Jump to content

Rozsireni DTS (Cool Event / Kafra)

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 08 September 2012 - 01:57 PM

Ahoj,

Jestli mate napad, kam rozsirit $SUBJ (viz http://irowiki.org/w...eport_Elections ) tak sem s nimi, pak vam to zcenzurujem a hodime anketu (nebo rovnou podle ohlasu).

Predem podotykam, mista by mela byt "srovnatelna" se soucasnymi, takze ne draci3, ne nameless, ne laborka apod.
  • 0

#2 Guest_GM Thor_*

Guest_GM Thor_*
  • Guests

Posted 08 September 2012 - 09:40 PM

Osobně bych rozhodně byl za snížení intervalů celoserverových spamů. Možná snížit potřebný počet hlasů, nebo by se anketa tímto ukončila?

Moje návrhy na lokace:
ra_fild01 (vstup do Ice Dungeonu)
ve_fild03 (vstup do Volcano Thor)
hu_fild01 (vstup do Thanatos Tower)
yuno_fild07 (vstup do Juperos Cave)
cmd_fild02 (pláž se Sealy)
možná i nějaké hluboké patro Glast Heimu? (např. gl_sew02 / gl_sew03 / gl_sew04) - zlepšení přístupu na Stingy a Majoruros

Rozhodně bych nebyl pro portování na mapu s bossem a ani pro zavádění hodně míst - lidi už jsou tak líní i chodit. :)
Profláknuté nebo vyloženě grind lokace by mohly být za zvýšenou cenu.

Jestli se někomu nějaký z mých návrhu nezdá, nebojte se reagovat. Jen jsem napsal své nápady (možná by bohatě stačily 2-3 nové lokace).
  • 0

#3 TomulkaBambulka

TomulkaBambulka

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 278 posts

Posted 09 September 2012 - 09:08 AM

Dle mě je zbytečné to dávat tam, kde se dá udělat warp.Já bych spíše zvolil místa kde warp udělat nejde, ať to opravdu pomůže. Třeba Toy factory 2, Glast Heim někam, Geffen dung třeba na Jakky, když už Thor tak třeba dvojka, nechat Bayland, možná o patro výš, Magma dvojka atd
  • -1
PvM - TomulkaBambulka
GW - Sentiment + Knowya + Maya the Bee

#4 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 09 September 2012 - 10:03 AM

Osobně bych rozhodně byl za snížení intervalů celoserverových spamů. Možná snížit potřebný počet hlasů, nebo by se anketa tímto ukončila?

oki

Nejvic se mi libi tyhle:

možná i nějaké hluboké patro Glast Heimu? (např. gl_sew02 / gl_sew03 / gl_sew04) - zlepšení přístupu na Stingy a Majoruros

jj spis Majo nez Stingy (no, je to mapu zpet), hlavne aby se to nedublovalo s Dungeon Teleport Scrollem (hazi 3 mapy pred stingy), cena mozna vyssi (10-20k?)
  • 0

#5 Crazy Horse

Crazy Horse

Deviruchi

• Supporters
  • 154 posts

Posted 09 September 2012 - 10:22 AM

oki

Nejvic se mi libi tyhle:

jj spis Majo nez Stingy (no, je to mapu zpet), hlavne aby se to nedublovalo s Dungeon Teleport Scrollem (hazi 3 mapy pred stingy), cena mozna vyssi (10-20k?)

to sa paci aj mne. a zalezi kde das ten ciel. idealne hned k warpu medzi stingami a majo :)
a preco by sa to nemohlo kryt s Dungeon Teleport Scrollem? predsa len, ten je za bony a toto je rovno za hotovost. bony sa raz minu, ale par drobnych sa najde vzdy.
mne osobne by sa pacilo dat ciel aj na koniec tatami maze. (ano, ide tam tusim aj ten Dungeon Teleport Scroll)
a co tak spristupnit new world fieldy iba pre postavy co maju na to quest? neslo by to? to iste sa moze tykat aj toho namelesu a tak.
nic by sa tym nezmenilo, iba by to setrilo cas.

ja osobne som skor za zlucenie tych dvoch NPC. vie mi niekto vysvetlit aky ma zmysel ked su dve a treba vzdy jednu volit?

Edited by Crazy Horse, 09 September 2012 - 10:24 AM.

• 0

Healplzak-High Exorcista-98 | Slavomir-Super Baby-94(profesionalny zlodej a banik)

Zlatohlavka-Lord Knight-82(Obojrucka) | Zenplzak-Alchemist-92(kuchar) | Ballantines-Gunslinger-99
ludia sa delia na dve skupiny... na tych, co boxy otvaraju a na tych, co ich predavaju. na tych, co sa hraju a na tych, co expia.
Posted Image

#6 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 09 September 2012 - 12:15 PM

Moje návrhy na lokace:
ra_fild01 (vstup do Ice Dungeonu)
ve_fild03 (vstup do Volcano Thor)
hu_fild01 (vstup do Thanatos Tower)
yuno_fild07 (vstup do Juperos Cave)

