Jump to content
Reborn fórum

Zakladni Informace


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

jsem :thumbdown: tak jsem si vytvoril pro zabavu taekwona, to jsem ale narazil co chvili mi v prontere nekdo pise at odejdu z prontery, protoze nejaky jeho kamo nema opatchovaneho klienta a reborn mu proto nejede, tak si ho odlozim na velke neurcito :rolleyes: smula

Link to comment
Share on other sites

jsem  :thumbdown: tak jsem si vytvoril pro zabavu taekwona, to jsem ale narazil co chvili mi v prontere nekdo pise at odejdu z prontery, protoze nejaky jeho kamo nema opatchovaneho klienta a reborn mu proto nejede, tak si ho odlozim na velke neurcito  :rolleyes: smula

13688[/snapback]

To že nemá nÄkdo opatchovaného klienta je jeho chyba a ty si z toho nic nedÄlej a nevzdávej to :)

Link to comment
Share on other sites

jsem  :thumbdown: tak jsem si vytvoril pro zabavu taekwona, to jsem ale narazil co chvili mi v prontere nekdo pise at odejdu z prontery, protoze nejaky jeho kamo nema opatchovaneho klienta a reborn mu proto nejede, tak si ho odlozim na velke neurcito  :rolleyes: smula

13688[/snapback]

jen klidne hraj. a v ty prontere just sed :) at si lidi opatchujou :)

Link to comment
Share on other sites

jsem  :) tak jsem si vytvoril pro zabavu taekwona, to jsem ale narazil co chvili mi v prontere nekdo pise at odejdu z prontery, protoze nejaky jeho kamo nema opatchovaneho klienta a reborn mu proto nejede, tak si ho odlozim na velke neurcito  :clap: smula

13688[/snapback]

No to si snad delaj srandu..... Proto ze je nekdo linej si opatchovat klienta ti prece nema zadny pravo psat abys odesel. To ze mu to pada neni tvoje chyba, ale jeho. Az ti to priste nekdo napise tak ho klidne ignoruj, nebo mu napis to co sem ti ted napsal ja(a klidne mu muzes rict ze mu to vzkazuju :blink:)

Link to comment
Share on other sites

Ja som v tomto ohžade trochu tolerantnejÄí­...keÄ naprí­klad sedí­m v AV a vidí­m, ako to tam niekoho stále vykopáva, tak sa zdvihnem, a idem trochu bokom, alebo idem do pajon cave...tých pár krokov ma predsa nezabije...ale to je mí´j názor, tak ma prosí­m neukameřujte :blink:

Link to comment
Share on other sites

mne dost pripomina (kluk) Sage :)

13990[/snapback]

 

njn :)

 

Ale tie sprity santa klausa....super :)

Na toho santa klausa by mohol byÂť nejaký oblek, nieÄo ako tuxedo :) A mohol by na to byÂť aj quest. Teda ak to nemá byÂť nejaké nové povolanie :)

Link to comment
Share on other sites

njn :)

 

Ale tie sprity santa klausa....super :)

Na toho santa klausa by mohol byÂť nejaký oblek, nieÄo ako tuxedo :) A mohol by na to byÂť aj quest. Teda ak to nemá byÂť nejaké nové povolanie :)

14007[/snapback]

* Added JOB_GUNSLINGER(24), JOB_NINJA(25), and JOB_XMAS(26) to map.h enum list and const.txt. [Valaris]

* Implemented Xmas Suit: [Valaris]

-Added status change state SC_XMAS, and added it to const.txt.

-Cannot attack or use skills while in the Xmas state.

-Will save if you logout.

-"sc_start SC_XMAS,600000,0" added to item 12132 (using item will give you Xmas suit for 10 minutes).

-Added xmas_ignorepalette option to battle_athena.conf.

 

tzn ze vanocni oblek je neco jako svatebni. o tech dalsich dvou jobech zatim nic nevim

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem si precetl o cem ma byt SL http://sophia.smith.edu/~lyamada/skill/soullinker.html a SK http://sophia.smith.edu/~lyamada/skill/starknight.html a to je teda hustota. To opravdu jako ma byt? Vzdyt hlavne teda SL je strasne drsnej!!! Vlastni heal, vlastni resurect, husta podpora ostatnim classam, drsny kouzlo s jakymkoliv elementem, to je dost sileny oproti ostatnim. Uz ted je teakwon dost silny se svymi kopy oproti ostatnim.

