Jump to content
Reborn fórum

IzzY

Supporters
 • Posts

  202
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by IzzY

 1. Pokud se nic nepřihodí, tak ano. Jsem pro Prahu
 2. http://steamcommunity.com/app/215100/discussions/0/684839199430483358/
 3. Zkus resetnout patche (Nastaveni -> Resetovat Patche) nebo jestli nemas nejnovejsi verzi Rebornu, tak si ji radeji stahni. :-/
 4. IzzY

  Gunslinger

  pRO v roce 2014 chystá implementovat 2nd class pro gunslingery jménem Rebellion. První sprity: source: http://erinllamas.wordpress.com/2013/01/20/pro-midgard-congress-2013/
 5. Ragnarok Valkyrie Uprising .. LINK Vypadá to slušnÄ, takže pokud ve škole máte zrovna absÂťák a náhodou máte přístup k netu, tak ... no však víte =)
 6. Přechod na renewal je nezbytný, pokud chcete nové lokace, nové itemy, nové bossy a prostě všechno. PřepoÄítávat každý item, každého moba tak, aby nebyl moc over / low je podle mÄ zbyteÄné. Pravdou je, že ragnarok je už sám o sobě moc jednoduchý, žádná výzva. Proto veškeré novinky a ztížení hry vítám, a renewal je právÄ jednou z tÄch, které mÄ přinutí si Ragnarok znova zahrát. @Pharaone: Představ si, že vykonáváš něco pro lidi, nic za to nemáš, oni o renewal mechanice vÄdí v podstatÄ jen to, co slyšeli od zainteresovaného kamaráda, a ještÄ ti do toho budou remcat. Myslel by sis pak, že názor hráÄe, který o renewal mechanice ví v podstatÄ nic, se může poÄítat? Je to jako s opilci, oni si nikdy nedají říct, i když to může být pro jejich dobro.
 7. IzzY

  Gunslinger

  Pří­ÄtÄ si dej prosí­m tu práci a rozkouskuj ten celý quote na jednotlivé pasáže. Nemám to rád ani na vÄtÄí­ch monitorech, paÄ se člověk ztrácí­ a neví­ přesnÄ na co reagujeÄ, obzvláÄÂť na 4 palcí­ch :-X Dí­ky
 8. IzzY

  Gunslinger

  Gun v porovnání s jakýhokoliv adv charem, který není zrovna support, dokáže opravdu málo. V porovnání s nÄkterými non-adv taky zaostává. Pokud by tedy bylo tak výhodné guna naexpit, tak ho tu lidi expí jak diví a ne jen na non-adv GW. Skilly má drahé na SP, takže přítomnost duálního profa / manželky / hospody je nutnÄjší než např. u archer / thief / sword / mage classu a monka (priest na huntení jen 4fun). NicménÄ, nezastávám názor, že by se na tom něco mÄnit mÄlo. @Chripka: Double posty, triple posty ... Pokud ti daleko zkušenÄjší hráči říkají, že to co navrhuješ není možné, tak to pusÂť z hlavy (řekl bych, že se moc díváš na Naruta) Ne nechodí. Doba trvání a resistence oproti Bleedingu jsou zvyšovány poÄtem bodů investovaných do VIT. VIT je jedním ze základních statů na non-adv GW, takže až na nějaké výjimky mají dostateÄnou VIT všechny chary. Možná ti to nedošlo, ale na GW se používají poty, takže dokud nebude Bleeding ubírat 500 HP za každou sekundu, tak je to neškodný status. Neutrální útoky lze redukovat Raydricem, takže mít Bloody Bullets jen kvůli vyššímu ATK je hloupost. 390 ATK proti 0% redukcím je lepší než 400 proti 20% redukcím. Jelikož Elleshar má pravdu a ty tu pravdu nazýváš sranci, pak musíš být sám hlupák a tudíž do konkrétního tématu nemáš jak hodnotnÄ přispÄt, což si na tvých postech nelze nevšimnout.
 9. IzzY

  Gunslinger

  To netvrdí­m, sám jsem guna dobře využil na hunt másel (1 Despo a vlak Goatů dole), ale důvod proÄ chary nemají­ k dispozici vÄechny elementy a nejsou tak univerzální­ má svůj důvod. Ano, týmovou hru, obtí­žnost aj.
 10. IzzY

