporters
  • 170 posts

Posted 13 January 2006 - 08:29 PM

hned po prestupu na SN (mage) bych naexpil (nechal se anexpit) tak na 20 job na metalech nebo nekde na sdilene potom solo presel na metalingy tak do 50 lvlu a potom jit na greatest generaly (cold bolt potreba) potom asi HO nebo s huntem na sealy (sdilene expit se danym huntem)
Posted Image
Creator/Champion player

#15 Coud

Coud

Deviling

• Supporters
  • 372 posts

Posted 14 January 2006 - 10:46 AM

hned po prestupu na SN (mage) bych naexpil (nechal se anexpit) tak na 20 job na metalech nebo nekde na sdilene potom solo presel na metalingy tak do 50 lvlu a potom jit na greatest generaly (cold bolt potreba) potom asi HO nebo s huntem na sealy (sdilene expit se danym huntem)

View Post

JJ, valstně celej SN se dá nejlíp asi vyexpit pomocí archera a později hunta. Expit ho samotnýho není zase tam moc fun, protože i na vysokých lvlech má jen kouzla jako mage. No každopádně se hodí sehnat si i "vstupenku" na leafy, protože pro Sn jsou dost důležitý joby a i Hunt se tak může udělat velmi rychle, protože u něho je nej přestoupit už kolem 40 jobu (41 to mylím vyjde).
the End

#16 Dante

Dante

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 27 posts

Posted 27 February 2006 - 11:35 AM

Mam intstant SN a od 26 basu sem expil na metalingach.chce to sehnat belt s poison spore kartou a hura na metalingy :) .Envenom ma totiz range 2 cells,takze nemusite prijit az k nemu,staci zautocit z maximalni vzdalenosti a poodbehnout z viditelnosti metalinga-metaling uz po vas nepude a muzete znovu opakovat utok dokud metaling nelehne.:D
kasa-STR/VIT BattleSmith 88/50
BS staveny na preziti a killing v PvP/WoE(GW)

#17 Draxlith

Draxlith

Psychopat

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 406 posts

Posted 27 February 2006 - 02:18 PM

Pekny :) jenom mi prosim vysevetli co znamena "intstant SN" :D
Draxlith,Thoeris - AMDMA, Melinador -Skritci a nekolik dalsich charu.

#18 Dante

Dante

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 27 posts

Posted 27 February 2006 - 04:32 PM

Pekny :P jenom mi prosim vysevetli co znamena "intstant SN" :P

View Post

Tim instant SN sem myslel int/dex Super Novice neboli "Instant cast" ;)
kasa-STR/VIT BattleSmith 88/50
BS staveny na preziti a killing v PvP/WoE(GW)

#19 Opikoslav

Opikoslav

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 29 posts

Posted 07 March 2006 - 02:00 PM

No sem volaký zmetený! Expit SN přes něco je podle mě mega pačovina! SN má svojí for fun filozofii! a kurvit to duálama a expením se přes hunta atd atd.? no nic! já su du pyžlat svoje wormtaily :)

Wopichoslaf
Opik the Cigisin 75 plevel Sinx s agi 1 blicí smajlík

#20 hrubka

hrubka

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 35 posts

Posted 21 April 2006 - 08:25 AM

kde mam expit SN lvl 58? na GG uz to moc neleze a je to nuda sealy sou ..... takze sem v koncich a do niffu okolo 70+
/sob
Hrubka69 Sniper 9x guilda Xenogears
Vanesska priestka 9x
Hrubatko Priest 7x
PumASN lvl moc malej
Neni to co driv Cim to je? :(
Posted Image