SK mi naopak prijde dost divny, vetsina jeho skillu se omezi na 3 mapy na celkym svete, teda jestli jsem to pochopil spravne, to je zase dost omezene.

Link to comment
Share on other sites

Vlastni heal, vlastni resurect, husta podpora ostatnim classam, drsny kouzlo s jakymkoliv elementem, to je dost sileny oproti ostatnim.

14059[/snapback]

 

No, možno má hromadu schopností­, ale vyjde mu na vÄetky build? (ja neviem, SL som sa moc nevenoval, a nechce sa mi to rátaÂť :) )

Hm, a eÄte k tým skillom, SL má byÂť supporter, takže na to má aj schopnosti. To že má jedno íştoÄné kíşzlo na ktorom si mí´že hodiÂť akýkožvek element (a ak nemá warm wind ani ho maÂť nemí´že :)) zas tak skvelá výhoda nieje.

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem si precetl o cem ma byt SL http://sophia.smith.edu/~lyamada/skill/soullinker.html a SK http://sophia.smith.edu/~lyamada/skill/starknight.html a to je teda hustota. To opravdu jako ma byt? Vzdyt hlavne teda SL je strasne drsnej!!! Vlastni heal, vlastni resurect, husta podpora ostatnim classam, drsny kouzlo s jakymkoliv elementem, to je dost sileny oproti ostatnim. Uz ted je teakwon dost silny se svymi kopy oproti ostatnim.

SK mi naopak prijde dost divny, vetsina jeho skillu se omezi na 3 mapy na celkym svete, teda jestli jsem to pochopil spravne, to je zase dost omezene.

14059[/snapback]

to si toho asi dost nepochopil. precti si to radeji cele jeste jednou :)

Link to comment
Share on other sites

to si toho asi dost nepochopil. precti si to radeji cele jeste jednou :)

14068[/snapback]

 

No dobre ma tam jeste miracle, ale u toho pisou ze ma velmi malou sanci a pak jeste kdyz nahodou bude chdit ze soul linkerem, tak mu muze dat spirita, ale porad je to pro nej dost omezujici.

Link to comment
Share on other sites

 

si to precti poradne - ty tam asi vynechavas nejake slova pri tom cteni anebo nevim

aj ja kteri neumi anglicky vim co tam pisou a to je co rict

Link to comment
Share on other sites

skousel jsem na jednom servru zahrat si za soul linkera :)

je to super napr. ten spirits of monk mu da regeneraci pri fury :)

super

ale jen je divny ze ma skili na kopy a mlati rukou

14217[/snapback]

 

SL se vzdá cesty taekwonda -> kopy by pak nemÄl vůbec mí­t...

Link to comment
Share on other sites

SkíşÄal som ako funguje skill TK mission, a funguje viac než dobre...dá sa s ní­m zabiÂť Äokožvek, Äo sa vám postaví­ do cesty :) Teda ak to trafí­te...

StaÄí­ dojsÂť k prí­Äere, zaÄaÂť na řu íştočiÂť, a potom zaÄaÂť čialene rýchlo klikaÂť na tlaÄí­tko s kopom (u mřa F1 :))...umlátil som tak naprí­klad Eldera v clocku, baby Hatii alebo hromadu alarmov ;)

 

Edit: Hm, ale zabudol som poznamenaÂť, že na to aby ste mohli kopaÂť ako blázni, musí­te najprv zabiÂť 100 kusov náhodne vyraného monÄtra...naprí­klad chudák Kaneshiro dostal dokebiho ;)

Link to comment
Share on other sites

si to precti poradne -  ty tam asi vynechavas nejake slova pri tom cteni anebo nevim

aj ja kteri neumi anglicky vim co tam pisou a to je co rict

14110[/snapback]

 

Oki, tak mi to napis jak to teda funguje. Neumim sice anglicky tak dobre jako ty, ale ty skilly si dokazu prelozit. Treba mas jine popisky nez ja.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...