Jump to content
Reborn fórum

Renewal klient


Guest Baalberith

Recommended Posts

Chci se zeptat az se pojede naostro jestli budou nejake obsahlejsi informace co renewall prinasi, co funguje, co ne, a co bude mozna v budoucnu. Diky

Myslim ze sa chysta spisat nejaky vacsi clanok na wiki, ked sa stihne.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Chci se zeptat az se pojede naostro jestli budou nejake obsahlejsi informace co renewall prinasi, co funguje, co ne, a co bude mozna v budoucnu. Diky

Budu, ale nie som si isty, ci sme sa spravne pochopili ... pojde o renewal klienta, nie o renewal mechaniku a herne feature ... rozdiel bude v podstate len par novych okien a trosicku ine spravanie klienta:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Pridal som vam na testovanie npc pre mounty .. stoji v prontere na namesti.

Ukazka: RenewalMount.jpg

 

Pozor, zatial nefunguju spravne farby, takze si musite u tondy resetnut farbu, aby ste videli mount spravne:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

mam dotaz na co budou ty mounti kdyz nemuzes utocit ? nebo se bude dat utocit ?

Nevies si predstavit, ake cool je dohopsat na lame na kemp s vlakom?;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Rekl bych ze tohle neni priorita - nicmene jedine, co muzem vyloucit, ze by se tim v nejblizsich 14 dnech nekdo zabyval.

 

Ale dejme tomu do leta nemuzem vyloucit vubec nic :)

Link to comment
Share on other sites

Pozor, zatial nefunguju spravne farby, takze si musite u tondy resetnut farbu, aby ste videli mount spravne:)

 

 

skusil jsem a barvy mi fungují dokonce mi to obarví i mounta :) projel jsem pár desítek barev bez problémů

 

edit: u profy zlobí, u assassinky naprosto v pořádku

Edited by DJ Tiesto
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

skusil jsem a barvy mi fungují dokonce mi to obarví i mounta :) projel jsem pár desítek barev bez problémů

 

Asi si mal stastie, prasa, lama, ani lev nemaju viac ako 2, alebo 3 farby:)

Zaba aj liska mi fungovala dobre

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

pokud lva myslis tu hyenu u thief classu tak tam sem mel desitky funkcnich barev, prase mi tez jde normalne obarvit vsema barvama z tech zakladnich a naopak zaba ani liska mi dobre nefungovali jen asi 3-4 prvni barvy kde byla zmena barvy nepatrna

 

Lev je pre crusader a knight class ... hyena = pes :)

 

Jak se da ziskat mount? A je mozny vyber? nebo podle povolani jenom. Me se to kure pro acher class nelibi :-)

 

 

renewal test -> na namesti v prontere stoji npc, co ti to da ... mount je pre kazdy class specificky, nejde si vyberat

Link to comment
Share on other sites

Jak se da ziskat mount? A je mozny vyber? nebo podle povolani jenom. Me se to kure pro acher class nelibi :-)

 

Vymenim lamu za kure. :D

Link to comment
Share on other sites

nahravani videii funguje taktez prehravani, party booking taky funkcni dokonce automaticky refreshuje informace jedine co tam je trochu mimo je share party a max level ktery je nastaveny na 15 a 150lvl

 

a nejak mi nehraje hudba po mestech apod.

 

edit: po projeti kafry v zalozce Misc mi to na poslednich par itemu haze error : only 16m or 8bit color format supported , nejspis to bude kvuli nejakemu odpadu z tinkeringu

edit 2: battle mode se jevi zcela funkcni i treba na num cislech, mezerniku, altu apod.

barvy vlasu mi taktez funguji

Edited by DJ Tiesto
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

nahravani videii funguje taktez prehravani, party booking taky funkcni dokonce automaticky refreshuje informace jedine co tam je trochu mimo je share party a max level ktery je nastaveny na 15 a 150lvl

 

a nejak mi nehraje hudba po mestech apod.

