Jump to content

Photo

Mumble - Nahrada Ventrila

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 21 June 2011 - 04:08 PM

Zdravim,

Rozbehal jsem Mumble server na Rebornu (http://mumble.sourceforge.net/) coz bude nase nahrada za Ventrilo.

Vyhody Mumble:

- Open Source
- Multiplatformni (Mac, Linux, Windows)
- HD prostorovy zvuk
- Bezpecnost
- Moznost overlay ve hre
- Moznost nahravani rozhovoru
- Moznost zaregistrovat svuj nick (nikdo vam ho neukradne)
- Moznost vytvaret skupiny uzivatelu
- Snazsi sprava pro GM

a kdo vi co dal jeste...

Muzete testovat :) Zapnul jsem moznost vytvareni docasnych skupin kymkoliv kdo si zaregistruje nick. Pokud chcete trvalou skupinu zabezpecenou heslem pisnete mi na k3dt@reborn.cz.

Staci jen v mumble jako adresu serveru zadat "mumble.reborn.cz" (port nechat vychozi) zvolit nick a po pripojeni si zaregistrovat nick pravym tlacitkem mysi na svem nicku...
  • 0

#2 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 21 June 2011 - 05:17 PM

Dalsi super vec na kterou jsem prisel... jdou vytvaret virtualni servery... tudiz.. muzu klidne vytvorit samostatny servery (treba podle guildy).
  • 0

#3 kNowya

kNowya

Deviling

• Hráèi
  • PipPipPipPipPip
  • 222 posts
  • Interests:U are my creator, but iam your master, Obey.

Posted 22 June 2011 - 07:35 AM

Dalsi super vec na kterou jsem prisel... jdou vytvaret virtualni servery... tudiz.. muzu klidne vytvorit samostatny servery (treba podle guildy).

Ani nemusim testovat, abych ti ze zkusenosti s wowkem, ktere se hraje vetsinou jen na mumblu rekl, ze mumble je nespocetnekrat lepsi, nez zastaraly ventrilo, kde jde naprosto otresne zvuk, snad jedina nevyhoda oproti ventrilu spociva ve vyssi narocnosti, coz poznaji hlavne hraic se starsima kompama, myslim, ze takovej zlatej stred proto je TS3ka, ale to je spise o zvyku, kazdopadne urcite mumble, je to cesta dopredu a chvalim za dalsi peknou novinku.

Edited by kNowya, 22 June 2011 - 07:36 AM.

• 0
Sheep Champ GW
Knowya Creator
Beranek BB LK
Levent LK
Flawless PVM WSko
AmenMyBrother HP
Sentiment HP
Tiggar FS,Profa
Surgam Pala Devo
Dagon the Warlock HW
Hryzalka Ganba HW
Frodo Sniper
Neno Sniper
Hexor Stalker
Necrotic Torture SinxBreaker
Thautos Profa
LadyKathrin Dancka
Victory Bard
Focus Linka
kilika port Trznik
Laged Champ projekt
Kebap Stalk projekt
Sheewa HP projekt
OneManShow Heat SG
--------------------------------------------------------------------------------------------
Na GW nejcasteji budu za Tiggar/Professor nebo Sheep/Champ, staci dat vedet

#4 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 22 June 2011 - 08:14 AM

Ani nemusim testovat

Řekl bych že Kenny myslel také testování jiných věcí než jen mluvení a poslouchání. Jako např. adminování chanellů, jak fungujou pravomoce atd. Včera jsme si s Thorgrinem celkem vyhráli s různým nastavením atd. A i Kenny byl s některých věcí podle hlasu dost nadšený, takže věřím že je jen otázkou času, kdy se na mumble přejde definitivně.

EDIT: A vlastně už to je i v novinkách.

Edited by Nerosan, 22 June 2011 - 08:16 AM.

• 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#5 Voltron

Voltron

Deviling

• Supporters
  • 394 posts

Posted 22 June 2011 - 03:19 PM

Kterou verzi Mumble stahovat?
  • 0
Posted Image

#6 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 22 June 2011 - 03:58 PM

Kterou verzi Mumble stahovat?

V tomhle je mumble taky ú¾asný, na verzi nezále¾í. Já mám 1.2.2, nejnovìj¹í je 1.2.3, ale funguje to i s 1.2.1 apod
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#7 kuzmicz

kuzmicz

Deviling

• Hráèi
  • PipPipPipPipPip
  • 367 posts

Posted 22 June 2011 - 04:10 PM

Doporucuju nejnovejsi.. :lookaround:
  • 0
random Posted Image

#8 Tomoko

Tomoko

Deviling

• Hráèi
  • PipPipPipPipPip
  • 201 posts

Posted 21 July 2011 - 08:16 PM

mam problem...Mumble ma odmieta prihlasit z ineho PC a stazuje sa na nejake heslo O_o
  • 0

Posted Image
Mayumi
"If you're going to fight the boss, go after you've leveled enough."

#9 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 21 July 2011 - 08:28 PM

musis si prenyst certifikat treba na flashce... a nebo mi napis, nastavim ti heslo na nick... a to staci zadat pokazdy kdyz se ti zmeni certifikat (napr. prave ze pouzivas mumble na jinym pc).
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users