Toto se mi libi. Zvolil bych prave lokace kde lze pouzit memo.
Dostupnost nekterych map se resila jiz drive spolecne s nekterymi hunty, napr. prave majo a mino a tehdy se rozhodlo ze se nic upravovat nebude, ze u nekterych huntu proste bude obtiznejsi se k tem mobum dostat, nez je zabit.
Na nektera "vzdalenejsi" mista se lze dostat vzducholodi.
  • 0

#7 smash

smash

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 306 posts

Posted 10 September 2012 - 12:26 PM

Dungeon teleport service, jak název napovídá, je služba portující do dungů ne? Tak moc nechápu mapy @memo typu.
Abych jenom nekritizoval tak napíšu pár návrhů, Baylan dun, alde_dun04 tyhle 2 tuším že i byli dostupné,
+gl_dun02, ice_cave03, thor_02, moc_pryd03, mjo_dun03, pay_cave04, juperos_01.

Edited by smash, 10 September 2012 - 02:11 PM.

• 0

Reborn:

ukaz_emblem_php.png
SlayerOfDarknes- Ranger...Phoenix Furry ukazemblem.png 4ever

Slayer's Queen -Arc Bishopka, DPSlayer - Genetic, Chicker - Rune Knight, YourDevotedHusband -   Royal Guard

Eric Clapton - clown, Niela - HP
a par dalsich slayeru...
Non-advanced grupa:
Ummagumma -Hunter, RED HEAD - dancka
Moje K/P/V

#8 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 10 September 2012 - 05:24 PM

Dungeon teleport service, jak název napovídá, je služba portující do dungů ne? Tak moc nechápu mapy @memo typu.

GW warper warpuje pred hrad a ne kamsi do hradu, tak nevidim duvod, proc by dungeon teleporter nemohl warpovat take pouze pred dungeon. :)
  • 0

#9 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,449 posts

Posted 10 September 2012 - 08:11 PM

Však je to GW warper a ne emperium warper...
  • 0
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#10 Guest_GM Thor_*

Guest_GM Thor_*
  • Guests

Posted 11 September 2012 - 03:08 PM

Dungeon Teleport Scroll warpuje do gl_sew02,292,295.
Takto odlehlé lokace asi fakt za trochu vyšší cenu a tu možnost dát třeba jen k jednomu NPC (nebo jak to zamýšlíš s tím hlasováním?).

a preco by sa to nemohlo kryt s Dungeon Teleport Scrollem? predsa len, ten je za bony a toto je rovno za hotovost. bony sa raz minu, ale par drobnych sa najde vzdy.

No vzhledem k tomu že Dungeon Teleport Scrolly jsou k sehnání hlavně za bony tak by se teleporty do vzdálěnějších lokací tak jak jsou ve svitku potom měly pohybovat kolem 50k?...

vie mi niekto vysvetlit aky ma zmysel ked su dve a treba vzdy jednu volit?

Že by zmírnění míry zjednodušení které Dungeon Teleport Service poskytuje? Co vím tak na oficiálních serverech ani nefungují NPC podobná Kaprám, hráči se systematicky pohybují teleporty Kafer a přinejmenším tak alespoň znají svět RO... to jen na Rebornu je vše doneseno až pod nos a ještě je to málo. :prop:

Připomínám že oficiální nastavení Cool Event Staff's a Kafra Voting Staff's Dungeon Teleport Service je:
Bayalan Dungeon F3, Clock Tower F3, Glast Heim Entrance NEBO Toy Factory F2, Clock Tower B3, Lava Dungeon F2... přičemž se lokace přidávají postupně podle hlasů (nic víc). Přidání teleportu do lokací s přístupovým questem a vyloženě sólo lokací mi nepříjde jako nejlepší nápad. Do odlehlých náročných míst zase jako moc velké zvýhodnění i s velkým poplatkem.

Pokud by se zaváděl warp k Abyss Lake tak bych klidně byl i pro warp na hu_fild05,168,302 k tomuto NPC .
  • 0

#11 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 11 September 2012 - 03:27 PM

Dungeon Teleport Scroll warpuje do gl_sew02,292,295.
Takto odlehlé lokace asi fakt za trochu vyšší cenu a tu možnost dát třeba jen k jednomu NPC (nebo jak to zamýšlíš s tím hlasováním?).

No kdyz me neprekecate jinak ;) , tak presne jak to zamyslene bylo oficialne, jen pridat 4 a 5 level warpu (nejake lepsi - a trochu lepsi dat Kafre, protoze za prvni 3 je jasna volba Cool, tak at je legrace) a dejme tomu na mesic zkratit intervaly na tejden (kdyby vyhrala kafra at to netrval pul roku nez bude mit vsechno, to by fakt bylo k nicemu)

+samotne hlasovani zkratit jak zaznelo na 24 hodin, vic zbytecne otravuje...

No vzhledem k tomu že Dungeon Teleport Scrolly jsou k sehnání hlavně za bony tak by se teleporty do vzdálěnějších lokací tak jak jsou ve svitku potom měly pohybovat kolem 50k?...

Pokud by se zaváděl warp k Abyss Lake tak bych klidně byl i pro warp na hu_fild05,168,302 k tomuto NPC .

Jasne :) Ve vsem plnej souhlas :)
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users