 

edit: po projeti kafry v zalozce Misc mi to na poslednich par itemu haze error : only 16m or 8bit color format supported , nejspis to bude kvuli nejakemu odpadu z tinkeringu

edit 2: battle mode se jevi zcela funkcni i treba na num cislech, mezerniku, altu apod.

barvy vlasu mi taktez funguji

 

hudbu poskytnem ako samostatny balik... je pomerne velka a 95% ludi ju ma vypnutu

Link to comment
Share on other sites

Hoj, tak jsem zkoušel ten renewal, par acountu mi to vzalo bez problémů. Ale u jednoho mi to nejde se prihlásit, rsp šlo to, dokud sem nenajel na 1. záložku s postavama, tam se to seklo a nejde nic. Takže předpokládám, že na té 1. záložce je něco co neumí zobrazit, protože to hlásí, že chybí nějaký sprite. Vypadá to nějak tak:

chybany.png

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Hoj, tak jsem zkoušel ten renewal, par acountu mi to vzalo bez problémů. Ale u jednoho mi to nejde se prihlásit, rsp šlo to, dokud sem nenajel na 1. záložku s postavama, tam se to seklo a nejde nic. Takže předpokládám, že na té 1. záložce je něco co neumí zobrazit, protože to hlásí, že chybí nějaký sprite. Vypadá to nějak tak:

chybany.png

 

1) Mas vypnuteho normalneho klienta?

2) aku velkost ma tvoj reborn.grf?

3) napis meno uctu .. kludne do pm

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

1) Ano mám

2) 61,1MB(64 105 535 bajtů)

3) *********

 

Vyzera, ze sa ti nejak podarilo zmenit cislo ucesu na taky, ktory v klientovi neexistuje ... stejny problem ma asi dalsich 30 postav .. zatial som vam vsetkym nastavil ucesy na standardne...

Link to comment
Share on other sites

-cancel v char selectu vyhazuje ze hry úplně - zavírá klienta (nejde tak přepínat účty bez vypnutí hry).

-při zadání špatného hesla při loginu vyhodí hlášku "Nespravne heslo.(1)" a vypne klienta, to samé s hláškami "Server te odmitl.(3)" a "Chyba pripojeni k serveru.".

-Mounter dal mému Gunslingerovi jako mounta Peco Peco :)

-přehozeny účesy typu 4 a 5

 

... vyreseno Na testu si proste na F12 nabindujte prikaz "@lista"

Pěkné, jakožto rekreační hráč bych se horko těžko přeučoval na BM, když jsem dosud neměl potřebu se s ním seznámit... ale nešlo by to bez toho refreshe? :dry:

BTW kde se něco binduje na F12?

Edited by Perthorn
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

-cancel v char selectu vyhazuje ze hry úplně - zavírá klienta (nejde tak přepínat účty bez vypnutí hry).

-při zadání špatného hesla při loginu vyhodí hlášku "Nespravne heslo.(1)" a vypne klienta, to samé s hláškami "Server te odmitl.(3)" a "Chyba pripojeni k serveru.".

-Mounter dal mému Gunslingerovi jako mounta Peco Peco :)

-přehozeny účesy typu 4 a 5

 

 

Pěkné, jakožto rekreační hráč bych se horko těžko přeučoval na BM, když jsem dosud neměl potřebu se s ním seznámit... ale nešlo by to bez toho refreshe? :dry:

BTW kde se něco binduje na F12?

 

To vypinanie klienta je nejake korejska ficura a pravdepodobne ju nepojde spravit :)

S ucesami bude este trosku problem, budem sa na to musiet pozriet dokladnejsie .. Keby niekto vedel presne, ktore sa prehodili a zmenili, bolo by to super:)

Gun a Sword ma spravne peca:)

http://www.playragnarok.com/news/updatedetail.aspx?id=179

Neviem, co myslis tym bindovanim na F12, vsetky klavesove skratky su v ESC->BM/Shortcut settings->zalozka 1,2,3

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

-cancel v char selectu vyhazuje ze hry úplně - zavírá klienta (nejde tak přepínat účty bez vypnutí hry).

-při zadání špatného hesla při loginu vyhodí hlášku "Nespravne heslo.(1)" a vypne klienta, to samé s hláškami "Server te odmitl.(3)" a "Chyba pripojeni k serveru.".

-Mounter dal mému Gunslingerovi jako mounta Peco Peco :)

-přehozeny účesy typu 4 a 5

 

 

Pěkné, jakožto rekreační hráč bych se horko těžko přeučoval na BM, když jsem dosud neměl potřebu se s ním seznámit... ale nešlo by to bez toho refreshe? :dry:

BTW kde se něco binduje na F12?

 

Tak, vlasy som opravil a pridal dalsich +-60 roznych ucesov aj s farbami. Zmenu uvidite ale az s ostrym nasadenim klienta ... dovtedy by sa mohli nepacit staremu klientovi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...