  Gunslinger

  nejprve jsem chtÄl napsat, jak už se tu podobné téma nÄkolikrát řečilo, dále jsem chtÄl napsat jak by to zhatilo Baaluv pokus o to zeslabit mého guna. NicménÄ Ell mÄ předbÄhl a já nemůžu nic jiného než souhlasit. Neří­kám, že by to muselo být zlé, ale v PVM Gun switchovat mezi Ätí­tem a zbraní­ nemusí­, takže ty elementární­ svitky prostě stačit musí­ (ano, když lí­tam v lokaci, kde se vyskytují­ potvory odliÄných elementů, tak problém být může, ale lokací­, kde se vyplatí­ obÄ ty potvory zabí­jet, je málo). NicménÄ skill do pří­padné LI zbranÄ, by to nemuselo být Äpatné (redukce konzumace svitků / aktivní­ skill na přiřazení­ elementu jako u taekwon classu).
 11. IzzY

  Legendary Items

  "Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá."
 12. IzzY

  Legendary Items

  ^^ hh "Potrefená husa se vždycky ozve."
 13. Tak ještÄ je možné vzít si SAK.grf - takové ty ošklivé šedívé, ale nejsem si 100% jist, co by to dÄlalo.
 14. Na tu pararovinku si zkuste přidat tento řádek. DeadCellVisible=1Měli byste vidět ty políčka kam nelze vkročit.
 15. IzzY

  Mining a Forging:)

  Bohužel ty jsi ten post vůbec nepochopil. Myslel jsem jím přesnÄ to, co tam je napsáno. V přeneseném slova smyslu. Když se mÄ to netýká a sám o tom vím málo, tak nekomentuju a držím jazyk za zuby. To že jsem quotoval tvůj post a upravil pro téma tohoto topicu je jen důkazem toho, že by jsi se mÄl řídit radami, které jiným nutíš.
 16. IzzY

  Mining a Forging:)

  FIXED - promiň musel jsem ^^
 17. IzzY

  Legendary Items

  Coz je stale vyhoda, protože si můžeš ED vyměnit za marca, ne?
 18. IzzY

  Legendary Items

  Představme si situaci, že gun má wind enchant svitky a na warpu je Whirlwind (Violent Gale), to je 20% dmg na všechny chary. Díky LI zbrani získá gun o dalších 20% větší dmg, takže celkem má gun o nějakých 20% větší dmg než gun například s BG zbraní. Pro takovou wiznu to znamená, že volcano převezme efekt Salamander Card. Na normálních GW pak může mít teda salama 2x. Sin cross s BG zbraní a wind svitky vlastně bude hodně charů zabíjet na jednu ránu. Určitě by se našlo více případů, ale ty první 2 jsou asi nejzlejší.
 19. IzzY

  Legendary Items

  Dle mého názoru, funkce tÄchto 3 skillů by se na GW mÄla omezit nebo úplnÄ zrušit.
 20. Abych to nějak urovnal ... Hanzo kove jen pro hráče, kteří nechtějí equip dále prodávat. Tudíž kovat nějakých 40 Valk Shieldů na prodej nepřipadá v úvahu. Nejen že je to vůči kováři krajně nefér, protože z toho vlastně nic nemá, ale ještě ztrácí čas při čekání na staty. Vyjímku tvoří hráči z guildy a nejbližší přátelé guildy i tak ten equip používájí převážně na plusování. Hanzo je rád, když občas dostane nějaký dárek, třeba mapy, ale hráči jsou strašně ješitní a jsou také strašně ulhaní, protože se zapřísáhli, že equip mají pro sebe, ale nakonec ho prodali. Hanzo rád koval pro nováčky, aby měli nějaký základní equip, ale už si dává pozor. Samozřejmě jak už bylo napsáno, vždy se vyskytne skupina, která závidí, protože vlastního kováře nemá. Samozřejmě, že ta možnost nakování tady byla a celkem hojně využívaná, ale když na ní tak nadáváte, taky se to vše může změnit.
 21. IzzY

  Legendary Items

  2 bags of crap offtopic Baal: Já právě čekal, že ty legendární zbraně budou dávat něco navíc, že budou ehm, opravdu legendární. Když si vezmeš, jak je těžké pro priesta sehnat zbraň se správnými skilly, poté ji ještě naexpit a k tomu není tradeable. Ty skilly mi nepříjdou až tak over, čekal jsem prostě víc, co by mě donutilo si to vyexpit. EDIT: Ale jinak jsou ty zbraně moc pěkná myšlenka, ale počkám si, až se to jaksi vyvine.
 22. IzzY

  Legendary Items

  Souhlas, rozhodně lepší by bylo 15% heal okolo, plný heal na cíl (s tím, že nedostane mass heal), protože jinak je to téměř sancko bez gemů.
 23. IzzY

  Legendary Items

  To znamená, že Heal a Mass Heal nelze kombinovat? Imo takováto úprava ten skill akorát udělá akorát useless. Jen se ptám, protože mám teď 2 palice, které si expím a takováto případná úprava mi znich udělá úplně bezúčelné věci.
×
×
 • Create New...