Jump to content

Photo

Zakladni Informace

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
294 replies to this topic

#41 Thror

Thror

Generic Annoyer :3

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 09 November 2005 - 02:56 PM

u toho atk musis brat ze ten taekwon je vpodstate to same co super novice, takze hp je odpovidajici, ale vzhledem k tomu ze TKB nejdou nektere skilly musi se to trochu kompenzovat zbranemi

View Post

Ja by som to vežmi k SN neprirovnával, predsalen, TK má aj 2nd classy, takže je to v podstate normálny nový 1st class. A už aj super novice bol vykompenzovaný nejakými tými zbraňami, napríklad taký towners sword...aj equip pre SN už je, a nedá sa povedať že by bol slabý.

Dík za screeny tých farieb, najviac sa mi asi páčila čierna a fialová... :)
Grand Master tank of WoW.
Peltak on deviantART.
Peltak - High Wizard - Ex-Shinsengumi

#42 Sir Loon

Sir Loon

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,131 posts

Posted 09 November 2005 - 03:09 PM

Ja by som to vežmi k SN neprirovnával, predsalen, TK má aj 2nd classy, takže je to v podstate normálny nový 1st class. A už aj super novice bol vykompenzovaný nejakými tými zbraňami, napríklad taký towners sword...aj equip pre SN už je, a nedá sa povedať že by bol slabý.

Dík za screeny tých farieb, najviac sa mi asi páčila čierna a fialová... :)

View Post

no, ve sve podstate to first class je a tak by mel mit i rust hp, ale nikde to psany neni. ja bych mu dal rust 40 HP coz vicemene odpovida acolytovi. tak jako tak z nej bude but support (priest) nebo fighter (monk). na zbranich a specialnich kartach do bot uz delam

#43 Thror

Thror

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 09 November 2005 - 05:30 PM

no, ve sve podstate to first class je a tak by mel mit i rust hp, ale nikde to psany neni. ja bych mu dal rust 40 HP coz vicemene odpovida acolytovi. tak jako tak z nej bude but support (priest) nebo fighter (monk). na zbranich a specialnich kartach do bot uz delam

View Post

S tym rastom hp by to bolo fajn..ako by sa to prejavilo, zrazu by sa mi zvýšilo hp, akoby som mal ten rast od začiatku?
Na tie zbrane sa teším a som zvedavý...:)
Peltak on deviantART.

#44 Sir Loon

Sir Loon

Baphomet

• Hráči
  • 1,131 posts

Posted 09 November 2005 - 08:16 PM

S tym rastom hp by to bolo fajn..ako by sa to prejavilo, zrazu by sa mi zvýšilo hp, akoby som mal ten rast od začiatku?
Na tie zbrane sa teším a som zvedavý...:)

View Post

no proste se to aktivuje a tobe pribudou hp

#45 Thror

Thror

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 09 November 2005 - 09:11 PM

no proste se to aktivuje a tobe pribudou hp

View Post

Super, tak sa zas mám na čo tešiť :)

A o tých 2nd classoch by si mi mohol niečo prezradiť? Vraj sprity a equip tu už sú, len skilly nie...a že sa na nich dá už aj zmeniť...písal kenny.

Edited by Thror, 09 November 2005 - 09:12 PM.

Peltak on deviantART.

#46 Sir Loon

Sir Loon

Baphomet

• Hráči
  • 1,131 posts

Posted 09 November 2005 - 09:17 PM

Super, tak sa zas mám na čo tešiť :)

A o tých 2nd classoch by si mi mohol niečo prezradiť? Vraj sprity a equip tu už sú, len skilly nie...a že sa na nich dá už aj zmeniť...písal kenny.

View Post

skilly nejsou, equip pro taekwona zadnej neni, alespon ve verzi servru co mame mi a zmenit se na ne da, jen vypadaj jak TK. ale ... objevil sem nejaky novy povolani co vypada jako kure v mechovi, resp. je v adresari kde jsou jen sprity pro povolani, takze asi to mob nebude :)

#47 Sir Loon

Sir Loon

Baphomet

• Hráči
  • 1,131 posts

Posted 09 November 2005 - 11:00 PM

podle nove SVN ma TK rust hp 67, SK ma 80 a SL 55. zitra implementuji

#48 Thror

Thror

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 10 November 2005 - 07:41 AM

ale ... objevil sem nejaky novy povolani co vypada jako kure v mechovi, resp. je v adresari kde jsou jen sprity pro povolani, takze asi to mob nebude :)

View Post

Žeby nejaký ďalší stupeň paladina? :)

podle nove SVN ma TK rust hp 67, SK ma 80 a SL 55. zitra implementuji

View Post

Hm, to bude poriadny skok z 1100 hp...fajn, v sobotu si to vyskúšam :) Ale asi mi už nebude stačiť meat na healovanie :)

Nieže by som sa do toho nejak ponáhžal, ale...kde sa dá zmeniť na tie 2nd classy? A ak sa naň zmením, nebudem mať žiadne skilly, a dám pár job levelov, budem ich môcť potom rozdeliť, keď tie skilly budú? On ten SK je dosť lákavý aj bez skillov, ten rast hp... :)
Peltak on deviantART.

