Jump to content
Reborn fórum

Renewal klient


Guest Baalberith

Recommended Posts

Guest Baalberith

Budou Legendary Items na i na renewalu? :worthy:

LI nemaju nic spolocne s renewalom, budu spravene, az budem mat cas ich dotiahnut, bohuzial ho zatial mam prilis malo..

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Prosím všemocné GMka aby vyslyšeli a odpověděli na můj dotaz. :beg::worthy:

Dočkáme se nějaké změny v oblasti 3rd classů s přechodem na renewal? :blush:

:buba:

Urcite nie v najblizsom case .. tj. nerataj s tym do roka:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Ked si spomeniete niekto na mapu, kde chybali minimapy (okrem pvp, najmu a muzea - to bude rano opravene), tak to prosim napiste sem.

Chybaju = vyhodi klient chybu, ktoru ide odkliknut a pokracovat...

Link to comment
Share on other sites

no tak jsem si 5 let pohrala a dal mam patrne smulu, nefunguje ani stary klient ani novy. tak se tu vsichni kdo se dostanete do hry mejte pekne, ja musim jinam :-(

Ono se počítá s tím, že to některým nepůjde. Napiš proč ti to nejde (gravity error, vůbec to nejde spustit apod.) a u graviťáku napiš i chybu co ti to hodí. Jen škoda, že byl snad 2 týdny (možná i déle) zaplý Renewal TestServer, kde si lidi mohli vyzkoušet, zda jim to jde nebo ne a případně to předběžně začít řešit. =)

Link to comment
Share on other sites

Ono se počítá s tím, že to některým nepůjde. Napiš proč ti to nejde (gravity error, vůbec to nejde spustit apod.) a u graviťáku napiš i chybu co ti to hodí. Jen škoda, že byl snad 2 týdny (možná i déle) zaplý Renewal TestServer, kde si lidi mohli vyzkoušet, zda jim to jde nebo ne a případně to předběžně začít řešit. =)

Tak prave jsem to zkusil taky s novym klientem se pripojit. Nefunguje. Na test jsem se dostal behem tydne i ted se tam dostanu ale na ostry server ne.

Hazi mi to jinak chybu:

 

CHARACTER_INFO size error!! character num: 0 CHARACTER_INFO size : 136

 

PS: Asi mam moc velkou a nabusenou postavu :shades:

Edited by Belldandy
Link to comment
Share on other sites

Tak prave jsem to zkusil taky s novym klientem se pripojit. Nefunguje. Na test jsem se dostal behem tydne i ted se tam dostanu ale na ostry server ne.

Hazi mi to jinak chybu:

 

CHARACTER_INFO size error!! character num: 0 CHARACTER_INFO size : 136

 

PS: Asi mam moc velkou a nabusenou postavu :shades:

Pretoze to pojde az po restarte s novym klientom.

Link to comment
Share on other sites

Tak prave jsem to zkusil taky s novym klientem se pripojit. Nefunguje. Na test jsem se dostal behem tydne i ted se tam dostanu ale na ostry server ne.

Hazi mi to jinak chybu:

 

CHARACTER_INFO size error!! character num: 0 CHARACTER_INFO size : 136

 

jo to presne mam i ja ale ten test server je nejak pozadu nemam tam ani novou postavu co jsem delal

Edited by Fairytail
Link to comment
Share on other sites

Pokud vam to pise po spusteni Rebornu ze

 

 

"Objevil se problém: [Patcher se nenachází v adresáři s hrou. Zkopíruj ho do složky kde máš nainstalovaný Ragnarok.

(Chybí nějaký ze souborů: reexe.exe, data.grf, setup.exe)] Stacktrace: [ v Patcher.formPatcher.formPatcher_Shown(Object sender, EventArgs e]"

 

 

tak se do hry dostanete primo spustenim souboru reexe.exe.

Link to comment
Share on other sites

ani pres reexe.exe jsem se do hry nedostal porad mi to hlasi tuto chybu CHARACTER_INFO size error!! character num: 0 CHARACTER_INFO size : 136 a kdyz to odklikam tak dlouho cekam na nabehnuti a nakonec se nepodari pripojit :-(

Link to comment
Share on other sites

Novej klient jeste nefunguje pac herni server neni jeste prepnutej na renewal klienta... funguje starej klient... a jen pres reexe.exe... zachvilku bude nova verze patcheru diky ktery bude fungovat spousteni hry i pres Reborn.exe

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Skuste pustit cez Reborn.exe teraz prosim ... pokial to stale nejde, premenujte sdata.grf na data.grf a opatchujte a premenujte to naspat:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Jak je videt ani nestojime nikomu za info ze je nutny restart a kdy vlastne bude....

A divis sa? Cely cas sa navazas do GM.... Navyse nie kazdy spi ten isty cas, ako ty ...

 

Tak prave jsem to zkusil taky s novym klientem se pripojit. Nefunguje. Na test jsem se dostal behem tydne i ted se tam dostanu ale na ostry server ne.

Hazi mi to jinak chybu:

 

CHARACTER_INFO size error!! character num: 0 CHARACTER_INFO size : 136

 

PS: Asi mam moc velkou a nabusenou postavu :shades:

juju, prilis nabusenym postavam to uz nepojde :P

 

Chvilku prosim vsetci vydrzte, bude restart, nasledne sa s novym klientom pripojite bez problemu, ti co stihli opatchovat na chybny patcher a nemaju noveho klienta budu musiet spravit to, co som napisal hore - premenujte sdata.grf na data.grf a opatchujte a premenujte to naspat:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...