Jump to content
Reborn fórum

Super Novice - Kde expit?


Tuax

Recommended Posts

Ono HP u Super Novice moc není­ a tak je třeba být pomÄrnÄ dost opatrný při volbÄ mí­sta pro expení­.

 

Já osobnÄ jsem hned po dosažení­ 45 levelu base, stravil jeÄtÄ chví­lina houbiÄkách v Gefenu. Pak jsem si nechal vykout wind elementarni zbran a sel jsem do undersea.

 

Pak expy porád slusne lezou an tradicní­ch mí­stech jako v Payon Cave f2.

 

Ale pro Super Novice jsou hodnÄ důležité joby. A mnÄ se vyplatilo strávit dost Äasu v Ayothale na Leaf Cat a nahnat co nejrychleji joby. SkáÄe to tam vÄru hodnÄ rychle.

 

Pak se mi jeste na 50+ slusne expilo Ne OrcZombiech a OrcSkeletonech. A pak taky na Sohee v Payonu v F4.

 

Ale nyní­ už tak nějak neví­m kam jí­t, aby mne to nedalo na jednu ránu, pokud mne to trefí­ a abych z toho mÄl jeÄtÄ pořád nějaké expí­ky. :)

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem naÄel pro mého melee novice zemi zaslí­benou :D Tedy alespon pro 62-66 (lze i vys) lvly pak zase jinam.

 

Gonryun field 01

Mí­sto kde jsou Zipper Bear, Baby Leopard, Dumpling Child, Hermit Plant a Poporingové.

 

Jedini agresivní­ jsou Baby Leopardi a je treba na ne mit nejakou elementarni zbran , protoze normal jim dava jen 25%. A je nutna taky uz dostatecna flee, protoze maji 96 HIT.

 

A loot je zde taky prima pomerne dobre se prodavaji NPC Leopardi kuze a zuby. Naví­c z nich padá rough oridecon a Dagger [3], ktery se da NPC prodat za 7k a nebo využí­t jinak, či prodat hraÄům. Z Zipperu je dobre sbirat kuze, protoze 600 je jich potreba na jednu prima cepku :) Z Dumplingu pada olejový papí­r, který se hodí­ na kvestí­k v Umbale a nebo na Äepici. A z Hermitu pada bic pro dancerku Rope [4] a slusne expy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

novice equip topic uz je, staci se podivat trosicku dolu:)

ale ok: slotove novic breast plate: yuno napravo od namesti

slotove novic manteau, shield, shoes amulet: lighthausen vpravo dole - celkem asi 90k a brnco taky 90, a jsou to asi nejlepsi veci pro novice

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Kam chodí­te expit svého Super Novice?

 

 

No neví­m, jak jsi SN jel, ale já dával hodnÄ do Agi, takže už celkem dlouho expí­m na metalingách. Dávají­ sice semtam mammonite, ale zase ne tak často a k tomu mají­ hit jen 66. Ja na nich jsem do 51 lvlu a celkem to jde, protože mají­ asi 2x ví­c xp, než orczombie a skelleton a jeÄtÄ k tomu mají­ HP jenom 900 asi. Musí­ se ale uznat, že mají­ nanic drop, takže nejsou moc na prachy, ale co už. HlavnÄ se na nich dá vyexpit fakt rychle. Jo a nejlepÄí­ je na nich expit už od zaÄátku ... sehnat si nějakýho assasina, kterej vám bude tankovat a v poho se dá dat SN lvl 50 za 3-4 dny :P

Link to comment
Share on other sites

No neví­m, jak jsi SN jel, ale já dával hodnÄ do Agi, takže už celkem dlouho expí­m na metalingách. Dávají­ sice semtam mammonite, ale zase ne tak často a k tomu mají­ hit jen 66. Ja na nich jsem do 51 lvlu a celkem to jde, protože mají­ asi 2x ví­c xp, než orczombie a skelleton a jeÄtÄ k tomu mají­ HP jenom 900 asi. Musí­ se ale uznat, že mají­ nanic drop, takže nejsou moc na prachy, ale co už. HlavnÄ se na nich dá vyexpit fakt rychle. Jo a nejlepÄí­ je na nich expit už od zaÄátku ... sehnat si nějakýho assasina, kterej vám bude tankovat a v poho se dá dat SN lvl 50 za 3-4 dny :)

15627[/snapback]

 

btw.ten sin sem byl ja :P

 

sry za OT

Link to comment
Share on other sites

na 51 sem daval este metalingy, tak od 55+ sem zkousel marionetky :P

expy dobry, hlavne do jobu... opet za podpory priesta ;)

15706[/snapback]

Na které mapÄ jsi ty Marionetky dával? KaždopádnÄ jsem na 57 lvlu a neví­m na co teÄ jí­t :hypocrite:

Link to comment
Share on other sites

hned po prestupu na SN (mage) bych naexpil (nechal se anexpit) tak na 20 job na metalech nebo nekde na sdilene potom solo presel na metalingy tak do 50 lvlu a potom jit na greatest generaly (cold bolt potreba) potom asi HO nebo s huntem na sealy (sdilene expit se danym huntem)

Link to comment
Share on other sites

hned po prestupu na SN (mage) bych naexpil (nechal se anexpit) tak na 20 job na metalech nebo nekde na sdilene potom solo presel na metalingy tak do 50 lvlu a potom jit na greatest generaly (cold bolt potreba) potom asi HO nebo s huntem na sealy (sdilene expit se danym huntem)

16327[/snapback]

JJ, valstnÄ celej SN se dá nejlí­p asi vyexpit pomocí­ archera a pozdÄji hunta. Expit ho samotnýho není­ zase tam moc fun, protože i na vysokých lvlech má jen kouzla jako mage. No každopádnÄ se hodí­ sehnat si i "vstupenku" na leafy, protože pro Sn jsou dost důležitý joby a i Hunt se tak může udÄlat velmi rychle, protože u nÄho je nej přestoupit už kolem 40 jobu (41 to mylí­m vyjde).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mam intstant SN a od 26 basu sem expil na metalingach.chce to sehnat belt s poison spore kartou a hura na metalingy :) .Envenom ma totiz range 2 cells,takze nemusite prijit az k nemu,staci zautocit z maximalni vzdalenosti a poodbehnout z viditelnosti metalinga-metaling uz po vas nepude a muzete znovu opakovat utok dokud metaling nelehne.:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

taaakze, tezke vzpominani kde ze sem to vlastne expil :)

 

battle:

-ze zacatku potrebuje co nejvic agi, kvuli nedostatku hp, dobre je mit podporu priesta, dokud nemate dost flee a vlastni heal :)

-diky str a pozdeji enlarge weight limit unese dost healingu(miluju maso :) ), muze expit pretizen, protoze pouziva jen pasivni double attack

12-30 payon cave 1 - do te 30 to leze naprosto bez problemu

30-40 geff 1 - je potreba mit flee kolem 100, abyste moc neumirali

35-50 metalingove - alternativa k houbickam, ale poleze vam to tam dyl :) hlavne base, po prestupu dat improve dodge a double attack a nemel by byt problem

50-60 marionetky - tohle je podle me kriticky bod :) nejak se pres to musite dostat, ja sem zabijel marionette na mape gl_in01 (hledejte v databazi :P ) vpravo nahore

60-70? zenorci - tady je uz potreba flee 182, coz neni malo, ale da se to :)

70+ s partou - diky vysoke flee muze battle SN bez problemu vlackovat

 

mage:

-chce to dobrou zbran, aby se dostal na lvl 45, ze zacatku davat dex kvuli hit a dmg (staci kolem 30), pak int kvuli dmg ;)

12-30 payon cave 1 :(

30-45 geff 1 - metalingy nedoporucuju, protoze trefi pokazde a to dost boli :(

45-50 greatest generalove nebo metalingove - cold bolt nebo fd + lb

50-60 argiopy, clock tower, geographeri - mrazit, mrazit, mrazit :) do clocku brat hodne wingu

60-70 goati - bud mrazit, ale ja preferuju cold bolt, utect (nemuze se hybat) a znovu, s cold boltem 5 sem si vystacil

70+ alarmove, HO, goati - zalezi co vam lip vyhovuje a jaky mate equip, ja zatim zabijim alarmy :) jestli vas ale vezme nejaka parta, nevahejte, neni to tak narocny :(

 

tak snad si to aspon nekdo precte a nekomu to pomuze :)

 

novicove do boje! :devil2:

Link to comment
Share on other sites

do expení­ battla jsem zahrnul i einbroch mines, je tam sice potreba fire dyka, ale s endow to není­ problém :( leze to tam do 70tky moc pÄknÄ :devil2: a flee ani až tak moc nepotřebujete :) a jinak to 70+ v partÄ...neví­m neví­m :( já mám flee okolo 200, ale vláÄkování­, kdy 2 rany a leží­m :) a k tomu moc lidí­ už do party nechodí­ :( ale dá se chodit třeba s priestem na dualku na sealy, nebo na mermany (oboje s endow a merman jeÄtÄ výhodnej, protože je demi-human, takže pokud máte dýku na GW, tak jim dáte celkem sluÄný rany :)

Link to comment
Share on other sites

no kelly sem expil misto tech zenorku pres hunta na dualu :) (taky varianta...) tak sem se inspiroval misty, kde sem expil rogue a sina :(

ty party se obcas sejdou, s vlackovanim s kelly v niffu sem nemel nikdy problem :)

 

einbroch mines neznam :(

 

edit: smazal sem jeden post aby to tady nebylo tak zaspamovany a lidi si vsimli toho myho postu o neco vys :) kdyz uz sem napsal svuj nejdelsi post v zivote, tak pod neho nebudu spamovat :) taky neco smaz coude :(:devil2:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...