#49 Sir Loon

Sir Loon

Baphomet

• Hráči
  • 1,131 posts

Posted 16 November 2005 - 05:32 AM

tak v posledni svn vysla oprava High Jump a Kihop

#50 warp

warp

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 4 posts

Posted 17 November 2005 - 09:12 AM

chtel bych se zeptat, kolik bodu je potreba pres skill TKmision ziskat na puzivani kopu bez preparation?
Omchi-acolyte 4x, pujde na FS priesta
Omchik-hunter 6x
Omil-taekwondo boy 1x:P

#51 Thror

Thror

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 17 November 2005 - 05:23 PM

chtel bych se zeptat, kolik bodu je potreba pres skill TKmision ziskat na puzivani kopu bez preparation?

View Post

Myslel som že skill TK mission nefunguje :)
Peltak on deviantART.

#52 gumidek

gumidek

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 21 posts

Posted 22 November 2005 - 10:36 AM

Me se Teakwon mission vubec neobjevi v nabidce skillu.
Muzete sem nekdo pripadne napsat jak ma TM presne fungovat a kolik je potreba bodu?

#53 Thror

Thror

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 22 November 2005 - 03:14 PM

Me se Teakwon mission vubec neobjevi v nabidce skillu.

View Post

jj, ani mne...
Keby TK mission fungoval, asi sa vykašlem na 2nd class, a zostanem TK boyom, dávať si kopy bez preparation...super :) :D :) :)
Peltak on deviantART.

#54 3xxx

3xxx

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 10 posts

Posted 04 December 2005 - 12:26 AM

jsem :thumbdown: tak jsem si vytvoril pro zabavu taekwona, to jsem ale narazil co chvili mi v prontere nekdo pise at odejdu z prontery, protoze nejaky jeho kamo nema opatchovaneho klienta a reborn mu proto nejede, tak si ho odlozim na velke neurcito :rolleyes: smula

#55 jahy

jahy

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 470 posts

Posted 04 December 2005 - 12:42 AM

jsem  :thumbdown: tak jsem si vytvoril pro zabavu taekwona, to jsem ale narazil co chvili mi v prontere nekdo pise at odejdu z prontery, protoze nejaky jeho kamo nema opatchovaneho klienta a reborn mu proto nejede, tak si ho odlozim na velke neurcito  :rolleyes: smula

View Post

To že nemá někdo opatchovaného klienta je jeho chyba a ty si z toho nic nedělej a nevzdávej to :)
Reborn
Persefone - h. priest xx/xx (Lovely Warriors)
CzechRO
Belga - DEX/VIT/str sage 99-->FS DEX/VIT/INT Proffessor 99/70

#56 Sir Loon

Sir Loon

Baphomet

• Hráči
  • 1,131 posts

Posted 04 December 2005 - 01:14 AM

jsem  :thumbdown: tak jsem si vytvoril pro zabavu taekwona, to jsem ale narazil co chvili mi v prontere nekdo pise at odejdu z prontery, protoze nejaky jeho kamo nema opatchovaneho klienta a reborn mu proto nejede, tak si ho odlozim na velke neurcito  :rolleyes: smula

View Post

jen klidne hraj. a v ty prontere just sed :) at si lidi opatchujou :)

#57 ragnarok

ragnarok

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 7 posts

Posted 04 December 2005 - 10:03 AM

já vím že jsem n00bík ale nevíte kde se seženou Tae Kwon sprity?

#58 Sir Loon

Sir Loon

Baphomet

• Hráči
  • 1,131 posts

Posted 04 December 2005 - 10:28 AM

já vím že jsem n00bík ale nevíte kde se seženou Tae Kwon sprity?

View Post

spustis sakray.exe, nechas opatchovat a tak se stahnou

#59 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 05 December 2005 - 11:50 PM

jsem  :) tak jsem si vytvoril pro zabavu taekwona, to jsem ale narazil co chvili mi v prontere nekdo pise at odejdu z prontery, protoze nejaky jeho kamo nema opatchovaneho klienta a reborn mu proto nejede, tak si ho odlozim na velke neurcito  :clap: smula

View Post

No to si snad delaj srandu..... Proto ze je nekdo linej si opatchovat klienta ti prece nema zadny pravo psat abys odesel. To ze mu to pada neni tvoje chyba, ale jeho. Az ti to priste nekdo napise tak ho klidne ignoruj, nebo mu napis to co sem ti ted napsal ja(a klidne mu muzes rict ze mu to vzkazuju :blink:)
Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Nejdulezitejsi? Samozrejme ze wizna. Vsechno kolem gw se toci kolem wizen.)

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#60 Thror

Thror

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 06 December 2005 - 07:44 AM

Ja som v tomto ohžade trochu tolerantnejší...keď napríklad sedím v AV a vidím, ako to tam niekoho stále vykopáva, tak sa zdvihnem, a idem trochu bokom, alebo idem do pajon cave...tých pár krokov ma predsa nezabije...ale to je môj názor, tak ma prosím neukameňujte :blink:
Peltak on deviantART.